Birka: lidosta

Turpmāk reģistrā iekļaus visus lidmašīnu pasažierus (2)

BIRKAS:
lidosta , terorisms , drošība

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma Gaisa kuģu pasažieru datu apstrādes likumu, kas nosaka lidmašīnu pasažieru datu reģistra (PDR) izveidošanu terorisma un noziedzības apkarošanai.

Gaisa satiksmi Liepājas lidostā grib vadīt no Rīgas (2)

BIRKAS:
lidosta , LGS

AS "Latvijas Gaisa satiksme" (LGS) un to Igaunijas partneri kopīgi strādā pie gaisa satiksmes vadības risinājuma, saskaņā ar kuru gaisa satiksmi Liepājas lidostā varētu vadīt no Rīgas.

Ministrs: Liepājas lidostai iespējas sadarboties ar prāmju operatoriem (1)

BIRKAS:
lidosta , prāmis , airBaltic , Uldis Augulis

Liepājas lidostai pasažieru plūsmas nodrošināšanā ir iespējas sadarboties ar prāmju operatoriem, Latvijas Radio radījumā ''Krustpunktā'' sacīja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Iepriekš izdaudzinātajā lidojumā

"airBaltic" lidmašīna CS300 testa lidojumā tikai pietuvojas Liepājai (13)

BIRKAS:
airBaltic , Uldis Augulis , lidosta , Satiksmes ministrija , sertifikācija

"airBaltic" testa lidojums ar jauno CS300 lidmašīnu virs Latvijas aizritējis veiksmīgi, uzskata uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Ģirts Kronbergs bija atsaucies aicinājumam ierasties Rožu laukumā ar papīra lidmašīnu.

Zibakcija "Kur ir mana lidmašīna???" izgāžas (40)

BIRKAS:
zibakcija , Ģirts Kronbergs , Rožu laukums , lidosta

Papildināts. Uz vietnē facebook.com izsludināto zibakciju "Kur ir mana lidmašīna???" 5.decembrī pulksten 11 Rožu laukumā ieradās trīs pilsētas mediju pārstāvji un viens dalībnieks.

Aicina uz zibakciju "Kur ir mana lidmašīna???" (12)

BIRKAS:
zibakcija , lidosta , Rožu laukums

Sociālajā tīklā facebook.com izplatīts aicinājums pirmdien, 5.decembrī, pulksten 11 pulcēties Rožu laukumā ar papīra lidmašīnām, lai… aicinātu ne tikai pārlidot, bet arī nosēsties Liepājā.

Skaidrība par 5.decembra reisu – lidmašīnu varbūt redzēsim... (23)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Satiksmes ministrija , Agris Sprūde

Pagājušajā nedēļā satiksmes ministrs Uldis Augulis pārliecinoši paziņoja, ka ''airBaltic" 5.decembrī plāno pirmo eksperimentālo lidojumu uz Liepāju. Portāls centās noskaidrot, vai tas tiešām notiks.

Pirmais ''airBaltic" testa lidojums varētu notikt 5.decembrī (2)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic

Nacionālā aviokompānija ''airBaltic" pirmdien, 5.decembrī, plāno pirmo eksperimentālo lidojumu uz Liepāju, kā arī vēlas apzināt iespējas atsākt regulārus lidojumus.

Sesks valdības sēdē nosauc Liepājas vajadzības (27)

BIRKAS:
Ministru kabinets , Uldis Sesks , osta , lidosta , cietums , Karosta , Lielais Dzintars

Valdības sēdi, kas trešdien notika Liepājā, "Lielajā dzintarā", pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) atklāja ar ziņojumu un pilsētas vajadzību izklāstu.

Ministrs pasniedz sertifikātu un apspriež reisu atjaunošanu (1)

BIRKAS:
lidosta , vizīte , Uldis Augulis , Agris Sprūde

Satiksmes ministrs Uldis Augulis trešdien apmeklēja Liepājas lidostu, lai pasniegtu sertifikātu un pārrunātu paveiktos darbus, kā arī turpmāko rīcību regulāro reisu atjaunošanā.

Sertificētā lidosta pavasarī cer uz reāliem reisiem (6)

BIRKAS:
lidosta , Agris Sprūde , rekonstrukcija , airBaltic , sertifikācija

Trešdien, 2.novembrī, ministrs Uldis Augulis Liepājas lidostai svinīgi pasniegs septembrī piešķirto komerclidojumiem nepieciešamo sertifikātu. Reālus lidojumus sola marta beigās.

Valdība lidostai atvēl 20 000 eiro sprāgstvielu atklāšanas iekārtai

BIRKAS:
lidosta , drošība , airBaltic

Valdība šodien atvēlēja 20 000 eiro, lai daļēji finansētu šķidro sprāgstvielu atklāšanas sistēmas iekārtas iegādi SIA "Aviasabiedrība "Liepāja"", kas ir lidlauka operators, aģentūra BNS uzzināja valdībā.

Lidostas perspektīvas saista ar Kurzemes reģiona attīstību (4)

BIRKAS:
lidosta

Liepājas lidostas darbības perspektīvas un nozīmīgums saistāms ar Kurzemes reģiona attīstību, uzskata Latvijas Aviācijas asociācijas valdes loceklis Artūrs Kokars.

Lidostu sertificē komerclidojumiem, nav riska zaudēt ES finansējumu (7)

BIRKAS:
lidosta , ES , airBaltic

Civilās aviācijas aģentūra (CAA) pirmdien nolēmusi sertificēt Liepājas lidostu komerclidojumiem, tādējādi novēršot Eiropas Savienības (ES) finansējuma zaudēšanas risku.

Augulis: ja septembrī lidosta nebūs sertificēta, pazudīs finansējums (10)

BIRKAS:
lidosta , ES , Uldis Augulis , Satiksmes ministrija

Ja līdz 20.septembrim Liepājas lidosta nebūs sertificēta komerclidojumiem, tiks zaudēts Eiropas Savienības (ES) finansējums, ceturtdien sacīja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Liepājas lidostu sertificēs līdz 20.septembrim

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Agris Sprūde

Liepājas lidostu sertificēs līdz 20.septembrim, "Rietumu radio" informēja SIA "Aviasabiedrība Liepāja” valdes loceklis Agris Sprūde, paverot ceļu regulāru reisu uzsākšanai.

No Liepājas lidosim, visdrīzāk, ar politisku atbalstu (25)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , Uldis Sesks , Palanga

Ja vēlreiz netiks mainīts datums, septembrī beigsies Liepājas lidostas sertifikācija. Tas nozīmēs, ka varēs sākt regulārus pasažieru pārvadājumus. Tikai – kad un uz kurieni?

Silakaktiņš: No "Tarzāna" līdz parka zemes kašķiem (39)

BIRKAS:
Gunārs Silakaktiņš , Liepājas Tarzāns , SEZ , Jūrmalas parks , lidosta , imigranti , HRC Libau

Ziedonis nomainījis briedumu ar zemeņu un šogad agrāku liepu ziedēšanu, gan ar atvaļinājumu svētlaimības sajūtām, tikai ne ar rimtumu un apceri.

Latvijas lidostas plānots apvienot vienotā sistēmā

BIRKAS:
Uldis Sesks , lidosta , osta

Latvijā plānots veidot vienotu sistēmu starp lidostu Rīga un reģionālajām lidostām, kas ļautu nodrošināt profesionālus darbiniekus visās lidostās, arī Liepājas lidostā.

Ministrs Liepājā pārrunā lidostas un ostas attīstības ieceres (5)

BIRKAS:
vizīte , osta , lidosta , Uldis Augulis , Uldis Sesks

Satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 27.maijā, tikās ar Liepājas pilsētas domes vadību, lai pārrunātu pilsētai aktuālos projektus satiksmes jomā.

Augulis reģionālajā vizītē apmeklēs Liepāju (1)

BIRKAS:
Uldis Augulis , vizīte , Dome , osta , lidosta , Uzņēmēju dienas Kurzemē

Satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 27.maijā, dosies reģionālajā vizītē uz Liepāju, lai apmeklētu Liepājas lidostu un ostu, kā arī tiktos ar pilsētas pašvaldības vadību.

Liepājas lidostu atver nekomerciāliem lidojumiem (1)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic

No ceturtdienas rekonstruēto Liepājas lidostu plānots atvērt nekomerciāliem lidojumiem, bet regulāros lidojumus būs iespējams veikt pēc sertifikācijas beigām.

Lidosta maija beigās būs atvērta nekomerciāliem lidojumiem (8)

BIRKAS:
lidosta , Agris Sprūde

No 26.maija rekonstruēto Liepājas lidostu plānots atvērt nekomerciāliem lidojumiem, bet regulāros lidojumus būs iespējams veikt pēc sertifikācijas beigām.

Pētījums: Jūras aviācijas ziedu laiki Liepājā (2)

BIRKAS:
Karosta , armija , lidosta , Herberts Cukurs , vēsture , Velnciems , Voldemārs Jakubovs

Pagājušā gadsimta 20. un 30. gados Liepāja bija ievērojams Latvijas aviācijas, tajā skaitā Jūras aviācijas centrs. Pēdējās mājvieta bija Liepājas ostas akvatorija.

Pavasarī lidostu atvērs nekomerciāliem lidojumiem

BIRKAS:
lidosta , Agris Sprūde , airBaltic

Šī gada pavasarī Liepājas lidostu plānots atvērt nekomerciāliem lidojumiem, bet regulāros lidojumus būs iespējams sākt pēc sertifikācijas pabeigšanas.

Tā vien šķiet, ka Liepājas lidostai šobrīd var cerēt uz

Arī "Ryanair" martā sāks reisus no Palangas (21)

BIRKAS:
lidosta , Palanga

Zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair" jau martā sāks reisus no Palangas. Par plāniem šogad sākt lidojumus no Liepājai tuvākās "dzīvās" lidostas pēdējā laikā ir paziņojusi virkne lidsabiedrību.

Plašu rezonansi un sabiedrības protestus šogad izraisīja, pēc daudzu domām, nesamērīgi maigais spriedums tā dēvētajā Liepājas pedofilijas lietā u.c.

2015.gads Kurzemē un Liepājā. Aģentūras LETA atskats

BIRKAS:
dzimumnoziegumi , Liepājas metalurgs , Lielais Dzintars , lidosta

2015.gads Kurzemē bijis nozīmīgs ar jaunās Liepājas koncertzāles atklāšanu, Irbenes radioteleskopu kompleksa modernizācijas pabeigšanu un "KVV Liepājas metalurgs" darbības atsākšanu.

Vasarā regulāro reisu no lidostas nebūs. Reāli – 2017.gadā (17)

BIRKAS:
lidosta , ES , Agris Sprūde , airBaltic

Valdība otrdien pagarināja īstenošanas termiņu Kohēzijas fonda līdzfinansētajam Liepājas starptautiskās lidostas attīstības projektam līdz nākamā gada 20.septembrim.

Liepājas dome ir arī SIA

No jauna apstiprina pašvaldības kapitāldaļu turētājus (2)

BIRKAS:
domes sēde , Komunālā pārvalde , LOC , Liepājas ūdens , Liepājas tramvajs , LNA , lidosta , Slimnīca , Liepājas RAS , Liepājas enerģija , Liepājas Autostāvvietas , Lielais Dzintars , Leļļu teātris , LRTIB , Vecliepājas PVAC , Jaunliepājas PVAC , Latviešu biedrības nams , teātris

Aizvadītajā domes sēdē, kas notika 10.decembrī, deputāti lēma gan par domes dalības saglabāšanu dažādās kapitālsabiedrībās, gan daļu turētājiem.

Lidostas glābēji sāk apgūt jauno tehniku (1)

BIRKAS:
lidosta , VUGD , ugunsdzēsēji , Agris Sprūde

Polijas uzņēmums “Wawrzaszek ISS” Liepājas lidostas vajadzībām piegādāja divas aviācijas glābšanas un ugunsdzēšanas specializētās automašīnas.