Pēc straujā kāpuma bezdarba līmenis nostabilizējies (1)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Janvārī reģistrētā bezdarba līmenis Liepājā, salīdzinot ar decembri, palicis nemainīgs – 11,2 procenti. Atgādināsim, ka decembrī tas pieauga visai strauji – par 0,4 procentiem.

Vicemērs Gunārs Ansiņš diskusijā par tūrisma attīstību.

Liepājnieks: Ansiņa teiktais ir spļāviens sejā katram (75)

BIRKAS:
Dome , Gunārs Ansiņš , Kurzemes Vārds , izlīdzināšanas fonds , nodarbinātība , Liepājas metalurgs , Uldis Budriķis , vēlēšanas , Jaunā konservatīvā partija

Liepājnieks Uldis Budriķis irliepaja.lv atsūtījis atklātu vēstuli Liepājas domes priekšsēdētāja vietniekam Gunāram Ansiņam, kurā kritizē vicemēra izteikumus par "bezkrīzes situāciju pilsētā".

Turpinās Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana (1)

BIRKAS:
nodarbinātība , Jauniešu garantija , ES

Turpinās dokumentu pieņemšana Jauniešu garantijas izglītības programmās, kurās bez maksas var iegūt darba tirgū pieprasītu profesiju tikai viena gada laikā.

Mēneša laikā Liepājā strauji audzis bezdarbs (5)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Decembrī reģistrētā bezdarba līmenis gan Latvijā, gan Liepājā pieaudzis par 0,4 procentpunktiem, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija.

Novembrī Liepājā nedaudz palielinājies bezdarbs

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Reģistrētā bezdarba līmenis valstī novembra beigās bija 8,0%, salīdzinājumā ar oktobri tas ir pieaudzis par 0,1% punktu. Tāpat tas kāpis arī Liepājā – no 10,7 uz 10,8 procentiem.

Oktobrī reģistrētā bezdarba līmenis Liepājā nemainīgs

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Arī oktobrī reģistrētā bezdarba līmenis valstī saglabājās nemainīgs un bija 7,9%. Liepājā tas bija 10,7%, aģentūru LETA informēja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Bezdarba līmenis valstī septembrī noslīdējis līdz 7,9%, Liepājā 10,7%

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis septembra beigās bija Rīgas reģionā – 5,1%, bet augstākais Latgales reģionā – 17,4%, ziņo aģentūra BNS.

Sesks darbvietu pieaugumu saista ar industriālo parku attīstību (4)

BIRKAS:
nodarbinātība , uzņēmējdarbība , Uldis Sesks , industriālais parks

Darbvietu skaita pieaugums Liepājā saistāms ar industriālo parku attīstību, šorīt intervijā "Rietumu radio" sacīja domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, raksta aģentūra LETA.

Liepājā 15 jaunieši vasarā strādāja "Maxima" veikalos

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Maxima

Šovasar uzņēmums "Maxima Latvija" sniedza iespēju gandrīz 500 jauniešiem strādāt veikalos, kas ir par 24% vairāk nekā pagājušajā gadā. Liepājā strādāja 15 jaunieši.

Darba meklētāju skaits Liepājā samazinājies līdz 3483 (1)

BIRKAS:
Māra Zeme , NVA , nodarbinātība

Liepājā reģistrēti 3483 darba meklētāji, kuru skaits vasarā samazinājies, informē Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas nodaļas vadītājas vietniece Māra Zeme.

Liepājas glābiņš – investori ar saviem strādniekiem? (22)

BIRKAS:
investīcijas , nodarbinātība

Portāls meklē atbildes uz jautājumiem kā Liepājai attīstīties, ja mūsu pilsēta valstī ir pirmajā vietā ar infrastruktūru, bet vienā no pēdējām pozīcijām darbspējīgo strādājošo īpatsvara ziņā.

Darba gadatirgū piedāvās vairāk nekā 700 darba vietas

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Latviešu biedrības nams

13.septembrī Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla organizētais darba gadatirgus.

No 1.septembra mainīts Liepājas muzeja darba laiks

BIRKAS:
muzejs , izstāde , nodarbinātība

No 1.septembra Liepājas muzejs apmeklētājiem būs atvērts katru dienu  no pulksten 10 līdz 18, izņemot pirmdienas un otrdienas, informē muzejpedagoģe Maruta Eistere.

Jauniešiem piedāvā īsā laikā apgūt pieprasītu profesiju

BIRKAS:
tehnikums , nodarbinātība , ES

Līdz augusta beigām notiek uzņemšana Jauniešu garantijas izglītības programmās, kurās bez maksas viena vai pusotra gada laikā iespējams apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas.

Bezdarba līmenis Liepājā nedaudz samazinājies

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Latvijā šogad jūlija beigās reģistrētā bezdarba līmenis, tāpat kā mēnesi iepriekš, bija 8,3% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, Liepājā tas nedaudz samazinājies.

Arī jūnijā turpinājās bezdarba līmeņa samazināšanās (5)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Arī jūnijā Latvijā turpinājās reģistrētā bezdarba līmeņa samazināšanās, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA). Bezdarbs samazinājies arī mūsu pilsētā.

NVA reģistrējušies 213 atlaistie Metalurga darbinieki

BIRKAS:
NVA , Liepājas metalurgs , nodarbinātība

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kopš marta sākuma kā bezdarbnieki reģistrējušies 213 metālapstrādes uzņēmuma "KVV Liepājas metalurgs" atlaistie darbinieki.

Aicina uz bakalaura un maģistra darbu aizstāvēšanām

BIRKAS:
LiepU , nodarbinātība , studenti

Liepājas Universitātes studenti ir sākuši aizstāvēt savus bakalaura un maģistra darbus, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

NVA reģistrējušies 202 bijušie Metalurga darbinieki

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs

No šī gada marta sākuma līdz 29.maijam Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki bija reģistrējušies 202 uzņēmuma AS "KVV Liepājas metalurgs" bijušie darbinieki.

Kopš marta citu darbu atraduši 13 bijušie metalurgi (1)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs

No šī gada marta sākuma līdz 16.maijam Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki ir reģistrējušies 192 uzņēmuma AS "KVV Liepājas metalurgs" bijušie darbinieki.

NVA reģistrējušies 185 bijušie metalurgi; 10 atraduši darbu (1)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA , Māra Zeme , Liepājas metalurgs

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiālē kopš marta sākuma līdz 10.maijam reģistrējušies 185 bijušie uzņēmuma "KVV Liepājas metalurgs" darbinieki.

Kučinskis: Par situāciju Metalurgā jāgaida EM ziņojums (1)

BIRKAS:
Māris Kučinskis , Liepājas metalurgs , Jevgeņijs Kazmins , Privatizācijas aģentūra , nodarbinātība , Ekonomikas ministrija

Par situāciju uzņēmumā AS "KVV Liepājas metalurgs" vēl jāgaida Ekonomikas ministrijas (EM) ziņojums, otrdien pēc valdības sēdes žurnālistiem atzina premjers Māris Kučinskis.

NVA sāk reģistrēties aprīļa beigās atlaistie Metalurga darbinieki (1)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs

Šodien Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) bezdarbnieka statusa iegūšanai sāk reģistrēties 29.aprīlī uzņēmumā "KVV Liepājas metalurgs" atlaistie darbinieki.

"KVV Liepājas metalurgā" sākta darbinieku atlaišana (7)

BIRKAS:
Liepājas metalurgs , NVA , nodarbinātība

"KVV Liepājas metalurgā" sākta darbinieku atlaišana, bet lielākais atlaisto darbinieku pieplūdums Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) sagaidāms maija pirmajās dienās.

Bijušie metalurgi vēstulē kritizē gan "KVV Group", gan valdību (2)

BIRKAS:
Liepājas metalurgs , nodarbinātība , ražošana , Ministru kabinets

Uzņēmuma "KVV Liepājas metalurgs" bijušie darbinieki nosūtījuši vēstuli premjeram Mārim Kučinskim, Ekonomikas un Finanšu ministrijai, kā arī Saeimas deputātiem.

Metalurgs līdz aprīļa beigām būs atlaidis ap 250 darbinieku (2)

BIRKAS:
nodarbinātība , Liepājas metalurgs

"KVV Liepājas metalurgs" jau ir atlaidis vairāk nekā 100 darbiniekus, bet līdz aprīļa beigām tiks atlaisti vēl 150 darbinieki, informē "KVV Group" preses sekretāre Nataļja Napadovska.

Liepājā šovasar algotu darbu varēs strādāt 300 skolēni

BIRKAS:
skolēnu darbs , nodarbinātība

Pateicoties pašvaldības finansiālam atbalstam šovasar algotu darbu varēs strādāt 300 skolēni – 200 vecumā no 13 līdz 14 gadiem un 100 vecumā no 15 līdz 20 gadiem.

Bezdarba līmenis martā Liepājā pieaudzis par 0,4 procentiem (1)

BIRKAS:
nodarbinātība

Pēc vairāku mēnešu pieauguma bezdarba līmenis martā Latvijā sarucis un bija 9,1% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita. Savukārt Liepājā tas strauji audzis.

Vairums iedzīvotāju vēlas, lai Metalurgs tiktu izglābts (4)

BIRKAS:
Liepājas metalurgs , aptauja , nodarbinātība

Vairākums jeb 59 procenti Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka valstij jādara viss iespējamais, lai glābtu "KVV Liepājas metalurgu" un saglabātu tā darbvietas.

NVA reģistrējušies 72 Metalurga atlaistie darbinieki

BIRKAS:
NVA , Liepājas metalurgs , nodarbinātība

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki martā ir reģistrējušies 72 metālapstrādes uzņēmuma "KVV Liepājas metalurga" atlaisto darbinieku.