Birka: pludmale

"Summer Sound" starpgadījumu nav; sagaida vairāk apmeklētāju

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , pludmale

Festivāls "LMT Summer Sound" pašlaik notiek bez starpgadījumiem, un festivāla organizatori sagaida vairāk apmeklētāju nekā pērn, aģentūrai BNS pastāstīja festivāla pārstāve Sabīne Brice.

Šodien sākas sestais festivāls "LMT Summer Sound" (4)

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , pludmale

Jau šodien, 29.jūlijā, pulksten 17 Liepājas pludmalē sāksies viens no gaidītākajiem vasaras notikumiem – festivāls "LMT Summer Sound ".

"Summer Sound" piedāvā satikt savus iemīļotos māksliniekus

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , Intars Busulis , LMT , pludmale

Jau piektdien, 29.jūlijā, Liepājā sākas viens no krāšņākajiem šīs vasaras notikumiem – festivals "LMT Summer Sound", kura apmeklētājiem būs iespēja arī satikt savus iemīļotos mūziķus.

Uzstāda pirmo līnijbola laukumu Latvijā

BIRKAS:
līnijbols , pludmale , Reklāmas dizains

Trešdien, 27.jūlijā, Liepājas pludmalē sākti pirmā līnijbola (angliski zināms kā Human Soccer vai Live-Kicker) laukuma Latvijā montāžas darbi.

"Bufete" piedāvā pasākumiem pilnu nedēļas nogali (1)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , pludmale

Piektdien pulksten 21 pludmales bārā "Red Sun Buffet" uzstāsies mūziķis Normunds Karpičs ar akustisko programmu, savukārt svētdien pulksten 13 paredzēta "Pirātu ballītē" bērniem.

Festivālā sola izklaides iespējas katrai gaumei

BIRKAS:
Summer Sound , pludmale

Jau nākošajā nedēļas nogalē norisināsies festivāls "Summer Sound" . Tas piedāvās atpūtas un izklaides iespējas visdažādākajām gaumēm un festivāla teritorijā būs piecas skatuves.

"Mana jūra" par Liepājas piekrasti: "Tendence negatīva" (1)

BIRKAS:
pludmale , atkritumi , Mana jūra , jūra

Ikgadējā kampaņa "Mana jūra" ir apkopojusi atkritumu monitoringa datus par pludmaļu tīrību Liepājas piekrastē, informē kampaņas komunikācijas speciāliste Sanita Rībena.

Izziņota pilna festivāla "Summer Sound" programma (2)

BIRKAS:
Summer Sound , pludmale

Jau nākošajā nedēļas nogalē, 29. un 30.jūlijā, Liepājas pludmalē norisināsies viens no lielākajiem vasaras mūzikas notikumiem – festivāls "LMT Summer Sound".

Sportiskas aktivitātes lieliem un maziem "Gandrīz kā Rio" (1)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , pludmale , olimpiāde

Svētdien pludmales bārā "Red Sun Buffet" notiks aktivitātes lieliem un maziem "Gandrīz kā Rio", kurās varēs iepazīties arī ar Olimpisko spēļu vēsturi un dažādu sporta veidu rašanos.

Pludmales bārā viesosies ceļojošais cirks "BezTemata"

BIRKAS:
pludmale , Beztemata , Red Sun Buffet

Svētdien, 10. jūlijā, pulksten 12 Liepājas pludmales bārā "Red Sun Buffet" pirmo reizi šogad notiks "Alle" cirka ballīte bērniem, kurā uzstāsies mākslinieki no ceļojošā cirka "BezTemata".

Pludmales bārā viesosies ceļojošais cirks "BezTemata"

BIRKAS:
pludmale , Beztemata , Red Sun Buffet

Svētdien, 10. jūlijā, pulksten 12 Liepājas pludmales bārā "Red Sun Buffet" pirmo reizi šogad notiks "Alle" cirka ballīte bērniem, kurā uzstāsies mākslinieki no ceļojošā cirka "BezTemata".

Turpina darbu pie kūrortviesnīcas kompleksa projekta pludmalē (7)

BIRKAS:
AmberStone Group , kurortoloģija , pludmale , Gunārs Ansiņš

Uzņēmums "AmberStone Group" turpinās strādāt pie kurortviesnīcas kompleksa būvniecības projekta Liepājā, informē Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Glābēji no jūras izraida trīs nepieskatītus bērnus

BIRKAS:
pludmale , glābšana , nepilngadīgie , meklēšanā

Pirmdien, 4.jūlijā, ap pulksten 13.30 pašvaldības policijas Pludmales glābšanas dienesta darbinieki ievēroja, ka jūrā peldas trīs bērni, vecumā no 9 līdz 11 gadiem, bez vecāku uzraudzības.

Pludmalē uzlādē enerģijas lāpu olimpiešu atbalstam (2)

BIRKAS:
pludmale , olimpiāde , Elektrum , Latvenergo , Enerģiju olimpiešiem

Svētdien, 3.jūlijā, Liepājas pludmalē pie Jūrmalas parka norisinājās jau piektais un priekšpēdējais sporta un izklaides sērijas "Enerģiju olimpiešiem" pasākums.

Glābēji vēlas iegādāties vietēja ražojuma motorlaivu (3)

BIRKAS:
pludmale , jūra , Kristians Brūvers , glābšana

Glābēji uz ūdens vēlētos iegādāties vietēja ražojuma motorlaivu darbam tālāk jūrā un lielākos viļņos, "Rietumu radio" sacīja Liepājas Glābšanas dienesta vadītājs Kristians Brūvers.

Vīrietim pludmalē no somas nozog mobilo telefonu

BIRKAS:
pludmale , drošība , zādzība

28.jūnijā pulksten 18 Liepājas pludmalē kāds 1988.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka no viņa somas ir nozagts mobilais telefons, informē policijas preses pārstāve Daiga Valdmane.

"Vēju dārzā" 2.jūlijā koncertēs ģitārists Aleksandrs Vasiļenko

BIRKAS:
Vēju dārzs , koncerts , pludmale

Pludmales kafejnīcā "Vēju dārzs" sestdien, 2.jūlijā, koncertēs izcils roka un blūza ģitārists no Maskavas, bijušais liepājnieks Aleksandrs Vasiļenko. Kopā ar viņu būs Viktors Vtorovs.

Pludmalē būs sportistu atbalstam veltītais pasākums

BIRKAS:
pludmale , Enerģiju olimpiešiem

Jau nākamās nedēļas nogalē, 3.jūlijā, Liepājas pludmalē pie Jūrmalas parka norisināsies Latvijas olimpisko sportistu atbalstam veltītais pasākums "Enerģiju olimpiešiem".

"Red Sun Buffet" pludmalē svētkos strādās bez brīvdienām (5)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , Līgo , pludmale

Pludmales bārs "Red Sun Buffet" strādās arī šajās svētku brīvdienās, un atpūtniekiem piedāvās gan uzkodas un atspirdzinājumus, gan arī pludmales ballītes, kas notiks katru vakaru.

Ultravioletās radiācijas indekss sasniedzis jaunu rekordu

BIRKAS:
laika ziņas , pludmale , ultravioletais starojums

Trešdien Rucavā, izklīstot mākoņiem un spoži spīdot saulei, ultravioletās radiācijas indekss pakāpās līdz 8,4 punktiem, kas ir augstākā atzīme novērojumu vēsturē.

Maijvaboles atkal uzbrūk pludmalei (10)

BIRKAS:
pludmale , piesārņojums , Komunālā pārvalde

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas pludmales apmeklētājus nepatīkami pārsteidza tūkstošiem vaboļu, no kurām daudzas vēl bija dzīvas. Vides speciālisti apliecina, ka tās ir maijvaboles.

Sākas treniņi un reģistrēšanās "Pludmales spēkam 2016"

BIRKAS:
Pludmales spēks , pludmale , Sporta pārvalde

16.–17.jūlijā pludmalē jau ceturto gadu notiks spēka, veiklības un izturības sacensības "Pludmales spēks", kur ikviens aicināts sacensties par uzvaru divu dienu funkcionālā fitnesa sacensībās.

Salauztie futbola vārti pludmalē – "misēklis komunikācijā" (2)

BIRKAS:
Sporta pārvalde , Artis Lagzdiņš , Komunālā pārvalde , EKO Kurzeme , pludmale , sporta inventārs , labiekārtošana

Portāla lasītājs pievērsis uzmanību tam, ka Dienvidrietumu pludmalē redzami neglīti, salauzti futbola vārti, kas bojā pludmales ainavu.

Notiek "Summer Sound" iesildīšanās pasākums (1)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , Summer Sound , pludmale , striptīzs

Piektdien pludmales bārā "Red Sun Buffet" notiks pašmāju lielākā pludmales festivāla "Summer Sound" noslēdzošais iesildīšanās pasākums "Ceļš uz LMT Summer Sound".

Paraugi liecina, ka peldūdens kvalitāte Liepājā ir izcila (4)

BIRKAS:
pludmale , jūra

Liepājas peldvietās 6. un 7.jūnijā ņemtie ūdens paraugi mikrobioloģisko rādītāju testēšanai liecina, ka ūdens kvalitāte ir izcila un no kvalitātes viedokļa iedzīvotāji peldēties var droši.

Liepāju redz kā prioritāri attīstāmu piekrastes vietu (3)

BIRKAS:
VARAM , pludmale , jūra , tūrisms

Ilgtermiņa tematiskajā plānojumā Baltijas jūras piekrastes publiskās infrastruktūras attīstībai rosina noteikt 60 attīstāmās vietas, un 25 – kā prioritāri attīstāmas, arī Liepāju.

Pludmalē demonstrēs no mežģīnēm radītos tērpus (1)

BIRKAS:
tehnikums , Red Sun Buffet , mode , pludmale

PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" 9. un 10.jūnijā rīko Baltijas valstu tekstila nozares profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu praktiskās darbības semināru "Vējš mežģīnēs".

Notiek sabiedriskā apspriešana par pludmales labiekārtošanu (10)

BIRKAS:
pludmale , tūrisms , sabiedriskā apspriešana

Lai varētu īstenot dienvidu un ziemeļu pludmales labiekārtošanu, dome no 7. līdz 27. jūnijam organizē sabiedrisko apspriešanu par paredzētās darbības ietekmi uz vidi novērtējumu.

Svinēs "Red Sun Buffet" zīmola sešu gadu jubileju (2)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , pludmale

Šīs nedēļas nogalē, 3. un 4.jūnijā, "Red Sun Buffet" ar divām pludmales ballītēm svinēs zīmola 6 gadu jubileju. Svinību centrālais pasākums gaidāms piektdienas vakarā.

Liepājā atzīmēs Pasaules vides dienu

BIRKAS:
Vides diena , pludmale

Piektdien, 3.jūnijā, pulksten 11 Liepājas pludmales glābšanas stacijā tiks atzīmēta Pasaules vides diena, informē Liepājas pilsētas domes Vides nodaļa.