Birka: pludmale

"Eko Kurzeme" turpinās apsaimniekot pludmali (2)

BIRKAS:
pludmale , EKO Kurzeme , apsaimniekošana , iepirkums

Noslēdzies iepirkuma konkurss par tiesībām veikt Liepājas pilsētas pludmales kopšanas un uzturēšanas pakalpojumus – līgumu slēdz ar SIA "Eko Kurzeme".

Vai tā tam ir jābūt – ar riteņiem pa trauslo kāpu zemsedzi? (23)

BIRKAS:
Vides pārvalde , Alda Damberga , pludmale , kāpas , Aizsargjoslu likums , dabas pārvalde , pašvaldības policija , vai tā tam ir jābūt

Papildināts. YouTube.com lietotājs, kas sevi dēvē par "ezitisalberts", demonstrē ekstrēmu braukšanu jūrmalas kāpās, kā noprotams, Liepājas robežās. Vai tas ir atļauts?

Meklē, kas uzturēs kārtībā bērnu laukumu un sakops pludmali

BIRKAS:
iepirkumi , JGA-4 , EKO Kurzeme , pludmale , bērnu rotaļu laukums

Izsludināti iepirkumu konkursi par bērnu laukumu un vingrošanas laukumu uzturēšanu, kā arī par tiesībām veikt pludmales kopšanas un uzturēšanas pakalpojumus.

Jūras līmenis Karostas

Jūrā saglabājas zems ūdens līmenis; atkāpsies vēl vairāk (1)

BIRKAS:
jūra , laika ziņas , pludmale , Karosta

Visā Latvijas piekrastē saglabājas zems ūdens līmenis, Kurzemā jūra atkāpusies līdz zemākajai atzīmei kopš 2014.gada februāra, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Pludmale pārkārtojas ziemas sezonai

BIRKAS:
pludmale , Tranzīts L , EKO Kurzeme , Komunālā pārvalde , gruži

Līdz ar pludmales sezonas noslēgumu, kas oficiāli bija 15.septembris, sākās pludmales inventāra pakāpeniska novākšana, kas šonedēļ  tuvojas noslēgumam.
 

Šosezon glābēji pludmalē atraduši izskalotu urnu ar pelniem (1)

BIRKAS:
glābšana , pludmale , pašvaldības policija

Noslēgusies pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienesta sešpadsmitā darba sezona, kas ilga no 15.maija līdz 15.septembrim, informē policijas preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš

Noslēdzoties sezonai, ūdens temperatūra daudzviet vēl +18

BIRKAS:
vasara , laika ziņas , pludmale , jūra

15.septembrī Latvijā oficiāli noslēdzas peldsezona, un ūdens temperatūra daudzās peldvietās vēl ir +18 grādu, liecina Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Glābšanas dienesta darbinieki izglābj jūrā iepeldējušu vīrieti (2)

BIRKAS:
pludmale , glābšana

10.septembrī ap pulksten 15.50 pludmales glābšanas dienesta darbinieki ārpus pārraugāmās teritorijas, starp abām peldvietām, jūrā ievēroja personu, kura saviem spēkiem vairs nespēj tikt krastā.

Sauļojoties Latvijā, joprojām var gūt iedegumu

BIRKAS:
ultravioletais starojums , pludmale , laika ziņas

Saules ultravioletais starojums dienas vidū Latvijā aizvien pakāpjas līdz vidējam līmenim, tāpēc sauļojoties vēl var gūt iedegumu, informē aģentūra BNS.

Karte no pilsētas Teritorijas plānojuma.

Robežu ielā izeju uz pludmali cer atvērt līdz 2020.gadam (14)

BIRKAS:
pludmale , Būvvalde , plānošana , teritorijas plānojums , kurortoloģija , Robežu iela

Facebook.com lietotāji bieži vien uzsāk interesantas diskusijas, nesen – par virkni mazo ieliņu, kas ved pludmales virzienā, tomēr no šīm ielām izejas pie jūras joprojām nav.

Spēcīgas erozijas dēļ sabrūk forti Karostā

BIRKAS:
Karosta , Liepājas ūdens , forti , Kristers Krafts , pludmale

Spēcīgas erozijas dēļ sabrūk forti Karostas ziemeļos, turklāt apdraudētas ir arī "Liepājas ūdens" attīrīšanas iekārtas, svētdien vēstīja raidījums "LNT ziņas sešos".

Sestdien pludmalē notiek "Senā uguns nakts"

BIRKAS:
pludmale , Via Baltica , koncerts , ugunskuri

Sestdien, 27.augustā, pulksten 21 pludmalē norisināsies festivāla "Via Baltica" noslēguma koncerts "Senās uguns nakts – Dainu skapis" ar latviešu vokālo grupu "Framest".

Pludmales bufetē piektdienas vakarā uzstāsies Kivičs (1)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , pludmale , koncerts

Piektdien, 26.augustā, ar koncertu pludmales bārā "Red Sun Buffet", viesosies dziedātājs, dziesmu autors un nu jau arī rakstnieks Andris Kivičs, informē organizatori.

"Senā uguns nakts" pludmalē festivālā "Via Baltica" (1)

BIRKAS:
pludmale , Via Baltica , koncerts , ugunskuri

Sestdien, 27.augustā, pulksten 21 pludmalē norisināsies festivāla "Via Baltica" noslēguma koncerts "Senās uguns nakts – Dainu skapis" ar latviešu vokālo grupu "Framest".

Piecu gadu laikā pludmaļu tīrība būtiski nav uzlabojusies (3)

BIRKAS:
pludmale , jūra , Mana jūra

Kampaņas "Mana jūra" organizatori ir apkopojuši ekspedīcijas laikā iegūtos jaunākos datus par pludmaļu tīrību 2016. gadā, kā arī par laika periodu no 2012. līdz 2016. gadam.

"Vikingu laivas" ceļojošā trofeja tiek lietuviešiem

BIRKAS:
regbijs 5 , pludmale , Vikingi

Pludmalē jau trešo gadu pēc kārtas aizvadīts regbija kluba "Vikingi" organizētais pludmales regbija turnīrs. Turnīrā piedalījās pavisam piecas komandas.

Pludmalē pie "Red Sun Buffet" notiek regbija turnīrs (1)

BIRKAS:
regbijs 5 , regbijs , pludmale

Jau sestdien, 20.augustā, pulksten 12 pludmalē pie "Red Sun Buffet" notiks regbija kluba "Vikingi" pludmales regbija 5 turnīrs. Uzvarētājs iegūs ceļojošo trofeju "Vikingu laivu".

Sestdien notiks pludmales regbija turnīrs

BIRKAS:
regbijs 5 , regbijs , pludmale

Jau sestdien, 20.augustā, pulksten 12 pludmalē pie "Red Sun Buffet" notiks regbija kluba "Vikingi" pludmales regbija 5 turnīrs. Uzvarētājs iegūs ceļojošo trofeju "Vikingu laivu".

Liepājā virs jūras novērots virpuļviesulis

BIRKAS:
pludmale , jūra , virpuļviesulis

Liepājā šopēcpusdien novērots virpuļviesulis. Liepājas dome savā "Twitter" kontā ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzams virs jūras izveidojies ūdensstabs jeb virpuļviesulis.

Sociālajos tīklos aicina uzmanīties no zaglēniem (10)

BIRKAS:
pludmale , zādzība , Red Sun Buffet , pašvaldības policija

Vairāki liepājnieki cietuši no nepilngadīgiem un mazgadīgiem zaglēniem, kas siro pludmalē, uz ielām un tirdzniecības centros.

Liepājā sākas Eiropas čempionāts vindsērfingā

BIRKAS:
vindsērfings , pludmale

Pirmdien, 8.augustā Liepājas pludmalē sāksies un līdz 13. augustam norisināsies Eiropas čempionāts  vindsērfingā "Formula Windsurfing" klasē, informē organizatori.

Pašvaldības policijai "Summer Sound" pagājis mierīgi

BIRKAS:
Summer Sound , grafiti , pludmale , jūra , Jūras iela

Nedēļas nogalē notikušajā festivālā "Summer Sound" pašvaldības policijas darbinieki nav konstatējuši īpašus pārkāpumus un uzskatāms, ka pasākums aizvadīts mierīgi.

Noslēdzies 6. "Summer Sound", apmeklētāju vairāk nekā pērn (1)

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , pludmale

Ar grandiozu dīdžeja Lost Frequences uzstāšanos, kā arī dejām līdz rīta gaismai,  noslēdzies festivāls "LMT Summer Sound 2016".

Slimnīcā nogādā desmit festivāla "Summer Sound" apmeklētājus

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , veselības aprūpe , neatliekamā palīdzība , pludmale

Kopumā piektdien un sestdien mediķi slimnīcā nogādājuši 10 mūzikas festivāla "Summer Sound" apmeklētājus, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Veiksmīgi aizvadīta pirmā festivāla "Summer Sound" diena

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , pludmale

Piektdien, 29.jūlijā, Liepājas pludamlē aizritējusi pirmā festivāla "LMT Summer Sound" diena. Festivāla organizētāji pauž gandarījumu par lielo apmeklētāju pieplūdumu.

"Summer Sound" starpgadījumu nav; sagaida vairāk apmeklētāju

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , pludmale

Festivāls "LMT Summer Sound" pašlaik notiek bez starpgadījumiem, un festivāla organizatori sagaida vairāk apmeklētāju nekā pērn, aģentūrai BNS pastāstīja festivāla pārstāve Sabīne Brice.

Šodien sākas sestais festivāls "LMT Summer Sound" (5)

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , pludmale

Jau šodien, 29.jūlijā, pulksten 17 Liepājas pludmalē sāksies viens no gaidītākajiem vasaras notikumiem – festivāls "LMT Summer Sound ".

"Summer Sound" piedāvā satikt savus iemīļotos māksliniekus

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , Intars Busulis , LMT , pludmale

Jau piektdien, 29.jūlijā, Liepājā sākas viens no krāšņākajiem šīs vasaras notikumiem – festivals "LMT Summer Sound", kura apmeklētājiem būs iespēja arī satikt savus iemīļotos mūziķus.

Uzstāda pirmo līnijbola laukumu Latvijā

BIRKAS:
līnijbols , pludmale , Reklāmas dizains

Trešdien, 27.jūlijā, Liepājas pludmalē sākti pirmā līnijbola (angliski zināms kā Human Soccer vai Live-Kicker) laukuma Latvijā montāžas darbi.

"Bufete" piedāvā pasākumiem pilnu nedēļas nogali (1)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , pludmale

Piektdien pulksten 21 pludmales bārā "Red Sun Buffet" uzstāsies mūziķis Normunds Karpičs ar akustisko programmu, savukārt svētdien pulksten 13 paredzēta "Pirātu ballītē" bērniem.