Birka: sniegs

Pēkšņais sniegs veicina vairāku automašīnu sadursmi (2)

BIRKAS:
autoavārija , drošība , sniegs , miesas bojājumi

Sniega dēļ strauji pasliktinoties braukšanas apstākļiem, 22.februārī, ap pulksten 12.30 Brīvības ielā dažu minūšu laikā notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, informē Valsts policija.

Ziema uz brīdi sedz Liepāju ar sniegu (galerija) (1)

BIRKAS:
sniegs , ziema

Pēc krietna pārtraukuma trešdien Liepāju atkal klāja sniega kārta. Ciklons, kas nāca no rietumiem, uz mūsu pilsētu nobirdināja 4,4 centimetrus sniega, kas visai ātri sāka kust.

Kurzemē vispirms gaidāms sniegputenis, tad lietus

BIRKAS:
sniegs , lietus , ziema

Naktī uz ceturtdienu Kurzemē gaidāms sniegputenis, no rīta un dienā arī pārējā Latvijā palaikam snigs un putinās, Kurzemes rietumos sniegu nomainīs lietus, prognozē sinoptiķi.

Būvvalde aicina tīrīt jumtus no sniega un lāstekām

BIRKAS:
sniegs , Būvvalde , drošība

Liepājas Būvvalde aicina iedzīvotājus, namu īpašniekus un apsaimniekotājus gādāt par ēku jumtu drošību, sniega un lāsteku novākšanu, lai neciestu cilvēki un nenodarītu kaitējumu īpašumam.

Liepājā sasniguši 8 centimetri sniega, Ventspilī – 15 (1)

BIRKAS:
sniegs , ziema

Naktī uz trešdienu visvairāk snidzis Kurzemē, tostarp Liepājā sniega segas biezums audzis līdz 8 centimetriem, Ventspilī no trim līdz 15, Saldū – no viena līdz 14 centimetriem.

Liepāju spēcīgs sniegs sasniegs jau otrdienas vakarā.

Brīdina par šīs ziemas spēcīgāko sniegputeni

BIRKAS:
sniegs , ziema

Otrdienas vakarā, trešdienas naktī un dienā Latvijas lielāko daļu, sākot no rietumiem, skars līdz šim spēcīgākais sniegputenis šajā ziemā. Liepāju spēcīgs sniegs sasniegs pirms pusnakts.

"Clean R": ielu uzturēšanas darbi turpmāk noritēs gludi (2)

BIRKAS:
Clean R , ielu tīrīšana , sniegs , Guntars Levics

Aizvadīts pirmais mēnesis, kopš parakstīts līgums par tiesībām veikt Liepājas pilsētas ielu uzturēšanas darbus ziemā, informē "Clean R" preses sekretārs Kaspars Līcītis.

Visbiezākā sniega sega šorīt ir Liepājā – 8 centimetri (1)

BIRKAS:
sniegs , ziema , laika ziņas

Visbiezākā sniega sega līdz šim rītam ir izveidojusies Liepājā – 8 centimetri, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sniegu šoziem izvedīs "Latvijas autoceļu uzturētājs" (1)

BIRKAS:
iepirkums , sniegs , Latvijas autoceļu uzturētājs

Noslēdzies iepirkuma konkurss, kura rezultātā noskaidrots, ka šajā ziemas sezonā sniegu pilsētas administratīvajā teritorijā izvedīs "Latvijas autoceļu uzturētājs".

Autoavārijas uz Liepājas - Rīgas šosejas

Nedēļas nogalē – divreiz vairāk satiksmes negadījumu

BIRKAS:
autoavārija , drošība , sniegs

Sniega dēļ šajā nedēļas nogalē Liepājā fiksēti 22 ceļu satiksmes negadījumi. Tas ir divreiz vairāk nekā vidēji iepriekšējās brīvdienās. Par laimi, visas avārijas bijušas bez cietušajiem.

Liepājā sniega sega pieaugusi līdz deviņiem centimetriem

BIRKAS:
sniegs

Nakts laikā sniega sega Liepājā pieaugusi līdz deviņiem centimetriem, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā, raksta aģentūra LETA.

Valsts policija aicina būt uzmanīgiem uz ceļa

BIRKAS:
sniegs , drošība , Esi redzams

Valsts policija aicina ceļu satiksmes dalībniekus rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un būt uzmanīgiem uz ceļa kā transportlīdzekļu vadītājiem, tā arī gājējiem.

Sinoptiķi nekļūdījās – 1.novembrī Liepājā pirmais sniegs

BIRKAS:
ziema , sniegs

Kaut arī rīta pusē Liepājā vēl spīdēja saule, sinoptiķu brīdinājumi par šās ziemas pirmo sniegu izrādījās patiesi. Liepājā pusdienlaikā sāka snigt slapjš sniegs. To prognozē līdz vakaram.

Turpmākās četras ziemas pilsētā ceļus tīrīs cita firma (3)

BIRKAS:
sniegs , Clean R , Latvijas autoceļu uzturētājs , ziema , iepirkums

Ir noslēdzies iepirkuma konkurss, kurā tika noskaidrots, ka tiesības veikt pilsētas ielu uzturēšanas darbus turpmākajās četrās ziemas sezonās ieguvusi SIA "Clean R".

Liepājā ielu uzturēšana ziemā izmaksājusi 670 000 eiro (1)

BIRKAS:
ielu tīrīšana , Komunālā pārvalde , sniegs

Ielu uzturēšana ziemā, no 1.novembra līdz 1.aprīlim, – kaisīšana, sniega izvešana un remontdarbi – Liepājas pašvaldībai izmaksājusi 670 000 eiro, raksta aģentūra LETA.

Janvārī uz domes "karsto tālruni" zvanīts 26 reizes (3)

BIRKAS:
karstais tālrunis , sniegs , labiekārtošana

Janvārī uz Liepājas domes tālruni ziņojumiem – 63425197 – zvanījuši 26 iedzīvotāji. Lielā sniega dēļ vairums zvani bijuši par ielu, ietvju un sabiedriskā transporta pieturvietu attīrīšanu.

Aicina informēt par applūstošām vietām pilsētā

BIRKAS:
sniegs , plūdi , Komunālā pārvalde

Lai iespējami ātri novērstu kritisku situāciju no straujās sniega kušanas, Komunālā pārvalde aicina iedzīvotājus informēt par vietām, kur veidojas lielas peļķes un nepieciešama to atsūknēšana.

Apseko virszemes ūdens novadīšanas sistēmas

BIRKAS:
sniegs , plūdi , Komunālā pārvalde

Lai mazinātu applūšanu, Ziemas dienests īpašu uzmanību pievērš gūliju jeb lietus ūdens uztvērējaku attīrīšanai no ledus, sniega, sadzīves atkritumiem vietās, kur iespējama lāmu veidošanās.

Aicina uzmanīties no jumtiem krītošā sniega un lāstekām

BIRKAS:
ziema , sniegs , drošība

Dienās, kad gaisa temperatūra pakāpusies virs nulles, sniegs no ēku jumtiem sācis slīdēt nost, tāpat sākušas kust lāstekas, kas apdraud gājējus, tādēļ iedzīvotājiem jābūt uzmanīgiem.

Skolas un bērnudārzus atbrīvo no sniega kupenām

BIRKAS:
sniegs , Izglītības pārvalde

Sniegotās dienas ir liels pārbaudījums arī 40 Liepājas izglītības iestāžu darbiniekiem, komunālajiem dienestiem un brīvprātīgajiem palīgiem.

Prognozes liecina, ka sniegs varētu sākt kust, sākot no svētdienas pēcpusdienas.

Sniega izvešana no Liepājas ielām turpināsies (1)

BIRKAS:
sniegs , Komunālā pārvalde , ielu tīrīšana , laika ziņas , ziema

Naktī uz piektdienu, 22. janvāri, no centra ielām uz atbērtni Meldru ielā aizvestas 127 autokravas jeb 2413 kubikmetru sniega. Visus plānotos darbus naktī tomēr neizdevās paveikt.

Sniega izvešana notiks arī naktī uz 22. janvāri (2)

BIRKAS:
sniegs , ielu tīrīšana , Komunālā pārvalde

Naktī uz pietdienu, 22 janvāri, no  Liepājas centra ielām turpināsies sniega vaļņu novākšana un aizvešana, informē Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

No Liepājas ielām izvesti vairāk nekā 1600 kubikmetri sniega (1)

BIRKAS:
sniegs , Komunālā pārvalde , ielu tīrīšana

Aizvadītajā naktī Liepājā no četrām pilsētas centra ielām izvestas 87 auto kravas jeb 1653 kubikmetri sniega, aģentūru LETA informēja SIA "Komunālā pārvalde" preses pārstāvis Aigars Štāls.

Pēc vairāku dienu pārtraukuma no ielām izvedīs sniegu (10)

BIRKAS:
sniegs , Komunālā pārvalde

Komunālā pārvalde informē, ka no Liepājas atkal izvedīs sniegu. Vairākas dienas tas netika darīts, jo atbildīgie dienesti uzskatīja, ka situācija ielās nav tāda, lai izvestu sniegu.

Liepājā sniega sega palielinājusies līdz 34 centimetriem

BIRKAS:
laika ziņas , sniegs

Aizvadītās diennakts laikā Liepājā sniega sega palielinājusies līdz 34 centimetriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Ja kartē sabiedriskā transporta kustība nav redzama, jāuzspiež ar biltu norādītā ikona.

Iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās sniega dēļ (2)

BIRKAS:
sniegs , sabiedriskais transports , LST

Ņemot vērā Liepājā jau sasnigušo biezo sniega segu, snigšanu gandrīz visu otrdienu un, kā paredzams, arī naktī uz trešdienu, 20.janvāra rītā iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās.

Lasītājs: Ar lāpstu pret traktoru? (18)

BIRKAS:
sniegs , Komunālā pārvalde , Tranzīts L

Sniegs, kas lielākoties visus priecē, pilsētā tomēr sagādā arī rūpes un prasa smagu darbu. Lāpstas cilātāji šajā darbā nevar konkurēt ar traktoriem un citu ielu tīrīšanas tehniku.

Arī Raiņa parkā pieejama slēpošanas trase (1)

BIRKAS:
Raiņa parks , slēpošana , sniegs

Kā informē Liepājas domes Sporta pārvaldes vadošais projektu vadītājs Mārtiņš Jansons, arī Raiņa parkā no sestdienas visiem ir pieejama distanču slēpošanas trase.

Milzu sniega kalns sastumts arī zālienā pie Katoļu pamatskolas.

Sniegu ved uz Meldru ielu, Zirgu salu, stumj kaudzēs zālienos (9)

BIRKAS:
sniegs , Komunālā pārvalde , CTB , Tranzīts L , Latvijas autoceļu uzturētājs , LNA , Zirgu sala , Meldru iela , ielu tīrīšana

Pēdējās divās diennaktīs savākto sniegu uzņēmumi, kam ir līgums ar Komunālo pārvaldi, gan izved uz pilsētas nomalēm, gan stumj kaudzēs skvēros un zaļajās teritorijās.

Uzdod apsekot ēku jumtus un organizēt sniega novākšanu (3)

BIRKAS:
sniegs , drošība , Uldis Sesks

Liepājas mērs Uldis Sesks izdevis rīkojumu pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām apsekot pilsētas ēkas un nepieciešamības gadījumā organizēt sniega tīrīšanu no jumtiem.