Naktī ugunsdzēsējiem nācās doties uz Strazdu ielu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Strazdu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija mūsu pilsētā.

Cukura ielā trešdien sadegusi automašīna

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Cukura iela

Trešdien, 22.februārī, pulksten 8.03 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Cukura ielu Liepājā, kur dega vieglā automašīna piecu kvadrātmetru platībā.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā degusi vienīgi kūla

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītasjā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, un viens no tiem bija Liepājā.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā ugunsdzēsējiem viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Mālu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus . Viens no tiem bija Liepājā.

Pļavu ielā ar zilu krāsu apkrāso svešu žogu

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , ugunsgrēks

17.februārī ap pulksten 15 Pļavu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa žogs ir apkrāsots ar zilu krāsu, radot zaudējumus aptuveni 200 eiro vērtībā, informē Valsts policija.

Flotes ielā naktī nodeg divas automašīnas un mikroautobuss

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD

Nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus, no kuriem septiņi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem aizvadītā diennakts samērā mierīga

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Matīsa Gūtmaņa iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Otrdien ugunsgrēkā Baznīcas ielā cietusi sieviete

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , neatliekamā palīdzība , kūla , Baznīcas iela

Otrdien pulksten 13.08 VUGD saņēma izsaukumu uz Baznīcas ielu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums.

VUGD Liepājā atkal steidz dzēst kūlas degšanu (1)

BIRKAS:
VUGD , kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, un viens no tiem bija Liepājā.

Brīvdienās Liepājā degusi dārza mājiņa un sodrēji

BIRKAS:
VUGD , mazdārziņi , ugunsgrēks

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 31 izsaukumu, no kuriem divi bija Liepājā.

Elektrības slēdža dēļ no skolas nākas evakuēt cilvēkus

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Ausekļa 11/15 , mūzikas vidusskola , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde Liepājā saņēma trīs izsaukumus, arī uz mūzikas skolas ēku Ausekļa ielā.

Griestu lampas dēļ no bērnudārza evakuējas 37 cilvēki (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , drošība , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests trešdien pulksten 9.02 saņēma izsaukumu uzbērnudārzu  E.Veidenbauma ielu, kur nostrādāja ugunsdrošības signalizācija.

Liepājā reģistrēts šogad pirmais kūlas ugunsgrēks Kurzemē

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, divi no tiem – Liepājā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā deguši tikai atkritumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , atkritumi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona aizvadūtajā diennaktī brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā. Abi - degošu atkritumu dēļ.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā ugunsdzēsējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Pēc laivas apgāšanās jūrā vīrietis pats spēj tikt krastā

BIRKAS:
VUGD , glābšana , jūra , ugunsgrēks

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests svētdien, 29.janvārī, pulksten 10.52 saņēma izsaukumu uz Lībiešu ielu, blakus kurai jūrā bija apgāzusies laiva, kurā atradās vīrietis.

Aizvadītajā diennaktī dūmvados deguši sodrēji

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , drošība , Uliha iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu. Viens no tiem bija Liepājā.

Kurzemē pērn mazāk ugunsgrēku, bet vairāk upuru

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , infografika

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka 2016.gadā Kurzemē samazinājies izsaukumu skaits uz dzēšanu, bet palielinājies ugunsgrēkos bojā gājušo skaits.

Liepājā pirmdien degušas vienīgi pastkastītes (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divi bija maldinājumi.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

No 20.janvāra līdz 23.janvāra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrpadsmit izsaukumus, no kuriem vairāk bija Liepājā.

Liepājā dzīvoklī degusi malka un sodrēji dūmvadā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus. Divi no tiem bija Liepājā, informē VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

Degošas grīdas dēļ Jaunā ielā nākas glābt sirmgalvi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Jaunā iela , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien pulksten 17.02 saņēma izsaukumu uz Jauno ielu Liepājā, kur dzīvojamā mājā bija radies sadūmojums.

Ugunsgrēkā Lietuviešu ielā cietis viens cilvēks (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Lietuviešu iela

Papildināts. Pagājušajā diennaktī valstī dzēsti 16 ugunsgrēki un tajos izglābts viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Ugunsdzēsējiem Kurzemē viens izsaukums – uz Vites ielu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Vites iela , drošība

Laika posmā no 11.janvāra pulksten 6.30 līdz 12.janvāra pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma vienu izsaukumu uz ugunsgrēku.

Namā Eduarda Tisē ielā naktī liftā iesprūst četri cilvēki (5)

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , VUGD

Pirmdien pulksten 1.31 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz E. Tisē ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas liftā bija iesprūduši četri cilvēki.

Trešdien dzēsts ugunsgrēks neapdzīvotā piecstāvu ēkā

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Ģenerāļa Baloža iela

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, viens no tiem bija Liepājā.

Otrdien ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Aldaru iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus. Viens no tiem bija Liepājā.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Koku iela , Gaujas prospekts

No 23.decembra līdz 27.decembra rīta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Zaķu ielā dzīvojamās mājas dūmvadā deguši sodrēji (2)

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , drošība

Vakardien pulksten 14.33 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Zaķu ielu kur dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.