Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

No 20.janvāra līdz 23.janvāra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrpadsmit izsaukumus, no kuriem vairāk bija Liepājā.

Liepājā dzīvoklī degusi malka un sodrēji dūmvadā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus. Divi no tiem bija Liepājā, informē VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

Degošas grīdas dēļ Jaunā ielā nākas glābt sirmgalvi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Jaunā iela , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien pulksten 17.02 saņēma izsaukumu uz Jauno ielu Liepājā, kur dzīvojamā mājā bija radies sadūmojums.

Ugunsgrēkā Lietuviešu ielā cietis viens cilvēks (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Lietuviešu iela

Papildināts. Pagājušajā diennaktī valstī dzēsti 16 ugunsgrēki un tajos izglābts viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Ugunsdzēsējiem Kurzemē viens izsaukums – uz Vites ielu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Vites iela , drošība

Laika posmā no 11.janvāra pulksten 6.30 līdz 12.janvāra pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma vienu izsaukumu uz ugunsgrēku.

Namā Eduarda Tisē ielā naktī liftā iesprūst četri cilvēki (5)

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , VUGD

Pirmdien pulksten 1.31 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz E. Tisē ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas liftā bija iesprūduši četri cilvēki.

Trešdien dzēsts ugunsgrēks neapdzīvotā piecstāvu ēkā

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Ģenerāļa Baloža iela

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, viens no tiem bija Liepājā.

Otrdien ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Aldaru iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus. Viens no tiem bija Liepājā.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Koku iela , Gaujas prospekts

No 23.decembra līdz 27.decembra rīta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Zaķu ielā dzīvojamās mājas dūmvadā deguši sodrēji (2)

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , drošība

Vakardien pulksten 14.33 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Zaķu ielu kur dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.

Kurzemes ugunsdzēsēji aizvadījuši mierīgu diennakti

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Krūmu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Glābējiem brīvdienās Liepājā tikai viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , avārija , A9

Laika posmā no 16.decembra pulksten 6.30 līdz 19.decembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 14 izsaukumus.

Atkal dzīvsudrabs Atmodas bulvārī un tvaiki Dzērves ielā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , dzīvsudrabs

Laikā no14.decembra pulksten 6.30 līdz 15.decembra pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi piecus izsaukumus – divus no tiem Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , O. Kalpaka iela , ugunsgrēks

Piektdien, 9.decembrī, pulksten 20.23 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz O. Kalpaka ielu, kur dzīvojamās mājas pagalmā dega atkritumi.

No sadūmotām telpām evakuē sešus cilvēkus

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Atmodas bulvāris

Otrdien pulksten 10.02 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums.

Naktī Pulkveža Brieža ielā nodegusi dārza mājiņa

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , mazdārziņi , drošība

Ceturtdien pulksten 2.12 saņemts izsaukums uz Pulkveža Brieža ielu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg dārza mājiņa 15 kvadrātmetru platībā.

Otrdien beidzot nodzēsts ugunsgrēks granulu angārā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , granulas

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka vakar pulksten 16.45 likvidēts ugunsgrēks 14.novembra bulvārī, kur dzēšanas darbi ilga no svētdienas pulksten 18.16.

Kopš svētdienas vakara dzēš angāru ar granulām

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , drošība

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde aizvadītajā diennaktī saņēma 2 izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

14.novembra bulvārī angāra tipa ēkā deg kurināmā granulas

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Vakar pulksten 18.16 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka 14.novembra bulvārī Liepājā angāra tipa ēkā deg kurināmā granulas.

Atmodas bulvāri glābājiem nācās no koka nocelt meiteni

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Atmodas bulvāris

Trešdien pulksten 13.47 tika saņemts izsaukums uz Atmodas bulvāri Liepājā, kur ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama aptuveni divpadsmit gadus vecai meitenei.

Ukstiņa ielā otrdien aizdedzies mikroautobuss

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Ukstiņa iela , Rīgas iela

Otrdien pulksten 15.39 VUGD saņēma izsaukumumu uz Klāva Ukstiņa ielu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg kāda mikroautobusa motortelpa platībā.

Otrdien Oskara Kalpaka ielā degusi dārza mājiņa

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , mazdārziņi , O. Kalpaka iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka vakar pulksten 16.21 tika saņemts izsaukums Oskara Kalpaka ielu Liepājā, kur dega dārza mājiņa.

Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – uz Celmu ielu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Celmu iela , VUGD

No 14.novembra pulksten 6.30 līdz 15.novembra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, vienu no tiem Liepājā.

Ugunsdzēsējiem brīvdienās Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Grīzūpes iela

Laika posmā no 11.novembra plkst. 6.30 līdz 14.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus.

Liepājā ugunsdzēsējiem viens izsaukums – uz Kaiju ielu

BIRKAS:
VUGD , drošība , ugunsgrēks , Siļķu iela

No 7.novembra pulksten 6.30 līdz 8.novembra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 6 izsaukumus, viens no tiem Liepājā.

Liepājnieki steidz palīgā uz ugunsgrēku Aizputē

BIRKAS:
VUGD , Aizpute , ugunsgrēks

Nedēļas nogalē VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – astoņus uz dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem. Liepājā izsaukumu nebija, tomēr uz ugunsgrāku mūsējie devās.

Nedēļas nogalē degusi cepeškrāsns un veļas mašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka 29.oktobrī pulksten 6.58 tika saņemts izsaukums uz Siļķu ielu Liepājā, kur dega veļas mašīna.

Atmodas bulvārī atrod izlietu dzīvsudrabu (2)

BIRKAS:
Atmodas bulvāris , dzīvsudrabs , ugunsgrēks , VUGD , glābšana , Ziemupes iela

Trešdien, pulksten 11.35, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur atklātā teritorijā uz soliņa tika atrasts izliets dzīvsudrabs.

Atmodas bulvārī deg riepas, Tērauda ielā dūmo rozete

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Atmodas bulvāris , Tērauda iela

Otrdien pulksten 12.06 VUGD saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur dega atkritumi pie meža. Notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg riepas 5 kvadrātmetru platībā.

Nedēļas nogalē degušas divas kāpņu telpas

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Siļķu iela , Baseina iela

Sestdien, 22.oktobrī, pulksten 2.05 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta saņēma izsaukums uz Siļķu ielu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā divstāvu dzīvojamā mājā.