Birka: zādzība

Veikalos zog gan viena, gan piecdesmit eiro apmērā

BIRKAS:
zādzība

Pagājušā diennaktī Liepājas iecirknī reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem. Vakar ap pulksten 9 Jaunā Ostmalā vīrietis mēģināja nozagt preci viena eiro vērtībā.

Nepadomājot, cietušā likvidē zādzības pierādījumus (2)

BIRKAS:
zādzība , drošība , kriminālprocess

Pirmdien, 16.janvārī, ap pulksten 19 Eduarda Tisē ielā sieviete konstatēja, ka no dzīvokļa ir nozagts televizors "Samsung", radot aptuveni 200 eiro lielus materiālos zaudējumus.

Turaidas ielā ģimene paliek bez bērnu ratiņiem

BIRKAS:
zādzība

Svētdien, 15.janvārī, ap pulksten 12 Turaidas ielā konstatēts, ka no kāpņu telpas pazuduši bērnu rati, radot to īpašniecei 50 eiro lielus materiālos zaudējumus, ziņo policija.

Garnadži uzlaiž un apzog gan darbnīcu, gan garāžu

BIRKAS:
zādzība

13.janvārī ap pulksten 9 Spīķeru ielā kāds vīrietis konstatēja, ka ir uzlauztas darbnīcas durvis un no tās ir nozagti dažādi instrumenti. Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess.

Veikalu apzadzēji nesmādē pat salvetes

BIRKAS:
zādzība

Valsts policija informē, ka ap pulksten 11.40 Jaunā Ostmalā kādā veikalā tika aizturēta 1945.gadā dzimusi sieviete, kura no veikala nozaga šokolādes un salvetes.

Ezermalas ielā apzog akmeņkaļu darbnīcu

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

Trešdien, 11.janvārī, pulksten 9.03 Ezermalas ielā 9 iekļūts akmeņkaļu darbnīcā un nozagti dažādi celtniecības instrumenti, informē Valsts policija. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Dienas vidū sievietei nozog 600 eiro vērtu mobilo telefonu (3)

BIRKAS:
zādzība , narkotikas , Fontaine palace

8.janvārī ap pulksten 12 klubā "Fontaine Palace" kādai sievietei nepazīstama persona nozaga mobilo telefonu "Samsung S7", radot aptuveni 600 eiro lielu materiālo zaudējumu.

Nedēļas nogalē divas zādzības – Dārza un Apšu ielās

BIRKAS:
zādzība , Dārza iela , Apšu iela

Sestdien, 7.janvārī, Dārza ielā kāda sieviete konstatēja, ka no viņas pagraba ir nozagtas dažādas mantas – urbjmašīna, drēbes, velosipēds, ģitāra un makšķerēšanas piederumi.

Sieviete krīt uz ietves uz salauž sev potīti (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , autoavārija , zādzība , negadījums

5.janvārī ap pulksten 12 Ed. Veidenbauma ielā 1951.gadā dzimusi sieviete krita uz ietves. Sieviete nogādāta slimnīcā, kur viņai konstatēts labās kājas potītes lūzums un alkohola reibums.

Avārija Grobiņas novadā uz autoceļa Grobiņa – Bārta – Rucava.

Sniegotā diennakts Kurzemē pavadīta samērā mierīgi

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

Kopumā pagājušā diennakts satiksmes ziņā Kurzemes reģionā aizvadīta mierīgi. Ja visā Latvijā reģistrēts 161 ceļu satiksmes negadījums, tad Kurzemē no tiem tikai 16.

Veikalos paķer gan cigaretes, gan dzintara rokassprādzes

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par zādzībām veikalos, kas notikušas gadumijā.

No "Statoil" aizbrauc ar neizņemtu gāzes uzpildes pistoli (1)

BIRKAS:
Statoil , huligānisms , zādzība , negadījums

31.decembrī ap pulksten 2.30 Esperanto ielas degvielas uzpildes stacijā "Statoil" nenoskaidrots vadītājs ar "Audi A6" pēc uzpildes nepārliecinājās vai ir atvienota gāzes uzpildes pistole.

Naktī uz Tramvaja tilta uzbrauc gulošam cilvēkam

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

26.decembrī ap pulksten 1.10 1944.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo" pa Tramvaja tiltu virzienā no Lielās ielas puses uz Kaiju ielas pusi un uzbrauca guļošam cilvēkam.

Zagļi turpina mēģinājumus iznest preces no veikaliem

BIRKAS:
zādzība

Trešdien,14.decembrī, vakarpusē, reģistrēti trīs zādzības mēģinājumi, portālu informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Notikušas vairākas zādzības, trīs zagļi aizturēti

BIRKAS:
zādzība

Pagājušajā diennaktī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī reģistrētas vairākas zādzības, tajā skaitā divas no tirdzniecības objektiem.

No kāpņu telpām nozog velosipēdu un bērnu ratiņus (2)

BIRKAS:
zādzība

Piektdien, 9.decembrī, ap pulksten 12 Dārza ielā kādas mājas kāpņu telpā vīrietis konstatējis, ka ir nozagts viņa velosipēds sudraba krāsā, informē Valsts policija.

Šķēdē nozog betona maisītāju; uz Rīgas šosejas smaga avārija

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , miesas bojājumi , A9

Trešdien, 7.decembrī, ap pulksten 16 Šķēdē, Dārziņu kooperatīvā, kādā māja konstatēts, ka no jaunbūves, pie kuras ir brīva piekļūšana, nozagts betona maisītājs un ķerra.

Augustes ielā aiztur vīrieti ar pašdarinātu alkoholu

BIRKAS:
nelegālais alkohols , zādzība

29.novembrī ap pulksten 23 Augustes ielā aizturēts 1964.gadā dzimis vīrietis, pie kura atradās plastmasas pudele ar bezkrāsainu šķidrumu, kas pēc smakas atgādināja pašdarinātu alkoholu.

Nedēļas nogalē apzagtas un bojātas automašīnas

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par nedēļas nogales notikumiem.

Automašīnām nozog spoguli un disku ar riepu

BIRKAS:
zādzība , nelegālais alkohols

21.novembrī ap pulksten 8 Toma ielā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa novietotajai automašīnai "Mercedes Benz" nozagts labās puses spogulis, informē Valsts policija.

No neaizslēgta dzīvokļa iznes vērtīgu televizoru (1)

BIRKAS:
zādzība , Jūras iela

Laikā no 17. līdz 22.novembrīm Jūras ielā no neaizslēgta dzīvokļa nenoskaidrotos apstākļos pazudis televizors LG, īpašniekam radot aptuveni 1100 eiro lielu materiālo zaudējumu.

Mājas pagalmā Siena ielā izraisa avāriju un aizbēg

BIRKAS:
autoavārija , zādzība , Siena iela

Pirmdien, 21.novembrī, ap pulksten 16.50 Siena ielā mājas pagalmā kāds nenoskaidrots vadītājs izraisīja sadursmi ar automašīnu "Dacia Logan".

Rožu laukumā gadatirgus laikā fiksētas trīs zādzības (2)

BIRKAS:
zādzība , Rožu laukums , gadatirgus

Piektdien, 18.novembrī, reģistrētas trīs zādzības, kuras, visticamāk notikušas Rožu laukuma svētku tirdziņa laikā un teritorijā, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vīrieša aizturēšanai nācās izsaukt specvienību "Omega" (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , Baltijas iela , Ģenerāļa Baloža iela

16.novembrī ap pulksten 12.40 Valsts policijā tika saņemts zvans no sievietes, ka Baltijas ielā viņas 46 gadus vecais dēls uzvedas neadekvāti un dzīvoklī lauž esošās mēbeles.

No garnadžiem cietušas vairākas automašīnas

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

14.novembrī ap pulksten 7.40 Vītolu un Tiesas ielas krustojumā kāds vīrietis konstatēja, ka mēģināts nozagt viņam piederošo automašīnu "Volkswagen Golf", informē Valsts policija.

Pieķer divus vīriešus, kas centās uzlauzt automašīnu

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

Svētdien, 13.novembrī, ap pulksten 23.30 Teātra un Skolas ielas krustojumā 20 un 29 gadus veci vīrieši ar skrūvgriezi centās atvērt automašīnas "Golf" vadītāja durvis, informē Valsts policija.

Autobusā nozog naudas maku, Dārza ielā – bērnu ratiņus

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , sabiedriskais transports

Pagājušajā diennaktī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī reģistrēti divi zādzības gadījumi, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

No neaizslēgta transporlīdzekļa nozog mobilo telefonu

BIRKAS:
zādzība , drošība

Trešdien, 2.novembrī, ap pulksten 6.30 Ģenerāļa Baloža ielā kāda sieviete konstatēja, ka no neaizslēgta transportlīdzekļa nozagts mobilais telefons "Samsung Galaxy S2".

Iekļūstot mašīnā, rada vairāk nekā tukstoš eiro lielus zaudējumus

BIRKAS:
zādzība

1.novembrī ap pulksten 8.30 Oskara Kalpakas ielā, kādā pagalmā konstatēts, ka, atspiežot automašīnas "Citroen Jumper" kreisās puses vēdlodziņu, iekļūts automašīnas salonā.

"Lexus" un "BMW" paliek bez sānu atpakaļskata spoguļiem

BIRKAS:
zādzība

28.oktobrī rīta pusē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī reģistrēti vairāki gadījumi, kad no automašīnām ir pazuduši sānu atpakaļskata spoguļi.