Birka: zādzība

Sabiedriskajā transportā aktīvi uzdarbojas kabatzagļi (3)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , kabatzagļi , drošība , zādzība

22.februārī ap pulksten 15 Lielās ielas autobusa pieturā kāds vīrietis konstatēja, ka no somiņas pazudis maks. Iepriekš vīrietis esot pārvietojies ar 23.maršruta mikroautobusu.

Cietuši velosipēda un automašīnu īpašnieki

BIRKAS:
zādzība , Velo , huligānisms

20.februārī ap pulksten 7.30 Šķēdes ielas daudzdzīvokļu mājā kādā sieviete konstatēja, ka no kāpņutelpas ir nozagts viņai piederošais velosipēds, kurš bija pieslēgts.

Pļavu ielā ar zilu krāsu apkrāso svešu žogu

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , ugunsgrēks

17.februārī ap pulksten 15 Pļavu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa žogs ir apkrāsots ar zilu krāsu, radot zaudējumus aptuveni 200 eiro vērtībā, informē Valsts policija.

Aicina neatstāt velosipēdus zagļiem viegli pieejamus

BIRKAS:
zādzība , Velo , autoavārija

Ceturtdien, 16.februārī, ap pulksten 11 Daugavas ielas daudzdzīvokļu mājā no kāpņu telpas pirmā stāva ir nozagts bērnu BMX velosipēds pelēkā krāsā, ziņo Valsts policija.

Jaunas meitenes un zēnus pieķer, apzogot veikalus

BIRKAS:
zādzība

14.februārī ap pulksten 15 veikalā Klaipēdas ielā 14 gadus jauna meitene mēģināja iznest preci par aptuveni 25 eiro. Turpat arī 15 gadus veca meitene mēģināja iznest preci par 40 eiro.

Nedēļas nogalē Liepājā reģistrēts daudz zādzību (2)

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

10.februārī ap pulksten 22.30 Neatkarības rotas ielā kāda sieviete konstatēja, ka nenoskaidrota persona uzlauzusi šķūņa slēdzeni, bet tā kā notikuma vietā tika iztraucēta, aizbēga.

Arī Lauku ielā īpašnieks paliek bez velosipēda (1)

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

8.februārī ap pulksten 11 kāds vīrietis konstatēja, ka Lauku ielā no pagalma nozagts velosipēds melnā krāsā. Kā jau iepriekš ziņots, arī aizvakar no kāpņu telpas nozagti divi nepieslēgti velosipēdi.

Kāpņu telpā nozog divus nepieslēgtus velosipēdus

BIRKAS:
zādzība , Velo

Otrdien Valsts policijā saņemti divi iesniegumi no divām dažādām personām par to, ka no vienas kāpņu telpas Liepājā, Eduarda Tisē ielā ir nozagti divi velosipēdi, kuri tur nebija pieslēgti.

Naktī izsit stiklus trīs automašīnām un iekļūst salonā

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Pirmdiena, 6.februāris, trīs automašīnu īpašniekiem ir izvērties ļoti nepatīkams – rīta pusē tika konstatēts, ka kāds ir izsitis stiklus trīs automašīnām, informē Valsts policija.

Alkohola lietošanas laikā iesit vīrietim ar cirvi (1)

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

Sestdien, 4.februārī ap pulksten 15.30 1905.gada ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas 1975.gadā dzimis vīrietis ar cirvja neaso pusi iesita pa galvu 1972.gadā dzimušam vīrietim.

Ar āmuru izsitot vitrīnu, Krūmu ielā nozog zelta izstrādājumus (1)

BIRKAS:
zādzība , kriminālprocess , Krūmu iela

Ceturtdien, 2.februārī, ap pulksten 17.30 Krūmu ielā nenoskaidrots vīrietis iegājis tirdzniecības vietā un, izsitot vitrīnu ar āmuru, nozadzis dažādus zelta izstrādājumus.

No pagraba nozog velosipēdu un celtniecības instrumentus

BIRKAS:
zādzība

1.februārī ap pulksten 7 Zvejnieku alejā kāda sieviete konstatēja, ka ir uzlauzts pagrabs un no tā nozagts velosipēds un celtniecības instrumenti. Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess.

Jaunieti saista ar trim zādzībām vienā dienā

BIRKAS:
zādzība

30.janvārī ap pulksten 13 Valsts policijā tika saņemta telefoniska informācija, ka Liepājā, Peldu ielas veikalā kāds vīrietis no kases nozaga 20 eiro un, mūkot, sabojāja ieejas durvis.

Nedēļas nogalē veikalos aktīvi uzdarbojušies garnadži

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , huligānisms

Nedēļas nogalē, laika posmā no 27. līdz 30.janvārim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī ir reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem.

Naktī notver vīrieti, kas apzaga cilvēku Rožu laukumā

BIRKAS:
zādzība , reids , nepilngadīgie , nelegālais alkohols , Rožu laukums

Sestdien, 28.janvārī, ap pulksten 4.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Rožu laukumā guļot kāda persona, kura esot apzagta.

Pēc kopīgas dzeršanas no dzīvokļa pazūd vairāki simti eiro (1)

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība

Ceturtdien, 26.janvārī, ap pulksten 6.30 Dārza ielā kāda sieviete konstatēja, ka pēc kopīgas alkohola lietošanas no dzīvokļa pazudusi nauda vairāku simtu eiro apmērā.

Pie veikala Zemnieku ielā nozog nepieslēgtu velosipēdu (2)

BIRKAS:
zādzība , Velo

24.janvārī ap pulksten 9.30 Ziemeļu ielā no veikala velosipēdu novietnes vīrietis konstatēja, ka ir nozagts viņa velosipēds baltā krāsā, kurš nebija pieslēgts un tika atstāts bez pieskatīšanas.

Pašvaldības policija aiztur iespējamo aptieku apzadzēju

BIRKAS:
zādzība , meklēšanā

24.janvārī ap pulksten 14 pašvaldības policisti, patrulējot Teātra ielā, ievēroja vīrieti, kas atbilda meklēšanā esošas personai saistībā ar zādzību veikšanu vairākās aptiekās.

Aptiekā nozog zāles 300 eiro vērtībā (1)

BIRKAS:
zādzība

Pirmdien, 23.janvārī, ap pulksten 14.30 Talsu ielas aptiekā konstatēts, ka nozagtas zāles 300 eiro apmērā, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Pagalmā Bāriņu ielā atrod nogalinātu sievieti

BIRKAS:
slepkavība , nāve , zādzība , huligānisms

Sestdien, 21.janvārī, ap pulksten 9.50 kādā Bāriņu ielas nama pagalmā tika atrasta mirusi 79 gadus veca sieviete, kurai konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes – sistas brūces.

Veikalos zog gan viena, gan piecdesmit eiro apmērā (1)

BIRKAS:
zādzība

Pagājušā diennaktī Liepājas iecirknī reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem. Vakar ap pulksten 9 Jaunā Ostmalā vīrietis mēģināja nozagt preci viena eiro vērtībā.

Nepadomājot, cietušā likvidē zādzības pierādījumus (2)

BIRKAS:
zādzība , drošība , kriminālprocess

Pirmdien, 16.janvārī, ap pulksten 19 Eduarda Tisē ielā sieviete konstatēja, ka no dzīvokļa ir nozagts televizors "Samsung", radot aptuveni 200 eiro lielus materiālos zaudējumus.

Turaidas ielā ģimene paliek bez bērnu ratiņiem

BIRKAS:
zādzība

Svētdien, 15.janvārī, ap pulksten 12 Turaidas ielā konstatēts, ka no kāpņu telpas pazuduši bērnu rati, radot to īpašniecei 50 eiro lielus materiālos zaudējumus, ziņo policija.

Garnadži uzlaiž un apzog gan darbnīcu, gan garāžu

BIRKAS:
zādzība

13.janvārī ap pulksten 9 Spīķeru ielā kāds vīrietis konstatēja, ka ir uzlauztas darbnīcas durvis un no tās ir nozagti dažādi instrumenti. Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess.

Veikalu apzadzēji nesmādē pat salvetes

BIRKAS:
zādzība

Valsts policija informē, ka ap pulksten 11.40 Jaunā Ostmalā kādā veikalā tika aizturēta 1945.gadā dzimusi sieviete, kura no veikala nozaga šokolādes un salvetes.

Ezermalas ielā apzog akmeņkaļu darbnīcu

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

Trešdien, 11.janvārī, pulksten 9.03 Ezermalas ielā 9 iekļūts akmeņkaļu darbnīcā un nozagti dažādi celtniecības instrumenti, informē Valsts policija. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Dienas vidū sievietei nozog 600 eiro vērtu mobilo telefonu (3)

BIRKAS:
zādzība , narkotikas , Fontaine palace

8.janvārī ap pulksten 12 klubā "Fontaine Palace" kādai sievietei nepazīstama persona nozaga mobilo telefonu "Samsung S7", radot aptuveni 600 eiro lielu materiālo zaudējumu.

Nedēļas nogalē divas zādzības – Dārza un Apšu ielās

BIRKAS:
zādzība , Dārza iela , Apšu iela

Sestdien, 7.janvārī, Dārza ielā kāda sieviete konstatēja, ka no viņas pagraba ir nozagtas dažādas mantas – urbjmašīna, drēbes, velosipēds, ģitāra un makšķerēšanas piederumi.

Sieviete krīt uz ietves uz salauž sev potīti (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , autoavārija , zādzība , negadījums

5.janvārī ap pulksten 12 Ed. Veidenbauma ielā 1951.gadā dzimusi sieviete krita uz ietves. Sieviete nogādāta slimnīcā, kur viņai konstatēts labās kājas potītes lūzums un alkohola reibums.

Avārija Grobiņas novadā uz autoceļa Grobiņa – Bārta – Rucava.

Sniegotā diennakts Kurzemē pavadīta samērā mierīgi

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

Kopumā pagājušā diennakts satiksmes ziņā Kurzemes reģionā aizvadīta mierīgi. Ja visā Latvijā reģistrēts 161 ceļu satiksmes negadījums, tad Kurzemē no tiem tikai 16.