Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iesniedz dokumentus vērienīgiem rekonstrukcijas projektiem


atlikušas 250 zīmes


Iesniedz dokumentus vērienīgiem rekonstrukcijas projektiem (3)

Otrdienā, 18. oktobrī, 2016 | BIRKAS: Liepājas tramvajs , ES , projekts , Lielā iela , tramvaja tilts , rekonstrukcija , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot
Projektā paredzēta arī Tramvaja tilta paplašināšana.
Projektā paredzēta arī Tramvaja tilta paplašināšana.

Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai iesniegti dokumenti Kohēzijas fonda finansējuma piesaistei projektam "Tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas kompleksa rekonstrukcija".

Projekts paredz gan Lielās ielas un tramvaja līnijas sakārtošanu, gan Tramvaja tilta paplašināšanu, kā arī iegādāties jaunu ritošo sastāvu – 6 zemās grīdas tramvajus.

Projektu plānots uzsākt 2017.gadā, bet pabeigt 2019.gadā, informē SIA "Liepājas tramvajs" projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

"Mēs esam noslēdzošajā posmā iepriekšējā plānošanas periodā iesāktajam- tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, kas ir būtiski nepieciešama, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru tik gaidītajiem zemās grīdas tramvaju vagoniem," skaidro SIA "Liepājas tramvajs" valdes loceklis Aigars Puks. "Ieguvumi, realizējot šo projektu, būs acīm redzami – mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, bet, pats galvenais, mēs kļūsim pieejami invalīdiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem."

Kā informēja A.Puks, jau tuvākajā laikā sāksies iepirkuma procedūras par projekta realizēšanu, lai jau nākamajā gadā, iestājoties būvniecībai piemērotiem laika apstākļiem, varētu uzsākt darbus.

Plānotās projekta kopējās izmaksas ir 15 347 401,96 eiro, no kurām attiecināmās izmaksas ir 15 294 117,65 eiro. Eiropas reģionālās attīstības fonda finansējums paredzēts 85% apmērā – 13 000 000 eiro.


Sludinājums

hmm
21:48 | 18/10/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nu, nez vai 600 m sliezu nomaina ir kkas verienigs. Verieniga tur ir cena, ka ari piekritu ka tramvaju nomaina ari ir verieniga lieta. Vienigais skiet ka Liepajai nepieciesami 7 tramvaji nevis 6 un ar tik milzigo kapostu bija japietiek visiem. Vel lai labak doma ka apbuveet kanala krastmalu no Libavas lidz Majai, jo vieta tur ir ekskluziva. Var sabuvet ofisus, dzivoklus ar parkingiem vai pat veikalus. Galvenais lai yz kanala pusi skatas izgaismoti logi un iebraucot Liepaja uzreiz bus zolids iespaids un izskatisies pec Europas limena kanalu tradocionalo blivo apbuvi

HUGO BOSS
21:59 | 18/10/16
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Seskam jānoturas vēl četri gadi, kamēr no Eiropas ienāk reāls piķis. Pēc tam var nākt pie sasistas siles lohs Vilnītis ar savu nespējnieku komandu un kļūt par nabagmājas priekšsēdētāju.

Krastmala
02:24 | 19/10/16
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Arī brīnos kāpēc neviens nepiesakās krastmalu apbūvēt. Tukšas vietas un kara laika robi jāaizbūvē ciet un labākas vietas, šķiet, visā pilsētā nav. Tur arī lielā platība, turklāt pašā centrā un skats vnk izcils. Tāds 150m garš komplekss, teiksim 4 stāvu augsts, ar stikloto fasādi naktī izskatītos tiešām grandiozi. Dzīvokļi vai ofisi, domājams, tur tirgotos krietni labāk nekā Ezerkrastā vai tml.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki