Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas tramvajam" jāpapildina iesniegais projekts


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas tramvajam" jāpapildina iesniegais projekts (2)

Piektdienā, 30. decembrī, 2016 | BIRKAS: Liepājas tramvajs , ES , projekts , rekonstrukcija
Izdrukāt Ziņot

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) pieņēmusi starplēmumu par projektu "Videi draudzīga sabiedriskā transporta infrastruktūras (sliežu transporta) attīstīšana Liepājā".

Tā nolēmusi apstiprināt sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Liepājas tramvajs" projekta iesniegumu. Projekta iesniedzējam līdz 2017.gada 10.janvārim iesniegtajai dokumentācijai  vēl jāveic nelieli precizējumi, kā piemērām, jāpapildina veidlapas informācijas skaidrojumi,   detalizētāk jāizstrādā laika grafiks veicamajām projekta darbībām, jākonkretizē  daļa veikto aprēķinu, iesniegtās būvdarbu izmaksas izdalot apakšpozīcijās.

CFLA lūdz nosūtīt arī būvprojekta dokumentācijas sējumu, kas nebija pievienots, informē SIA "Liepājas tramvajs" projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

Projekta vadītājs Uldis Klaks Kleins skaidro, ka šis ir pirmais posms, kad veidlapas un visi tās pielikumi tiek aizpildīti, ievadīti un apstiprināti Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmā KPVIS, kas sākuma etapā ir pietiekami sarežģīts process.

SIA "Liepājas tramvajs" valdes loceklis Aigars Puks apstiprina, ka visus nepieciešamos papildinājumus uzņēmums iesniegs noteiktajā termiņā, jo to sagatavošana noritējusi paralēli projekta izskatīšanai: "Tas nav nekas ārkārtējs, bet ierasta prakse, ka iesniegtajiem projektiem komisija lūdz papildus informāciju. Bijām tam gatavi, labi apzinājāmies trūkstošo projektā, ko nevarējām novērst laika trūkuma dēļ projekta iesniegšanas brīdī."


Sludinājums

smails
13:00 | 30/12/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nez kad tad Liepājā varēstu ieviest kādu inovatīvāk u maksāšanas metodi????????????????????????
Telefonos piemēram?

Jeblonskis
15:17 | 30/12/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Bija jau maksāšana ar SMS. Protams viltnieki "laifhakeri" izdomāja nesūtīt SMS kamēr nav iekāpusi kontrole. Ļoti ērts pasākums bija, bet tā kā tramvaji negribēja ieguldīt vel pāris darba stundas, tad desmitiem tūkstošu pasākumu 1kārši izmeta.
Un par šādām biļešu cenām vajadzētu viņiem ceļu nodokli vel ieviest, nevis dod naudu nobudžeta.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki