Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

No Liepājas ielām izvesti vairāk nekā 1600 kubikmetri sniega


atlikušas 250 zīmes


No Liepājas ielām izvesti vairāk nekā 1600 kubikmetri sniega (1)

Ceturtdienā, 21. janvārī, 2016 | BIRKAS: sniegs , Komunālā pārvalde , ielu tīrīšana
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Aizvadītajā naktī Liepājā no četrām pilsētas centra ielām izvestas 87 auto kravas jeb 1653 kubikmetri sniega, aģentūru LETA informēja SIA "Komunālā pārvalde" preses pārstāvis Aigars Štāls.

Sniega kupenas un vaļņi notīrīti, savākti un izvesti no diviem Krišjāņa Valdemāra ielas posmiem, kā arī Ausekļa, Dīķu un Pasta ielas. Novākti un aizvesti arī divi sniega kalni, kas no brauktuvēm iepriekš bija sašķūrēti pie Katoļu sākumskolas un Ludviķa ielā.

Sniega savākšana bija apgrūtināta Dīķu ielā. Neskatoties uz iepriekš izplatīto aicinājumu atbrīvot brauktuvju malas no automašīnām, daudzi autovadītāji Dīķa ielā tomēr bija atstājuši savus spēkratus, norādīja Štāls.

""Komunālās pārvaldes" uzdevums nav sodīt šādus autovadītājus, bet gan sakārtot brauktuves atbilstoši ziemas uzturēšanas noteikumu prasībām. Autovadītājus atkārtoti lūdzam sekot informācijai, ceļu satiksmes zīmju izvietojumam un neatstāt automašīnas tajos ielu posmos, kur strādās sniega tehnika," piebilda Štāls.

Sniega savākšanu un izvešanu veic SIA "Ceļu tiltu būvnieks", ar ko "Komunālā pārvalde" ir noslēgusi līgumu par šādu darbu veikšanu. No brauktuvēm novāktais sniegs nogādāts atbērtnēs, kas izveidotas Meldru un Dūņu ielas apkaimē.

Aizvadītajā naktī sniegs Liepājā tika izvests jau otro reizi šajā ziemas sezonā. Sniega izvešana pirmo reizi notika naktī uz 15.janvāri. Tad no Bāriņu ielas posma, no Kungu ielas posma, Zivju un Tirgoņu ielām uz Meldru ielas atbērtni aizvestas 42 autokravas jeb vairāk nekā 700 kubikmetru sniega.

Pagājušajā nedēļā un šonedēļ ilgstošas snigšanas un puteņošanas dēļ Liepājā izveidojusies vismaz pusmetru bieza sniega kārta, brauktuvju un ietvju malās slejas augstas kupenas un sniega vaļņi, un Liepājai neraksturīgi lielais sniega daudzums apgrūtina gājēju un transportlīdzekļu pārvietošanos, tāpēc pieņemts lēmums par sniega izvešanu, skaidroja Štāls.


Sludinājums

hahahahaha`
14:57 | 22/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

shii sniega izveshana ir reaalaakaaa naudas mashiina! :D

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki