Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pēc vairāku dienu pārtraukuma no ielām izvedīs sniegu


atlikušas 250 zīmes


Pēc vairāku dienu pārtraukuma no ielām izvedīs sniegu (10)

Trešdienā, 20. janvārī, 2016 | BIRKAS: sniegs , Komunālā pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Komunālā pārvalde informē, ka no Liepājas atkal izvedīs sniegu. Vairākas dienas tas netika darīts, jo atbildīgie dienesti uzskatīja, ka situācija ielās nav tāda, lai izvestu sniegu.

Kā portālu informē SIA "Komunālā pārvalde" sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, trešdienas, 20. janvāra vakarā un naktī uz ceturtdienu, 21.janvāri, no vairākām Liepājas centra ielām atkal izvedīs sniegu.

Lēmums par atkārtotu sniega izvešanu no atsevišķām ielām pieņemts trešdien, apsekojot pilsētas ielas un situāciju izvērtējot izpilddirekcijas un Ziemas dienesta pārstāvju operatīvajā apspriedē.

Sniega savākšanu un izvešanu veiks SIA "Ceļu tiltu būvnieks", ar kuru Komunālā pārvalde saskaņā ar iepirkuma konkursa rezultātiem ir noslēgusi līgumu par šādu darbu veikšanu.

Pēc vakardienas, aizvadītās nakts un šodienas priekšpusdienā piedzīvotās snigšanas un puteņošanas pilsētā šobrīd ir izveidojusies vismaz pus metru bieza sniega kārta, brauktuvju un ietvju malās slejas augstas kupenas un sniega vaļņi, Liepājai neraksturīgi lielais sniegpārslu daudzums apgrūtina gājēju un transporta pārvietošanos.

Sniegu izvedīs no šādām ielām:
Kr. Valdemāra ielas (posmā no Ludviķa līdz Peldu ielai un posmā no Katoļu līdz Robežu ielai);
• no Ausekļa ielas (te atrodas Valsts 1.ģimnāzija) – visā garumā;
• no Dīķu ielas – visā garumā;
• no Pasta ielas – posmā no Lielās līdz Radio ielai.

Tiks novākti arī divi sniega kalni – pie Katoļu sākumskolas un sniega atbērtnes, kas atrodas Ludviķa ielā pie 11 nama.

Novākto sniegu SIA "Ceļu tiltu būvnieks" nogādās atbērtnēs, kas izveidotas  Meldru un Dūņu ielas apkaimē.

Komunālā pārvalde lūdz autovadītājus minētajos ielu posmos vai to tuvumā neatstāt savas automašīnas – tas apgrūtina brauktuvju kopšanu, turklāt sniega novākšanas tehnika var bojāt automašīnu virsbūvi. Minēto ielu posmos vai pirms tiem uz laiku plānots izvietot apstāšanās un stāvēšanas aizlieguma zīmi Nr. 326.

Savukārt ielu brauktuvju tīrītāji – Valsts akciju sabiedrību (VAS) "Latvijas autoceļu uzturētājs" Liepājas ceļu rajons un tā piesaistītie apakšuzņēmēji –  kopš otrdienas, 19. janvāra rīta, ir strādājuši bez pātraukuma – vairāk nekā 24 h.

Šodien, vakarpusē uzturētāji ir plānojuši papildus tīrīt sniega sanesumus, kupenas, vaļņus ielā, kur izveidojusies kritiska situācija. Taču sniegu šeit plānots pārvietot uz tuvākajām, pilsētas īpašumā esošajām zaļajām zonām nevis izvest uz atbērtnēm.

Saspringtā režīmā šobrīd strādā arī sabiedriskā transporta pieturvietu tīrītāji – SIA "Tranzīts L", kas atkārtoti pārtīra pieturvietas un veloceļus.

Arī no transporta pieturvietām plānota sniega izvešana.

Atkārtoti informējam, ka šobrīd  netiek tīrīts veloceļš Aldaru ielā, jo uz laiku ir apturēta veloceļu satiksmes zīmju darbība. Šeit izveidojusies situācija, kad nav iespējams operatīvi un kvalitatīvi nodrošināt apmierinošus braukšanas apstākļus velosipēdistiem.

Sniega izvešana pirmo reizi šajā ziemas sezonā notika naktī uz 15. janvāri. Tad no Bāriņu ielas posma, no Kungu ielas posma, Zivju un Tirgoņu ielām uz Meldru ielas atbērtni aizvestas 42 autokravas jeb vairāk nekā 700 kubikmetru sniega.
 
Iedzīvotāji Komunālo pārvaldi var informēt par pilsētas ielu stāvokli ziemas sezonā, sazinoties:
1) pa diennakts mobilo telefonu: 22011963;
2) pa epastu: info@kpliepaja.lv;
3) izmantojot twitter kontu: @kpliepaja


Sludinājums

Štāl,
16:20 | 20/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kas ir sniega atbērtnes?

Neticās
16:23 | 20/01/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ielās katastrofa, bet dome sniegu kādas četras dienas neizveda, jo viss bija ok.

...
16:27 | 20/01/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tas telefons 22011963 vienmēr aizņemts...

aa
19:14 | 20/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Вот такая интересная техника выходит на улицы канадских городов, чтобы очистить их от снега. Трактор чистит дороге в Канаде, а срам по этому поводу между депутатами.... Ничего нового,твою мать сколько же безмозглых в городской думе……......
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=O__7fD1cMnk

mo
19:18 | 20/01/16
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Liepājas 2virzienu ielas pārtop par 1virziena, bet 1virziena par gājēju celiņiem.

ampļi
19:19 | 20/01/16
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Kašmars ne ielas un ietves vai vispār kāds sētnieks v\el strādā,ja pie privātām mājām vēl saimnieki savu teritoriju uzkopj tad daudzdzīvokļu māju sektorā ir totālas šausmas,viena liela biezputra,kur tad skatās pašvaldības policija kura naski māk sodīt privātos sētniekus,bet rajonos valda pilnīga anarhija ar cerību ka reiz nokusīs

kapec
06:07 | 21/01/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

diku iela jaizved?Zirnu ielu vajag,jo tur valni ir metru augsti.

Patriots
07:26 | 21/01/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Policija varētu aicināt Komunālās pārvaldes darbiniekus attīrīt mazo ielu galus un privātmāju izbrauktuvju galus no sniega, ko Tur kārtīga vaļņa augstumā aizstumj ielu tīrītāji. Kad tas vienreiz beigsies??? Kāpēc man jātīra sniegs vairākkārt- vispirms jāatrok izbrauktuve, pēc tam jānorok valnis un tad jāņem līdzi lāpsta lai noraktu nākamo valni, lai tiktu uz centrālās ielas???

ziema
09:59 | 21/01/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Interesanta sniega izvešana. Vietās, kur tas nevienam netraucē ir izvests, bet vietās, kur traucē, tas ir.

...
16:03 | 21/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kas nav saprotami, ka maksas autostāvvietās nav novākts sniegs!? Vai tiešām, naudu iekasē iekasēšanas pēc? Tik milzīgi daudz jau tās maksas stāvvietas pilsētā jau nav, tik daudz naudas taču būs iekasētas, lai kaut ar lāpstiņām vai tehniku šīs stāvvietas arī attīrītu!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki