Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Skolas un bērnudārzus atbrīvo no sniega kupenām


atlikušas 250 zīmes


Skolas un bērnudārzus atbrīvo no sniega kupenām

Piektdienā, 22. janvārī, 2016 | BIRKAS: sniegs , Izglītības pārvalde
Izdrukāt Ziņot

Sniegotās dienas ir liels pārbaudījums arī 40 Liepājas izglītības iestāžu darbiniekiem, komunālajiem dienestiem un brīvprātīgajiem palīgiem.

Viņiem šajās dienā jāatbrīvo no sniega izglītības iestāžu jumtus vairāk nekā 63 000 kvadrātmetru platībā un pieguļošās teritorijas, lai bērni varētu nokļūt mācību iestādēs un justos tajās droši, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Jumti un jumtu notekas atbrīvoti no sniega un lāstekām lielā daļā izglītības iestāžu, izvērtējot situācijas bīstamību un nepieciešamos darbus katrā. Vairākās iestādēs sniegs tīrīts jau vairākkārt, piemēram, bērnudārzā "Pienenīte" trīs reizes.

Lielākās skolas, piemēram, A.Puškina 2. vidusskola, Liepājas 7., 8. un 15. vidusskola ar sniegotajiem jumtiem tikušas galā pašu darbinieku spēkiem, taču daudzviet sadarbībā ar SIA "Komunālā pārvalde" palīgā nosūtīta arī papildus tehnika. Šodien Izglītības pārvaldes rīcībā papildus nodots SIA "A-Land" buldozers no Komunālās pārvaldes ielu uzturēšanas tehnikas resursiem, lai attīrītu skolu pagalmus un piebraucamos ceļus.

Ievērojamu darbu šajās dienās paveikuši izglītības iestāžu sētnieki, darbinieki un dažādas pilsētas iestādes, tāpēc bērnu dārzu vadība saka īpašu paldies daudzajiem brīvprātīgajiem palīgiem.

Bērnudārza "Stārķis" kolektīvs, bērni un vecāki saka lielu Paldies par rūpīgu un operatīvu darbu sniega tīrīšanā sētniecei Ļubovai Kazancevai, remontstrādniekam Aleksandram Šarangovičam, remontstrādniekam Igoram Šarangovičam, saimniecības vadītājai Olgai Šurinai, SIA "Mūrnieks" un Komunālās pārvaldes darbiniekiem!

Pirmsskolas izglītības iestādes "Sauleszaķis" vadītāja Taiga Rītiņa: "Vēlos izteikt lielu paldies par nerimtīgo darbu šajā ziemā sētniecei Silvai Ļaudobelei, viņas lielākajam palīgam- strādniekam Arvīdam Gailim, kā arī pārējiem darbiniekiem, kuri palīdz savaldīt bargo Sniega karalieni- medmāsai Dacei Lagzdiņai, auklītei Ingitai Gūtmanei, saimniecības vadītājai Ivetai Lapānei, apkopējai Ilzei Melverei, grupu skolotājām un bērniem!"

Bērnudārza "Pasaciņa" sētniece Dzintrai Bērziņa šajā saražģītajā situācijā pie tik liela sniega daudzuma rūpējas, lai būtu attīrīta gan lielā bērnudārza teritorija, gan Klaipēdas iela un autostāvvietas, kuras gar bērnudārzu ir perfektā stāvoklī. Viņai palīdz arī bērnudārza strādnieks Māris Duka.

PII "Mazulītis saka paldies SIA "Mūrnieks", kuri attīrīja sniegu no bērnudārza jumta un Komunālai pārvaldei par atsaucību, notīrot iebraucamo ceļu līdz bērnudārza ēkai un ēkas priekšpusē.

PII "Pienenīte" vadītāja Zane Gāliņa slavē iestādes sētniekus Jevgeņiju Davidenko un Viktoru Komarovu par bērnudārza teritorijas atbrīvošanu no sniega bez kādiem papildspēkiem, kā arī saka paldies SIA Firmas UPTK puišiem par jumtu tīrīšanu un sadarbību ar iestādes personālu.

Bērnudārzs "Delfīns" pateicas savai sētniecei Nataļjai Veļičko par atbildību un fiziskajiem spēkiem, kas ieguldīti, stumjot sniegu kupenās, par izpratni pārtikas produktu piegādātājiem SIA "G.Grūdupa uzņēmums", SIA "Elpa", SIA "Nākotne", veļas mazgātājiem no SIA "Parella".

Bērnudārza "Kāpēcītis" vadītāja Daiga Šķuberte: "Vēlos izteikt pateicību bērnudārza sētniecei Valentīnai Barinovai par atbildīgu, operatīvu un rūpīgu sava darba pienākumu veikšanu".

Savukārt bērnudārzs "Sprīdītis" saka lielu pateicību SIA "Liepājas enerģija" traktoristam, kuri pēc bērnudārza saimnieka lūguma ar savu traktoriņu regulāri puteņa laikā izstūmj arī ceļu, pa kuru bērnudārzam katru dienu pieved produktus.

Izglītības pārvalde saka lielu paldies ēdināšanas uzņēmumu SIA "Māras lācis" un SIA "Zālītes" šoferiem, kuri šajās dienās, neskatoties uz sarežģīto situāciju, tomēr nodrošina ēdienu piegādi.

Daudzās izglītības iestādēs šajās sniegotajās dienās darbinieki palīdzēja sētniekiem, neskatoties uz savu ieņemamo amatu, piemēram, bērnudārzā "Saulīte", Kristīgajā pirmsskolas izglītības iestādē u.c.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki