Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sniega izvešana no Liepājas ielām turpināsies


atlikušas 250 zīmes


Sniega izvešana no Liepājas ielām turpināsies (1)

Piektdienā, 22. janvārī, 2016 | BIRKAS: sniegs , Komunālā pārvalde , ielu tīrīšana , laika ziņas , ziema
Izdrukāt Ziņot
Prognozes liecina, ka sniegs varētu sākt kust, sākot no svētdienas pēcpusdienas.
Prognozes liecina, ka sniegs varētu sākt kust, sākot no svētdienas pēcpusdienas.
FOTO: meteo.lv

Naktī uz piektdienu, 22. janvāri, no centra ielām uz atbērtni Meldru ielā aizvestas 127 autokravas jeb 2413 kubikmetru sniega. Visus plānotos darbus naktī tomēr neizdevās paveikt.

Kā informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, pietrūka jaudas un laika, lai izvāktu kupenas un vaļņus no Kr. Valdemāra ielas – posmā no Jūrmalas līdz Robežu ielai, ezera pusē. Tāpēc arī naktī uz sestdienu sniega izvešana turpināsies.

Šajā ziemas sezonā no Liepājas ielām kopumā jau ir izvestas 256 autokravas jeb 4864 kubikmetri sniega.  Lai nodrošinātu apmierinošus braukšanas apstākļus, sniegs ir vests naktī uz 15. janvāri, uz 21. un 22. janvāri.

Sniegs izvests pavisam no deviņu ielu posmiem, kā arī no Tramvaja tilta un krustojumiem abos tilta galos. Likvidēti divi sniega kalni – pie Katoļu sākumskolas un Ludviķa ielā.

Sniega savākšanu un izvešanu veic SIA "Ceļu tiltu būvnieks", ar kuru Komunālā pārvalde saskaņā ar iepirkuma konkursa rezultātiem ir noslēgusi līgumu. Novākto sniegu uzņēmējs nogādā atbērtnēs, kas izveidotas Meldru un Dūņu ielas apkaimē. Katrreiz lēmumu par sniega izvešanu pieņem izpilddirekcijas un Komunālā pārvaldes Ziemas dienesta pārstāvji, pirms tam apsekojot pilsētu, izvērtējot laika prognozes un citus apstākļus.

Savukārt ielu brauktuvju tīrītāji/uzturētāji – Valsts akciju sabiedrības (VAS) "Latvijas autoceļu uzturētājs" Liepājas ceļu rajons un tā piesaistītie apakšuzņēmēji –  naktī uz 22. janvāri papildus strādāja, lai sniegu nošķūrētu uz tuvākajām zaļajām zonām – Republikas ielā, 8. un 2. vidusskolas teritorijās, uz Stārķu, Strazdu un Elizabetes ielas – pie pirmsskolas izglītības iestādēm, kas atrodas šajās ielās, Brāļu un Šaurās ielas krustojumā, Jūras un Graudu ielas krustojumā, kā arī Uliha ielā.

Sniega pagaidu pārvietošana uz tuvākajām, pilsētas īpašumā esošajām zaļajām zonām ir viens no risinājumiem, lai ātrāk un kvalitatīvāk notīrītu brauktuves un nodrošinātu apmierinošus braukšanas apstākļus. Vienlaikus uzturētāji naktī, no pulksten 2, kaisīja A, A1 un B klases ielas.


Sludinājums

Kašķe
16:19 | 22/01/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Izskatās, ka Liepājā tehnikas darbinātāji iemācījušies vien labi grūst čupā to sniegu- Čupā grūdēji tādi! Ja tas neizvestais sniegs sāks kust, un pēc pieredzes, katrs liiepājnieks pateiks, ka tas tiešām negaidot kusīs, tad mums būs jāmeklē laivas. No centra jau kaut kā novāks, bet ko darīs rajonos- Tosmarē, Karostā un Zaļā Birzē. Tur sniega kalni paceļas līdz namu otrā stāva līnijai. Ja tas viss satecēs pagrabos? ( bet kur citur lai tas vēl tecētu?)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki