Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Stiprais lietus appludina ielas; vadītājus aicina būt piesardzīgiem


atlikušas 250 zīmes


Stiprais lietus appludina ielas; vadītājus aicina būt piesardzīgiem (1)

Pirmdienā, 02. septembrī, 2013 | BIRKAS: lietus , plūdi , Ingus Ukstiņš , drošība
Izdrukāt Ziņot
Pirmdien applūdusī Dzintaru iela krustojumā ar J.Janševska ielu.
Pirmdien applūdusī Dzintaru iela krustojumā ar J.Janševska ielu.

Stipro lietavu dēļ vairākas Liepājas ielas ir pārplūdušas, policija aicina autovadītājus ievērot piesardzību un samazināt braukšanas ātrumu. Līdz vakaram lietavas nepāries.

Par to "Rietumu Radio" atzina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļdienesta nodaļas priekšnieks Ingus Ukstiņš, raksta LETA.

Kā novērojis Ukstiņš, stiprā lietus dēļ lielas peļķes šorīt veidojušās Bāriņu un Ādu ielas krustojumā, daudz ūdens sakrājies arī Bāriņu un Kungu ielas malās. Kā atzina VP pārstāvis, situācija pēc lielākām lietavām Liepājā ir slikta, jo applūst samērā daudz ielu, piemēram, vairāki maģistrālās Ganību ielas posmi.

"Iebraukšana peļķē var radīt akvaplanēšanu, kas satiksmē ir bīstama parādība," sacīja Ukstiņš. Viņš uzsver – lai no akvaplanēšanas izvairītos, autovadītājiem pirms peļķēm jāsamazina ātrums, lai spētu transportlīdzekli savaldīt. "Nekad nevar zināt, cik peļķe dziļa," piebilda Ukstiņš.

Kā informēja uzņēmuma "Komunālā pārvalde" pārstāvis Aigars Štāls, Liepājā pašlaik strādājot trīs brigādes, kas no lapām un zariem attīra gūlijas, caur kurām tiek novadīts lietusūdens. Piesārņotās gūlijas Štāls min kā galveno iemeslu, kāpēc uz vairākām Liepājas ielām veidojas peļķes. Savukārt Republikas un Ģimnāzijas ielu krustojumā uzstādīts sūknis, kas sūknē krustojumā sakrājušos ūdeni. Ūdens tiekot atsūknēts arī Siļķu ielā.

Kā novēroja "Rietumu Radio", šodien aptuveni divas stundas bez elektrības nācās iztikt Ūliha un Peldu ielas apkārtnē esošo namu iedzīvotājiem. Elektrība nebija šajā rajonā esošajai Liepājas Skolu valdei, uzņēmumam "Komunālā pārvalde", iepriekš minēto ielu krustojumā nedarbojās luksofori. Ap pulksten 13.30 elektronerģijas padeve tika atjaunota.

Kā ziņots, stipro lietavu dēļ Liepājā atcelts šodien pulksten 12 Rožu laukumā plānotais Zinību dienas pasākums "Vēl viens Jaunais gads", aģentūru LETA informēja Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Bija plānots, ka pasākumā mazos un lielos liepājniekus izklaidētu Karlsons ar Brālīti un Bokas jaunkundzi. Tāpat bija paredzēta Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu un pulciņu dalībnieku uzstāšanās un radošās darbnīcas.

Savukārt pulksten 15 "Jauniešu mājas" pagalmā Kungu ielā 24, Liepājā, plānotais vokāli instrumentālo ansambļu koncerts notiks.


Sludinājums

Gājejs
16:09 | 02/09/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Labi, ka bija gumijas zābaki kājās!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki