Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Strauji nolijušais lietus rada plūdus Liepājas ielās


atlikušas 250 zīmes


Strauji nolijušais lietus rada plūdus Liepājas ielās (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 19. maijā, 2014 | BIRKAS: lietus , plūdi , Ģimnāzijas iela , Komunālā pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Lietus, kas šorīt pulksten astoņos strauji nolija pār Liepāju, atkal appludinājis vairākus krustojumus, uzrādot pilsētas saimniecības „šaurās” vietas.

Stundas laikā īsta jūra viļņojās Republikas ielas un Ģimnāzijas ielas krustojumā, aizšķērsojot ceļu gan no, gan uz Vecliepājas primārās veselības aprūpes centru.

Sazinoties ar Komunālo pārvaldi, portāls noskaidroja, ka šī ir viena no „tradicionālajām” applūšanas vietām, kur lietus ūdens kanalizācija nespēj tikt galā ar strauji nolijušo ūdens daudzumu. Kā skaidroja Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, tuvākās nākotnes plānos neesot iekļauti nekādi pamatīgāki darbi, taču tehnika jau pusdesmitos nosūtīta uz notikuma vietu.

Pēc Štāla teiktā, tādas vietas, kas pastāvīgi applūst, jo gūlijas nespēja „norīt” lielāku ūdens daudzumu, ir ne viena vien, piemēram, Krūmu ielas un Siļķu ielas rajons, Brīvības ielas un Tirgus ielas krustojums (pie Lutera baznīcas) un citas. Dažkārt gūlijas nosprostojas uz ielas izmesto atkritumu (čipšu iepakojums u.c.) dēļ, ko ūdens sanes uz gūlijām no plašas apkaimes.

Par gūliju uzturēšanu kārtībā atbild Komunālā pārvalde.


Sludinājums

ai ai
17:15 | 19/05/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kā tad tā -apgaismojumu reknstruēja, bet inženierkomunikācijas nesakārtoja?

konchita
13:27 | 20/05/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Uz shito teritoriju ir jabut vairakam guulijaam. ja kada ir aizsprostota, tad parejam tak jabut valjaa! Izskataas, ka te ir aizdirsts viss kolektors! Komunaalaa saimnieciba pie mums ir augstaa limeni! Bravo!

es arī
10:06 | 22/05/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

ai,ai, kad rekonstruēja apgaismojumu, vai Tu iedalīji naudu lietus ūdens novadīšanas sistēmas renovāsijai, ka vari kādam pārmest?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki