Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tramvaji uz "Veco kapteini" aicinās vēl septembrī


atlikušas 250 zīmes


Tramvaji uz "Veco kapteini" aicinās vēl septembrī (5)

Autors: Kaspars Migla
Ceturtdienā, 25. augustā, 2016 | BIRKAS: restorāns Vecais kapteinis , Liepājas tramvajs , Vecais vikings , Peders Rathlefs , tramvajs , ABCPrint , Nilss Jansons
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Kaut arī restorāns "Vecais kapteinis" kopš februāra ir slēgts, visu aktīvo tūrisma sezonu un vēl šobrīd pa pilsētu kursē divi tramvaji, aicinot cilvēkus uz turieni doties.

Lai noskaidrotu, kāpēc cilvēki tiek maldināti, it ipaši visu aktīvo tūrisma sezonu, portāls vispirms vērsās pie reklāmas "izplatītāja", uzņēmuma "Liepājas tramvajs". Tā preses pārstāve Dace Gruntmane informēja, SIA "Liepājas tramvajs" ir vērsies pie reklāmdevēja ar lūgumu noņemt maldinošu reklāmu. Juridiski līgums ir spēkā, kamēr nav beidzies tā termiņš un reklāmdevējs maksā. Tomēr maldinošās reklāmas drīz tiks noņemtas.

Gruntmane: "Šobrīd līdz 11.septembrim plānots noņemt reklāmu vagonam ar tumši brūno fonu, bet pēc tam – ar balto fonu. Par reklāmas patiesumu un atbilstību īstenībai atbildību pilnā mērā uzņemas reklāmas devējs".

Līdz restorāna slēgšanai tur saimniekoja dāņu uzņēmējs Peders Rathlefs. Viņš zināms arī kā "Vecā Vikinga" īpašnieks.

Kādēļ viņš reklāmas līgumu nav lauzis vai vārdu "kapteinis" nomainījis ar "vikings" (līdz ar citām kosmētiskām izmaiņām)? Atbildot uz šo jautājumu, Rathlefs visā vainoja pārlieko birokrātiju šī jautājuma atrisināšanā, kā arī piesaistītā reklāmas uzņēmuma "ABCPrint" lielo aizņemtību ar citiem projektiem.

"ABCPrint" vadītājs Nilss Jansons: "Jā, pie mums vērsās "Vecais vikings" īpašnieku pārstāvji ar vēlmi mainīt tramvaju ar uzrakstu "Vecais kapteinis" izskatu. "ABCPrint" izstrādāja skiču vizualizāciju, lai klienti varētu saskaņot Liepājas domē, un uzreiz brīdinājām, ka realizēt projektu "ABCPrint" varētu tikai septembra mēnesī. Vairāk komunikācijas šai sakara starp uzņēmumiem nav bijis."


Sludinājums

...
08:51 | 25/08/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nu tur visi labi.

ha ha
09:03 | 25/08/16
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Gumiju patīk visiem vilkt, bet tramvajs tāds tiešām negods Liepājai. Kopš februārā neko izdarīt nevar!

pokupai
10:38 | 25/08/16
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Septembrī būs septiņi mēneši. Kaut kā par daudz.

ahhha
10:45 | 26/08/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tramvajam nav tiesības bez iemesla lauzt līgumu. Kamēr reklāmas pasūtītājs maksā, tikmēr teorētiski viņš var reklamēt jebko. tā ir viņa izvēle tērēt naudu par neesoša uzņēmuma reklamēšanu.

d
19:57 | 26/08/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kas tas par ABC Print , kurš nevar saskaņot un nomainīt 1 vārdu ??????

TAS IR IZDARĀMS 1 NEDĒĻĀ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki