Biju nolēmis, ka “Kurzemes Vārdu” (KV) un tā cienījamo redaktoru portālā vairs nepieminēšu – ne ar labu, ne sliktu. Taču šodienas “piedzīvojums” domē manu apņemšanos mainīja.
Šodien ar saviem partijas biedriem domē biju uz vēlēšanu sarakstu kārtas numura izlozi, kur mani uzrunāja “Kurzemes Vārda” korespondente.
Kā nepatīkamu pienākumu pildot, laikraksta korespodente kautrīgi lūdza interviju, lai noskaidrotu... vai gadījumā es neesot tas cilvēks, kurš uzrakstīja (''nostučija”) KNAB par nelikumīgo SEZ dienesta auto iegādi Seska kunga vajadzībām.
Arī man bija mulsinoši skatīties uz sievieti, kura jutās neērti par šādu netaktisku jautājumu. Atbildēju ar pretjautājumu – kādēļ cienījamais daudztirāžas laikraksts mani tur aizdomās? Attaisnojoties, žurnāliste bilda, ka šo pašu jautājumu uzdevusi arī Jānim Vilnītim.
Pārvaicāju, vai KV ir aptaujājis arī citus “aizdomīgos”, tai skaitā SEZ darbiniekus, uz ko atbildi nesaņēmu.
Pārņēma tāda sireāla sajūta. Remesa kunga laikraksts mani savulaiku ir kvalificējis gan kā Latvijas tautsaimniecības grāvēju, gan domes finanšu dokumentu piesavinātāju, gan ļaunprātīgu nodokļu nemaksātāju un varbūt vēl ko. Bet nu, izrādās, šefredaktoram ir aizdomas par manu ziņošanu (“stučīšanu'') KNAB!
KV galvenais redaktors varētu padalīties ar saviem lasītājiem, kā viņš līdz šādam jautājumam nonācis.
Varbūt Remesa kunga aizdomu fantāzijas sakņojas viņa paša biogrāfijā?
Es ieteiktu šefredaktoram turpmāk nepazemot savus žuranalistus, bet pašam uzdot šāda rakstura jautājumus.
Ar vēl saglabājušos cieņu,
Ivars Kesenfelds


























