NĀSE
10:43 | 13/05/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Koncerta laikā vajadzēja izdalīt tautai gāzmaskas, dūmi tumsā!

Asaris
12:01 | 13/05/19
ZIŅOT
(-5)
(1)
+

Veco ļaužu pansionāta vakars ! Būsim godīgi - nebaudāms un neveiksmīgs koncerts ! Zinu, būs daudzi, kuri bez ziepēm līdīs Veitam pakaļā un teiks, cik superīgi, vērienīgi, forši utt , bet liekot roku uz sirds - NOŽĒLOJAMI ! Saprotama Veita kāre sevi parādīt, ka viņš vēl kaut ko spēj,jo gadi un vecuma marazms min ar steigu uz papēžiem, un cik tad nu vēl viņa vecumam palika ?Pretīgi skatīties, kā vecs opis izliekās par džeku ! Jāprot ar cieņu pieņemt savu vecumu un atbilstoši izskatīties, nu neesi Veit Tu nekāds jauneklis. Tie mati , apģērbs, manuprāt, jau gadus 5 ar šo jaku un biksēm no skatuves nenolien! Tā vien gribas samesties jaunām ūziņām , praķītim - nomazgāt un savest to vīrieti kārtībā. Bet par gaumi nestrīdās. Koncerts kopumā uz 3, skaņa kliboja, koptēls - nekāds, kopdziesma ar V.Plēpi - nu piedodiet, bet NESKANĒJA , būtu viens pats labāk dziedājis. Ir būts daudz kvalitatīvākos koncertos ! Nu vecais sastāvs - atbilstoši savam vecumam :))) ! Žēl, ka piekritu draugu uzaicinājumam.

Kurmis
23:16 | 15/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ja nu kādam apģērbs bija jānomaina, tad tam buņģierim ar netīrajām džinsām. Kā no garāžas iznācis. Un vel. Ir cilvēki, kuriem filmēt tomēr vajadzētu aizliegt ar likumu.

Bite
16:40 | 17/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu jau , nu jau ....kas koncertam bija par vainu ? Mēs , kuriem CREDO bija jaunībā , bijām sajūsmā ! Un Veitam skanēja tā , kā pat jaunie nevar pavlkt līdzi !
Un cik sen un kas viņiem mugurā , nav mūsu daļa , dažs labs jaunais ir vēl netīrāks un noplīsušāks .
Un par Viktoriju Plēpi- skanēja labi , nevajag te muldēties . Vienīgi kas nebija labi , tad Krūms bija tāds švaks .....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki