etiķete. kas tā tāda?
22:46 | 22/11/18
ZIŅOT
(-6)
(5)
+

Vai sievietes domē nevar savus salmu kušķus savākt - spilgti piemēri Valtere un tā ieliktā krievu deputāte, kurai ataugušas matu saknes! Arī sagādniecei mati kā no gultas izvēlusies, totāli nesavākti, blūze saņurkāta, pavirši viens stūris zem it kā žaketes, otrs vāļājas pa virsu, poga vaļā! Nepatīkams kopskats. Pacients peldētājs-auto apmīzējs atrāpojis pat treniņtērpa jakā!:D Sievietes varētu palasīt lietišķo etiķeti! Kronbergs, Deksnis, Ansiņš , Vitkovskis glīti satērpušies. Tas krievu deputāts ar bārdu saģērbies kā uz operu atnācis , vēl sarkana neļķe aiz vienas auss un attiecīgās krāsas karogs aiz otras auss būtu labi. Matisorne ļoti novecojusi, bet piemēroti apģērbusies.

to pē
10:48 | 23/11/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Domāju, ka etiķetes vērotājs tagad ļoti pārdzīvos, ka no tevis nedabūja plusiņu!:D Es gan piekrītu ikvienam vārdam. Te nav runas pār seju, ko nevaram mainīt, kādu Dieviņš devis, kādu esam pelnījuši, ar tādu jāstaigā. Bet apģērbties gan vajadzētu domē lietišķāk, lai neizskatās kā Striķu kolhoza saietā. Un īpaši, ja notiek pilsētas vadības maiņa! Varbūt ar neatbilstošiem matu sakārtojumiem un paviršiem apģērbiem cilvēki parāda izteikti nosodošo attieksmi pret jaunā mēra kāpšanu tronī. Tad piekrītu šādam paviršam apģērbam. Zinu Matisoni, piekrītu, ka ļoti novecojusi, vismaz +10gadi klāt, varbūt apgaismojums pie vainas, varbūt kas noticis. Bet vai tas nozīmē, ka vecs cilvēks ir neglīts? Nekas tāds komentārā nav teikts. Protams, ka visi vecāki paliekam, tas nav nekas nosodāms, tikai fakts.;)

09:47 | 23/11/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Gandrīz gribēju pielikt plusiņu Tavam komentāram, jo domāju līdzīgi, bet...Prastais uzbrauciens Matisones kundzei visu iespaidu sabojāja. Visi mēs kļūstam vecāki, tik Tu viena jaunāka.:) Ar to arī apsveicu !

kļauza
07:24 | 23/11/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nu tagad gaidīsim Indras lielos darbus!

To Etiķetei
19:15 | 25/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vajadzēja sākt ar to,kādā izskatā un apģērbā uz Domes sēdēm,vienmēr, ierodas žurnālisti, fotogrāfi un filmētāji-operatori!Tas tiešām ir nožēlojami!Tie cilvēki grozās visiem pa priekšu ne tikai speķainiem,izplūkātiem matiem,bet arī saplēstās un smirdīgās drēbēs!

Helena
09:40 | 01/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cik visi viņi jūtas svarīgi ,aizmirst no kurienes nākuši...Kas viņus tur iir ievēlējuši! Sēž reizē uz 2 krēsliem! Vienā darba dienā pasēdēt 2 darba vietās pa pāris stundām ,kurš tā negribētu?! Uzkatu ,ka tas ir NETAISNĪGI! Budžeta iestādēs maksā grašus ,bet deputātiņi pelna 2 algas!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki