njānis
13:42 | 15/02/19
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Vienmēr domāju-kā tas ir, ka cilvēki neprot uz sevi paskatīties no malas? Nu, dāmas, vai Jūs sevi spogulī redzat? Ja augšdelmi vairs nav pirmā svaiguma, bet apvītuši un ļumīgi, nu tad-ir taču tērpi ar garķām piedurknēm! Ja kājas nav smukas, bet tādas bezformīgas stampiņas, vai deformēti ceļi, nu-ir taču arī garākas kleitas!
Vēl-ir svinīgs pasākums, bet kādas ir(vai , pareizāk sakot, NAV) sieviešu frizūras? Arī šeit jautājums vietā-ja vairs nav viduslaiki, kam tev tās plānās pīckas pāri pleciem? Tiešām domā, ka tā ir galvas un tava rota?

bet njāni!
19:57 | 15/02/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Vienmēr domāju - kā tas ir, ka cilvēki neprot paskatīties uz sevi no malas. Nu, njāni, vai Jūs sevi spogulī redzat. Cik neaptestam njānim jābūt, lai to, ko pateicāt, teiktu publiski? Pat, ja tā būtu.

Būsim pozitīvi
15:21 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

jaukas un patīkamas meitenes, bet vasaras auduma miņukos šādā pasākumā varbūt tiešām nevajadzēja nākt. Taču, no otras puses, ja cilvēkam pašam patīk, tad kāda mums ir daļa? Svarīgi, ka viņš pats ar sevi ir apmierināts... .

un
20:04 | 15/02/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

mazliet tomēr jāpiedomā, kā tu i z s a k i e s publiski un kā tu uzčuksti uz auss. eļementarno, jj!

jj
16:20 | 15/02/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Man patīk treniņtērps. Mazliet tomēr jāpiedomā , kā tu izskaties publiskā pasākumā teātrī vai operā! Pat laukos cilvēki tērpjas gaumīgāk. Lielai daļai sieviešu nav pat frizūras! Pēc 30 vajadzētu piesegt plikās rokas.

to' bet njāni', 'un' komentētājam
13:13 | 16/02/19
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Nav aizliegts publiski teikt to, ko redezi. Vai tad kas ir melots? Skats kopumā traģikomisks. Tāds pats kā kultūras joma Liepājā. Vai tiešām grūti ir aiziet pie friziera un gaumīgi satērpties, lai liepājniekiem nav jākaunas? Skumji, ka par šādu teātri tiek ņemta nauda no mūsu makiem.

pusplikā tulpe
12:32 | 17/02/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Par nesmukumiem jārunā skaļi, lai nākošreiz padomā kā tērpties! Paskatoties bildes, rodas pirmais iespaids par kultūras jomu pilsētā kopumā. Kādas bildes tāda kultūra. Skumji.

var izbeigt?
10:21 | 17/02/19
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

dlja osobenno..: ``publiski teikt, ko redzi`` ir atļauts, bet šis nav tas gadījums, kad to jādara. Nav jākāpj uz skatuves un jāpaziņo publiski, ja redzi, ka sievietei valdziņš zeķbiksei noiris. To jāpačuksts uz auss - ja vispār kas jāpačuksts. Kam negadās.
Ja te kas ir traģikomisks, tad tik cietpaurīga un ietiepīga buldurēšana visu liepājnieku vārdā. Cilvēki kā cilvēki - nekas pie viņiem ne bezgaumīgs, ne nepieklājīgs.

Mūžīgajiem kritizētājiem "liepājniekiem"
18:33 | 16/02/19
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Tā jau ir ar tiem seklajiem cilvēciņiem, vienīgi, kas viņus interesē ir frizūras un zeķubikses!!! Tiešām vairāk nekas neintresē kā paskatīties fotogrāfijas un uzrakstīt kko negatīvu!!! Tā ir, ja dzīvē paši neko nevar sasniegt un izdarīt!!!
Man prieks, redzēt to kā ar katru gadu aug kultūras dzīves līmenis mūsu Liepājā. Un paldies visiem, kuri to veicina ieguldot milzīgu darbu! Prieks par visiem, kuri šogad saņēma Kultūras balvu. Godam nopelnītas balvas, gan pasākums.
Lepojamies!

bet nu jā
18:22 | 16/02/19
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Kāda tā apbalvotā kultūras kvalitāte , tāds tas izskats, nav ko piebilst!

Mr Abdullah Ibrahim
18:33 | 16/02/19
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Are you in need of Urgent Loan Here the Collateral required all
problem regarding Loan is Solve Between a short period of time
with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years
what are you waiting for Apply Now and Solve your problem or start

a business with Loan paying bills of various I think you have come
to the right place I'll advise you can contact us via email
whatspp +917738214856
abdullahibrahimlender@gmail.com
Mr Abdullah Ibrahim

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki