un kas
19:10 | 12/12/18
ZIŅOT
(-4)
(16)
+

mums palicējiem klās galdus.Ar ko tad šie ir nopelnījuši tos klātos galdus it kā nebūtu ēduši ilgu laiku.

nekas nekas
23:09 | 12/12/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kas nu tas par galdu uz to baru. Un ne lētais viņķelis ne kā.

Dusmīgs. Mans viedoklis te
23:48 | 12/12/18
ZIŅOT
(-8)
(5)
+

Mazturīgas dāmas pārbalinātiem peizaku kušķiem, bērnus-ārzemniekus sadzemdinājušas. Nu varbūt vismaz Maximā tukšās vakances aizpildīs! Citu jau diez vai ko spēj.
Skumji, bet diemžēl parazīti ir klāt! Aizskrēja laimes zemes meklēt, nu velkas te atpakaļ! Vīrieši t-kreklos, sievietes džemperos un melnās zeķbiksēs uz TIKŠANOS ieradušies. Hahaha. Labais. Laikam citu apģērbu nespēja nopelnīt? Uzreiz redzams -gastarbeiteri. Bet nekas nav peļams. Kas rāpo-nekad nelidos. Katram savs. Kādam ārzemniekiem būs podus mazgāt, kādam cīnīties ar grūtībām un palikt Dzimtenē, nevis bēgt kā vāja rakstura subjektam meklējot laimes zemi.
Un ko Dreiže tur atkal dara? Varbūt meitai kādu kārtējo balvu bīda?

Janis
07:57 | 13/12/18
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Var uzreiz pamanit kurs ir neizglitots un negativi noskanots, no Dzimtenes neviens nebeg, bet brauc gust jaunu darba pieredzi, izglitibu, valodas, un protams tur ir iespeja macibas apvienot ar darbu un vel nopelnit.
Juss dusmigais drosi vien nevarat pienemt, kad tautiesi atgriezas un Latvija protams bus lielaka konkurence darba tirgu.
Vienvardu sakot, ka jau bija gaidams Latvijas tautas skaudiba, nelaipniba un protams vajag noteikti kadu aprunat.

jānim
11:50 | 13/12/18
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Ar podu mazgāžanu viesnīcās noteikti var gūt jaunu darba pieredzi un karjeras kāpienu kļūstot par pārdevēju!:DDD Kvalitatīvu ārvalstīs gūtu izglītību gastarbeiteri nemaz atļauties nevar! Tā maksā ļoti dārgi. Nevienam jūs neesat vajadzīgi. Neviens normāls darba devējs šādus laimes zemes meklētājus darbā neņemtu! Lielāka konkurence. Jā, tā gan varētu būt. Apkopēju, pastnieku un Maximas darbinieku vidū!

Edžuks
09:02 | 13/12/18
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Ko ta glumais Ansiņš arī reemigrējis? Kaut kā nebiju pamanījis ka šis mīkstais būtu kur nosvīdis. Bet laikam jau aizlīdis uz "Haļavu" pierīties un gudri papļūtīt..., kverplis!!!

10:47 | 13/12/18
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Mums te viss ar eu fondu atbalstu notiek...Diez kas to fondu naudu sapelna? Pareizi,arī aizbraukušie ar savu darbu.Pateicoties aizbraucējiem viņu vecāki šeit ir paēduši.

Hah
23:18 | 14/12/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Nu un kas tad ir ka atbraukusie saiet kopa un iepazistas. Kas tad ir ka atbraukusie tiek pienemti atpakal. Kas tad ir ja vini tiek aicinati atpakal. Es pateiksu kas ir.. ir tas ka tada veida tiek saglabata latviesu tauta. Un ja ta nebutu tad varbut ari pec pardesmit gadiem mes jau butu mazakuma un tavi berni varetu macities latviesu valodu ka vienu no svesvalodam skolaas.

priekš 00:32
11:02 | 16/12/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Latvijai atpakaļ vajag spējīgus, izglītotus, gudrus darbiniekus, nevis zemāko kategoriju. Bet spējīgie, kuriem izveidojusies karjera, atpakaļ nebrauc. Un pareizi. Uzskatu, ka, ja esi nodevis Dzimteni to pametot un lepni aizskrienot zelta banānkokus meklēt, nevis paliekot Dzimtenē un cīnīties ar grūtībām, tev te vairs nav ko darīt. Paliec savās zelta ārzemēs ar tur sadzemdēto bērnu baru. Nevajag te bērnus -ārzemniekus.
Valodas mācīties var tepat. Izglītība (laba izglītība) ārzemēs maksā ļoti dārgi . Diez vai melnstrādnieks, kurš pērk vecmodīgu lēto apģērbu un brauc pie zobārsta uz Latviju, jo "ir lētāk" ,to var atļauties. Labi nopelnīt var tepat Latvijā. Ja vien ir smadzenes.

Lai emigranti dzīvo kā grib un brauc kur grib. Nevajag to afišēt. Man riebjas, ka šos bēgļus slavina bez maz vai kā varoņus un svētajos! Jārūpējas par cilvēkiem , kuri palikuši Dzimtenē un strādā Dzimtenes labā, kuri cīnās un nav gļēvi!

>>21:03
00:32 | 16/12/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tumshie Padomju okupaacijas gadi tieshaam nav apsmiekla lieta, iipashi, ja tam rezhiimam jopraajaam ir taads speeks paar cilveeku domaashanu, ja tam joprojaam ir speeks shkjelt Latvieshu tautu. Gadu simtiem Latvietim ir bijis liegts no sava zemes gabala kaaju spert ( dzimtbuushana, okupaacijas rezhiimi ). Tiem, kas bija aizbraukushi/aizbeegushi bija liegts atgriezties. Ja kaads atgriezaas, tad tikai kaa "tautas ienaidnieks" uz muuzhu. Kaut ko atgaadina? Vai taa bija labaak? Nu tachu beidzot esam briivi?! Aciimredzot, peec pases - jaa, bet ne mentalitaatee.
Tur, kur juus saredzat nopeljamu ljaunumu, lielaakaa dalja saredz iespeejas: vairaak nopelniit, maaciities, valodas apguut, ko jaunu piedziivot - kas nu kuram. Kaadam veicas, kaadam - ne tik. Kaads atgriezhas, kaads - nekad.
Un taa tas, dievinj dod, turpinaasies, ja vien ne atkal kaads tumsoniigs rezhiims.

haihai>18:13
21:03 | 15/12/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Redzu, ka esi izglītojusies ar podu mazgāšanu! :DDD Esmu piedzīvojis okupācijas gadus. Zinu, kas tas ir. Bet, ne mirkli neesmu iedomājies pamest savu Dzimteni!
Tev pat nav argumentu manis teiktajam. Tu esi vienkārši debila, ja vari iedomāties pasmieties par okupācijas laiku! Tu tikai ņirgājies par uzrakstīto. Tādi, lūk ir podu mazgātāji. Un, vai mums tādus, 3.pakāpes gastarbeiterus, vajag te atpakaļ?

>>>hahai
18:13 | 15/12/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Tu esi Latvieshu tautas apkaunojums. Seezhu un briinos par to, ka pastaav veel taada tumsoniiba briivaa valstii. Spriezhu, ka nepiederat jaunaakai paaudzei, un okupaacijas rezhiimaa pavadiitie gadi ir negatiivi ietekmeejushi sprieshanas speejas.
Pameeginiet iziet sabiedriibaa, sekot liidzi jaunumiem, iesaistiities sarunaas ar uzneemiigiem un patiikamiem cilveekiem - veel jau nav par veelu, veel jau varat civilizeeties!

hahai
13:25 | 15/12/18
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Latviešu tauta ir stipra. Latviešu tauta ir Latvijā, savā dzimtenē, nevis melnajiem pakaļas slauka vai vistas fasē. Pie latviešu tautas nepieder aizbēgušie emigranti. Tie ir latviešu tautas apkaunojums. Emigrantu bērni nav latvieši. Par kādu latviešu tautu te ir runa vispār?

Dauka
18:28 | 15/12/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Ka dziesma: Mes partiekam viens no otra un nevis no partikas precem :DDD

Liepaja
09:22 | 17/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Komentētāji riktīgi lauķi salasījušies.

Liepaja
09:23 | 17/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Bet žurnālistei gan frizūru derētu nomainīt, laikam vēl kopš 80-tajiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki