:D :D :D
20:52 | 08/04/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Izcils fotodarbs ar grūžkasti, talantīgs fotomākslinieks :) :) :)

Hm
08:31 | 09/04/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

dancošanas meistaru netrūkst, kur pārējie?1

pensionāru
09:09 | 09/04/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

saiets

nū `pensionār`, nū zajac!
12:24 | 09/04/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Vai tad pensijas tagad dod jau no bērndārza vecuma? Vismaz bildēs var redzēt visu paaudžu cilvēkus - sākot ar bērndārzniekiem un beidzot ar `Atštaukām`. Un tieši tas ir tas simpātiskākais. Kam bija domāts Jūsu ``pensionāra`` makarons? Gudriem ļaudīm (Austrumu zemēs joprojām) vecie ļaudis dzimtās ir tie cienījamākie.

voo
12:30 | 09/04/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Tautu deju dejotājas ar izlaistiem, nesavāktiem matiem , un tās, latviešu tautas tērpos ar krieviskiem lakatiem uz pleciem izskatās nožēlojami. Īsta ņirgāšanās.

kurš ies pret priekšnieku?
13:02 | 11/04/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Bet dalībnieku kaunināšana pie visa minētā jau arī ir ņirgāšanās. Vai tad nu nezināt, ka pasākumu organizēšanā tie, kas augšgalā, arī savu roku/muti/varu pieliek. Viens uzstāj, ka nekas nevar notikt, ja nelaikmetizē, cits - ka jāinternacionalizē, jāsocializē, jāmodernizē utt. utt. Un pamēģini nu izlocīties, lai vilks paēdis un kaza dzīva.

PALDIES !l
12:59 | 09/04/18
ZIŅOT
(-4)
(5)
+

Paldies Liepājas Universitātes kultūras vadības pirmā kursa studentiem par atbalstu biedrības" Cerību krāsa "piecgades pasākumā "Satiec savu meistaru "Liepājas muzeja dārzā. Mēs visi kopā pateicoties, Liepājas muzeja direktores Daces Kārklas , Liepājas kultūras pārvaldes, Nīcas, Vecpils, Swedbankas, Sia "Puķītes ", SIA "Elpa", Priekules maiznieks, Liepājas mūzikas skolas zvanu korim ,Rucavas sievām, Nīcas etnogrāfijai, Nīcas mūzikas skolas kapelai ,"Saknēm", " L.A.I.M.A", Vecpils folkloras ansamblim, “Atštaukām “Vecpils un Liepājas lieliskajiem Sandras un Intas Blumbahas vadītajiem deju kolektīviem ,baudījām saulainu un vējainu meistaru dienas notikumu.
PALDIES MEISTARIEM ! Mēs visi kopā pretim Latvijas simtgadei, pretim Dziesmu svētkiem , pretī priekam! Jūs visi bijāt lieliski !
Paldies Modrim Helds par pasākuma foto ieskatu.
Ar patiesu cieņu un pateicību
Biedrības “Cerību krāsa “
valdes priekšsēdētāja
Ausma Dzintare

16:11 | 09/04/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Tautas tērpi tiešām ir katasrofālā līmenī.

``nothing special``!
11:09 | 12/04/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Ja kas ir katastrofālā līmenī, tad tieši cilvēki, kam pa visu gvalti savajadzējies tā kaunināt un biedēt tautu dēļ aubju spicumiem, detaļu saskaņām ar valkātāja gadiem, kāju resnumiem, brunču strīpu krāsām, laika apstākļiem - ar kaut jel ko, lai viņi tautiska izskata apģērba gabalus tur vistālākajās pažobelēs un nelien uz plačiem, ja nav punkts punktā ar atļautajiem ``standartiem`` un nolēmumiem. Tad jau iznāk, ka (un, paskatoties muzejos un grāmatu bildēs mūsu mīļo senču goda kārtas, kāda nu kuram bijusi, un kuru detaļas dažkārt stipri atšķiras cita no citas pat dzimtas robežās, kur nu vēl novadu vai visas zemes robežās) mums jāsāk arī ķidāt mūsu senču bezkaunīgumu, Tak rimstieties! Iemācieties paklusēt, kad jāklusē, un runāt k o n t e k s t ā! ar konkrēto gadījumu, situāciju vai pat varas un laikmeta uztiepumiem. Varbūt arī ``Atštaukas`` gribat aizliegt? Viņām jau arī atkarībā no gadalaikiem (un ne tikai) tiem tērpiem tur ir viskautkas un aubju spicumi visādi.

14:33 | 11/04/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

T.s. aubes. Vismaz pareizu piegrieztni vajadzēja paņemt, lai nestāv galvā kā konfekšu tūtes. Ļoti simpātiskā sirmā dziedātāja ar Bārtas sievu cepuri un jaunavu ņieburu. Viillaines no lina kā tādi kabatslakatiiņi.Ja ir tad ir, ja nav, tad lai nav. Utt.

?
21:11 | 10/04/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Konkrēti, lūdzu - kurā vietā tā katastrofa?

un vēl tie
19:00 | 09/04/18
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

komentētāju kašķīgie prāti un rīdītāju gars... Viena deja vējā ar vējiem matos un č... biksēs.

un tie
17:31 | 09/04/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

izlaistie nesavāktie mati

vīlusies
21:03 | 09/04/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Plkst. 12:15 vēl nekas nebija sācies. Dejotāji sēdēja fufaikās un tā saucamās rokdarbnieces klačojās ar paziņām. Kā atnācu, tā aizgāju projām. Organizatori gan ir pastalas. Nožēlojami, ka šādu cirku rīko par liepājnieku naudu.

ak, Dievs
21:10 | 09/04/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Pizģec. Citu vārdu neatradu. Kā var pufaiku savilkt kopā ar tautastērpu un aubi?! Sēdētāja 1.ajā bildē. Tas ir tāpat kā treniņbikses ar laķenēm! Ar kuru galu domājam?

Pizģec!
12:15 | 10/04/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Var, var savilkt - kad dziesmusvētkos līst lietus, pats esmu stāvējis tautas tērpā un lietussargs virs galvas. Vai meitenēm savilktas plēves virs tautastērpiem. Ja auksts un ārā - pat ļoti labi var savilkt. Lai pēc labi domāta darba nav jāstaigā ar šņupjiem. Nav jau tautastērpu skate vai izstāde - bet dzīve ar tautisku brunci mugurā vai aubi galvā. Pirms ārdīties, arī vajag domāt, ar kuru galu ārdīties.

Kritaus
18:54 | 10/04/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Te nu gan komentāru vietnē skauģu un nūģu bars savācies. Ta vietā, lai priecātos, ka notiek krāšņš pasākums, norej. Es nesaprotu. Nu kaut kas vienreizējs.

fuui fuui
22:37 | 10/04/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Krāšņais pasākums ar fufaikām un made in China zābakiem kājās? Skumji, ka mums, latviešiem nav cieņa pret mūsu pašu kultūru. Piekrītu, ka nav jēgas tērpties tautastērpā, ja prāts neved tālāk par vatņika uzvilkšanu pa virsu! Nožēlojami skati! Senlatvieši arī ģērba tautastērpam fufaikas pa virsu? Tad kāda jēga no tērpties tautastērpā? Varēja tad lietsmēteļos vai sniegabisēs satērpties, ausaini pa virsu vēl uzvilt, vismaz neapkaunotu latviešu tautas tērpus!

visi vēji mani pūta...
08:41 | 11/04/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Bija pavēsi- vējš -nu kā jau pilsētā, kurā piedzimst vējš !
Bet-
Paldies Jums visiem- meistariem, kolektīviem, atbalstītājiem, atraktīvajiem ,darbīgajiem studentiem ! Jūs visi bijāt LIELISKI !
Paldies skatītājiem un klausītājiem- labvēlīgiem un ne tik labvēlīgiem !
Paldies komentāru rakstītājiem- labvēlīgiem un ne tik !

..jo bez mīlestības nevar
neviens Cilvēks laimīgs būt...

psihologs
09:36 | 11/04/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Papētot šeit notiekošo, un pārbaudot šeit notiekošā ``tehniku`` - proti , uzklikšķinot uz plusīša paša komentāram, ir pilnīgi skaidrs, ka te trako viens un tas pats nelaimīgais, kam (visticamāk par labu samaksu) nāvīgi svarīgi vismaz kādu, ja ne pat Eiropu vai Pasauli, pārliecināt, cik zemi tie latvieši - tjipa, staigā pufaikās, kuru, kopš kolhozu laiki beigušies, jau vairs nav, tautiskās katastrofās, izdomā dejas ar vējiem matos, nu pilnīgi neciešami, ja ne izkvēpināmi no šīs pasaules. Tautieši, ar mums viss ir vislabākajā kārtībā. Meistari, turpiniet mācīt! Tautasbrāļi, turpiniet mācīties! Lai ko neķērktu ķērkoņas.

kuļtura
08:12 | 12/04/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nākošreiz neaizmirstiet Adidas treniņtērpa jakas savilkt pie tautastērpiem.

PALDIES !!!
10:27 | 14/04/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Paldies žurnālistei Ilzei Kļepikovai par rakstu13.aprīļa “Kurzemes vārds “ avīzē. Nīcas novada biedrības “Cerību krāsa“ redzējums sakrīt ar meistares Ilzes Vainovskas pārdomām;
…pasākums gadu no gada vienāds šķiet tikai tiem, kas tajā nemaz nepiedalās, ir tikai garām skrējējs, vai, piemēram ,žurnālists, kam tajā jāatrod jaunas nianses , par ko uzrakstīt…
Nīcas novada biedrība “Cerību krāsa “,organizējot piekto gadu meistaru dienas pasākumu redz ,ka meistaru , kolektīvu un interesentu skaits audzis! Apvienojot savus spēkus, savu darbošanās prieku kopā ar Vecpils biedrību “Lāņupe “, ar 24 meistariem , ar 10 pašdarbības kolektīviem un pateicoties atbalstītājiem -Liepājas muzejam, Nīcas un Liepājas pašvaldībai , Swebank, LMMD vsk zvanu korim, SIA “ELPA “, “Puķītes” “Grobiņas ziedi” ,Rucavas sievām, Priekules maizniekam, Liepājas universitātes studentiem ,mums visiem kopā izdevās priecēt sevi un apmeklētājus- pieci simti dalībnieku!!!Mēs visi kopā to paveicām ! PALDIES !!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki