Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"airBaltic" palielina lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju


atlikušas 250 zīmes


"airBaltic" palielina lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju (8)

Autors: Alise Briede, "air Baltic" korporatīvās komunikācijas vadītāja
Ceturtdienā, 13. decembrī, 2018 | BIRKAS: tūrisms , Dome , lidosta , airBaltic
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien vizītē Liepājā "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss paziņoja, ka "airBaltic" no vasaras sezonas palielinās lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā.

Tādējādi tiks uzlabots savienojums starp šīm abām pilsētām, kā arī no Liepājas uz citiem galamērķiem lidsabiedrības "airBaltic" maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norāda: "Palielinot nedēļā veikto lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju, mēs uzlabosim Liepājas savienojamību ar pasauli. Šāds iekšzemes pakalpojums ir nozīmīgs reģiona ekonomikai. Mēs piedāvājam pilnveidotas lidojumu iespējas gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem."

Uldis Sesks, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos: "Pilsētai lidojumu regularitātes intensificēšana ir ļoti nozīmīgs notikums, jo paver jaunas iespējas sasniedzamības ziņā – gan liepājniekiem ir ērtāk un vienkāršāk plānot savus ceļojumus, gan arī pilsētas viesiem no Rīgas vai citām Eiropas pilsētām kā Roma, Londona, Stokholma vai Parīze ir lieliska iespēja atlidot, piemēram, piektdienas vakarā, brīvdienas pavadīt pie jūras vai baudot plašo un kvalitatīvo kultūras piedāvājumu, bet jau pirmdien rīta agrumā būt atpakaļ un ar uzkrātiem spēkiem pievērsties saviem ikdienas darbiem. Tūrisma nozarē šī ir ļoti gaidīta ziņa un tagad Liepāja piecas dienas nedēļā ir sasniedzama gan ar prāmi no Vācijas, gan arī pa gaisa ceļiem."

Papildus šim paziņojumam Martins Gauss arī apsveica Liepāju, kas spējusi ierindoties starp Latvijas mīlētākajām pilsētām. Par godu Latvijas simtgadei "airBaltic" vēlējās veicināt Latvijas atpazīstamību starptautiskā līmenī un pēc īpaša balsojuma nosaukusi tās 14 Airbus A220-300 lidmašīnas mīlētāko Latvijas pilsētu vārdos. Kopumā balsojumā tika saņemtas 98 000 balsis. Liepāja ierindojās 12. vietā ar 3 589 balsīm.

"Kā Latvijas vadošais eksporta zīmols mēs investējam resursus, lai veicinātu Latvijas atpazīstamību pasaulē. Tagad mēs apmeklējam skaistās pilsētas, kuru vārdos nosauktas lidmašīnas, lai katru no tām apsveiktu individuāli," piebilda Martins Gauss.

"airBaltic" lidojumus maršrutā Rīga – Liepāja veiks piecas reizes nedēļā ar "Bombardier Q400 NextGen" lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir no 15 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns "airBaltic" piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

"airBaltic" nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā "airBaltic" savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti un Ļvovu.


Sludinājums

Santehniķis Lasmanis
14:10 | 13/12/18
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Mjā, jaunais vicemērs ir savā elementā ... Romas, Londonas un Parīzes kultūras dzīves garlaikotie kultūras gardēži laužas uz Liepāju, lai baudītu plašo un kvalitatīvo kultūras piedāvājumu ...pēdējais jautājums, kad Liepājā tiek plānots pirmais starpgalaktiskais šaha turnīrs?!

Vai var sarunāt ūdens vada izbūvi uz martu?
14:24 | 15/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Paldies, sarēcos :)

3
09:02 | 14/12/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

LABS

Hmm
14:21 | 13/12/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nebutu jau slikti ja tiesam piektdienas vakaraa,t.i.kados 18.30 varetu tikt iz Liepaju un nevis piektdienas NAKTII kad tiesi piektdien vairs nav ko iesakt,jo ir pulkst. 01.00 sestdienas rits

Jānis
14:26 | 15/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Domāju, ka visiem skaidrs, ka Liepāja-Rīga lidojumu galvenais mērķis ir nokļūšana uz un no Rīgas lidostas tālākiem lidojumiem nevis lidojumiem uz nedēļas nogali Fonteinā

Ceļotājs
17:31 | 13/12/18
ZIŅOT
(-7)
(8)
+

Ja Liepājas lidostā ienāktu nopietnas( un lētas!) aviosabiedrības- Norwegian, air, Turkish airlines,Rianair utt.,tas tas būtu apsveicami! Bet parazītiski dārgais Airbaltic? Nē, paldies,turpināsim izmantot Palangas, Rīgas, Viļņas...lidostas.

Ceļotājs
17:31 | 13/12/18
ZIŅOT
(-6)
(2)
+

Ja Liepājas lidostā ienāktu nopietnas( un lētas!) aviosabiedrības- Norwegian, air, Turkish airlines,Rianair utt.,tas tas būtu apsveicami! Bet parazītiski dārgais Airbaltic? Nē, paldies,turpināsim izmantot Palangas, Rīgas, Viļņas...lidostas.

noris
09:05 | 14/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ea vakar biju VIZĪTĒ Saraiķos. Nolēmu ,ka braukšu biežāk, 2 reizes gad/ā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki