Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Arī Artis Daugins grāmatā "Kā gūt panākumus Latvijā"


atlikušas 250 zīmes


Arī Artis Daugins grāmatā "Kā gūt panākumus Latvijā" (13)

Autors: Daiga Bitēna, grāmatas "Kā gūt panākumus Latvijā" mārketinga koordinatore
Ceturtdienā, 08. februārī, 2018 | BIRKAS: Artis Daugins , Blue Shock Race , uzņēmējdarbība , Subject: Creativity
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no grāmatas "Kā gūt panākumus Latvijā"

Jau otro reizi iznāk grāmata, kurā sabiedrībā atpazīstami biznesa cilvēki dalās savā panākumu pieredzē – "Kā gūt panākumus Latvijā", viņu vidū arī Artis Daugins.

Dzīves pieredzes un izciliem sasniegumiem bagāti cilvēki ir sastopami tepat mūsu valstī. Šis ir vēstījums, kas lasītājiem tiek nodots jau otro reizi grāmatā "Kā gūt panākumus Latvijā". Grāmata, kas gan iedvesmo, gan rosina spert reālus soļus savas personīgās izaugsmes virzienā, iznāks jau februāra vidū.

Drosme, uzdrīkstēšanās un spēja atkal piecelties un turpināt iesākto pat pēc smagiem dzīves triecieniem ir tas, kas raksturo katru no grāmatas varoņiem – 14 latviešu uzņēmējiem, kuru pieredzes stāstus grāmatā apkopojuši autori Kārlis Ozols un Laura Vanaga-Mickeviča.

Katrs no panākumu stāstiem ir īpašs, un liek nonākt pie atziņas, ka nav gatavas receptes veiksmes pievilināšanai – katram jārada savējā. Tomēr ieskatīšanās stāstnieku pasaules aizkulisēs, personīgajos pārdzīvojumos un pārdomās, sniedz iespēju saprast, ka panākumus veido vienkārši ikdienas soļi – atliek tikai darīt, un tie atnāks.

Grāmatā iespējams lasīt to, kā "Andele Mandele" radītāja Līva Jaunozola atvērusi veikalu vēl pirms uzņēmuma reģistrācijas; kā uzņēmuma "Gemoss" īpašniece un vadītāja Ieva Treija izcilā traukus katrā restorānā; kā "Draugiem Group" līdzīpašnieks Lauris Liberts pieņēmis darbā pirmo amerikāni; kā reklāmas aģentūras "New Black" īpašnieks un vadītājs organizējis slaveno Zemenes skrējienu futbola laukumā ar plikām krūtīm; kā Artis Daugins izveidoja "Blue Shock Race" un daudzus citus.

Ar "Baltic International Bank" atbalstu izdotā grāmata tiks nodota lasītājiem jau pavisam drīz – kā pirmie to saņems radošo industriju konferences "Subject: Creativity" dalībnieki, 16. februārī Liepājā. Vēl pēc dažām dienām, 21. februārī notiks grāmatas prezentācijas pasākums Rīgā. Latvijas grāmatnīcās tā būs pieejama sākot no 16. februāra. Vairāk par grāmatu iespējams uzzināt mājas lapā un grāmatas Facebook profilā.

"Pēc pirmās grāmatas Kā gūt panākumus Latvijā izdošanas 2015. gadā, domāju, ka ar šo devumu panākumiem bagātas Latvijas veidošanā man pietiks ilgam laikam, taču ne ilgi," stāsta grāmatas autors Kārlis Ozols. "Grāmatai klājās izcili, tāpēc radās motivācija turpināt apkopot veiksmes stāstus, un paldies "Baltic International Bank" par iespēju to realizēt. Otrās grāmatas radīšanā piesaistīju Lauru, kas sniedza ļoti vērtīgu pienesumu, kā rezultātā otrā grāmata ir daudzpusīgāka un pilnīgāka. Vēlos, lai ikvienam būtu iespēja mācīties no mūsu uzņēmīgajiem un drosmīgajiem cilvēkiem, jo tieši viņu pūles veicina Latvijas attīstību."

"Esmu pateicīga apstākļu sakritībai par iespēju būt daļai no izzināšanas procesa, kas man ļāva apjaust, ko patiesībā nozīmē gūt panākumus. Šīs grāmatas tapšanas laikā esmu piedalījusies 14 fantastiskās sarunās. Nē, drīzāk tie ir semināri par izcilību, unikalitāti, dažādību un prasmi uz pasauli paskatīties atšķirīgi. Tāpēc ceru, ka, lasot šo grāmatu, katrs atradīs telpu un vietu, lai no sirds atrastu atbildes uz saviem lielajiem dzīves jautājumiem, un iegūs veiksminieka domāšanas veidu."

""Baltic International Bank" jau ilgus gadus aktīvi atbalsta dažādus Latvijas kultūrā, literatūrā un uzņēmējdarbībā būtiskus notikumus, un uzskatu, ka viens no tiem ir arī grāmatas "Kā gūt panākumus Latvijā" izdošana," stāsta "Baltic International Bank" Stratēģiskās plānošanas pārvaldes vadītāja Jekaterina Kuzņecova. "Pēdējo gadu laikā sabiedrībā intensīvi ir apspriesta talantīgu Latvijas jauniešu un jau izglītību un pieredzi guvušu profesionāļu emigrācijas problēma, meklējot risinājumus, kā samazināt emigrāciju vai veicināt profesionāļu reemigrāciju pēc izglītības iegūšanas ārvalstīs. Ceru, ka Latvijas valsts 100 gadu jubilejas gada sākumā simboliski izdotā grāmata "Kā gūt panākumus Latvijā" būs vēl viens apliecinājums tam, ka Latvija ir izcila valsts, kurā dzīvot un strādāt, sasniedzot savus mērķus un – sniedzot savu ieguldījumu mūsu valsts ilgtspējīgā attīstībā!"

Sludinājums

Vilnis
07:25 | 08/02/18
ZIŅOT
(-5)
(10)
+

Kā zīmēties un nemaksāt nodokļus???

to bsr
09:24 | 08/02/18
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Artēns arī prot taisīt iepaidīgus parādus, izmantodams pašvaldības naudu, ne jau savu! Neprot sakārtot grāmatvedību par jauniešu nodarbināšanu. Šo subjektu par biznesa cilvēku nevar nosaukt.

BSR
08:27 | 08/02/18
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Atšķirībā no domes kabatas mākslinieka Sthtobja, Artis nodokljus maksā vēl labi!

Egija D.
08:31 | 08/02/18
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Kā gūt panākumus? Piedzimsti laicīgi, tā lai 90 gados tiec klāt pie lielās mantas dalīšanas, vai vienkārši esi haļavčiks :D

Viļņu Jānis
08:49 | 08/02/18
ZIŅOT
(-4)
(14)
+

"Panākumu" atslēga ir mākā ziepēties onkuļiem Rožu ielā. Tas arī viss.

vēl
09:41 | 08/02/18
ZIŅOT
(-1)
(16)
+

svarīgi arī nesamaksāt, kur vien iespējams, - kolēģiem, pakalpojumu sniedzējiem, darbiniekiem, un dzīvot svētā pārliecībā, ka citiem ir jāsponsorē tavs bizness. Par nodokļiem vispār aizmirstam, lai muļķi maksā... :D

aiaiai
16:17 | 08/02/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Arti, tas laikam par Tevi? Kauna nav, bērns?

artim
12:16 | 08/02/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Klau, beidz mums te kompostrēt smadzenes ar sliktiem VIDiem, neprasmīgiem darbiniekiem, blēdīgiem biznesa partneriem.... Beidz! Mēģini laimi UK, Norvēģijā u.c. Lai Tev veicas( varbūt būtībā neesi slikts džeks, bet Tavs vilciens ŠEIT ir aizgājis....).

;)
13:08 | 08/02/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Štobīgais nesot glaunas smaržas

Haaa
11:29 | 10/02/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Biju domājis, ka ziemas salā izsaluši tie ņaudētāji, bet vēl daži izturīgākie palikuši! :D
Vai jau esat grāmatas iegādājušies - pērciet kamēr ir!

Ivans
14:15 | 11/02/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Arti, ar tavu biezo ādu, iepriekšējie komentāri tevi nekur neaizķers. Esi tik pat spēcīgs un veiksmīgs, kā līdz šim.

Justin
17:59 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: sloanslimited@gmail.com

Email : sloanslimited@gmail.com

Justin
17:59 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: sloanslimited@gmail.com

Email : sloanslimited@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki