Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atklāta pieteikšanās tirdzniecībai "Kurzemes gadatirgū"


atlikušas 250 zīmes


Atklāta pieteikšanās tirdzniecībai "Kurzemes gadatirgū"

Trešdienā, 29. maijā, 2019 | BIRKAS: Jūras svētki , gadatirgus , promenāde , Kultūras pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien, 13.jūlijā, Liepājā notiks tradicionālie Jūras svētki, kuru ietvaros promenādē plānots "Kurzemes gadatirgus". Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai 17.jūnija pulksten 10.

Tirgus norisināsies no pulksten 11.30 līdz 19. Īpaši gaidīti dažādi ar jūru saistītu materiālu, jūrniecības un zvejniecības produktu tirgotāji. Pieteikties aicināti arī Latvijas tirgotāji un amatnieki, kuri piedāvā pašu audzētas un ražotas pārtikas preces, gatavotus mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus, kā arī Jūras svētkiem atbilstošas rūpnieciski ražotas preces.

Organizatori atgādina, ka reģistrējoties "Kurzemes gadatirgum", pieteikumam jāpievieno saimnieciskas darbības reģistrācijas apliecības kopija, pārtikas un veterinārā dienesta atļaujas kopija, alkoholisko dzērienu un tabakas mazumtirdzniecības atļauju kopija, kā arī fotoattēli, kuros redzami piedāvātie izstrādājumi un tirdzniecības vieta.

Pieteikumus dalībai "Kurzemes gadatirgum" sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi klinta@idejuinstituts.lv līdz 17.jūnija pulksten 10. Jautājumu gadījumā sazināties ar tirdzniecības organizatoru pārstāvi pa tālruni 27174196 (darba dienās no pulksten 10 līdz 18), informē Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Jurita Krūma.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki