Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atkritumu apsaimniekošanas un vides nozares līderis – "Tolmets"


atlikušas 250 zīmes


Atkritumu apsaimniekošanas un vides nozares līderis – "Tolmets" (3)

Otrdienā, 20. novembrī, 2018 | BIRKAS: Tolmets , Clean R , atkritumi
Izdrukāt Ziņot
FOTO: LETA

Vides un atkritumu apsaimniekošanas nozarē lielākais uzņēmums pēc apgrozījuma pērn, tāpat kā iepriekšējos gadus, bija Liepājas firma "Tolmets".

Uzņēmuma apgrozījums pieauga divas reizes un bija 193,42 miljoni eiro, liecina SIA "Firmas.lv" un aģentūras LETA veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2018".

Otro vietu ar 1,2% apgrozījuma samazinājumu, veidojot 31,951 miljonu eiro, stabili notur "Clean R", taču no piektās vietas uz trešo vietu pakāpies "Cronimet Latvia", kura apgrozījums pērn pieauga divas reizes un bija 31,51 miljons eiro.

No trešās uz ceturto vietu šogad noslīdējis "Metalekspo", kura apgrozījums pieauga par 13% un veidoja 24,06 miljonus eiro, piektajā vietā ierindojās "PET Baltija, kas pērn bija ceturtajā vietā. "PET Baltija" apgrozījums pērn pieauga par 29,8% un sasniedza 23,92 miljonus eiro.

Vides un atkritumu apsaimniekošanas nozarē sesto vietu stabili saglabāja "Getliņi EKO", kura apgrozījums pērn pieauga par 21,5% un bija 17,25 miljoni eiro, septītā vieta pienākas jaunpienācējam "Refonda", kura apgrozījums pieauga 2,1 reizi un sasniedza 16,952 miljonus eiro, bet ar 33,7% apgrozījuma pieaugumu, veidojot 14,002 miljonus eiro, savu pozīciju no septītās uz astoto vietu samazinājis "Imetals".

Lielāko uzņēmumu "Top 10" devītā vieta pienākas "TM Capital", kura apgrozījums pērn pieauga 1,9 reizes un bija 13,917 miljoni eiro, bet vides un atkritumu apsaimniekošanas nozarē lielāko uzņēmumu desmitnieku noslēdz "Eco Baltia vide", kura apgrozījums pieauga par 27,4% un sasniedza 12,221 miljonu eiro.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, no lielāko uzņēmumu "Top 10" izstājās "Sanekss" un "Reneta".

"Latvijas biznesa gada pārskata" kārtējā izlaidumā iekļautas veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats un detalizēti nozaru uzņēmumu saraksti.


Sludinājums

!
11:33 | 20/11/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Lai veicas!

jkk ,,,
12:15 | 20/11/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Ko var salīdzināt mettāllūžņu iepircējus ar telpu uzkopējiem un gružu savācējiem Kas kopējs? Cik maksā pilna mašina ar čugunu un cik mašina ar plēvēm , kartupeļu mizām un pamperiem ?

STEPHEN WILLIAMS
20:58 | 20/11/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vai tev ir nepieciešama kredīta piešķiršana? KONTAKTIEM SAISTĪBĀ AR JEBKĀDA VEIDA ATLĪDZĪBU AR 2% mazu procentu. (Stephenswillsloan@gmail.com)

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku aizdevumus, biznesa aizdevumus, parāda konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, vie

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki