Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atkritumus no kuģiem savāks SIA "Marin Bunker"


atlikušas 250 zīmes


Atkritumus no kuģiem savāks SIA "Marin Bunker" (1)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 16. novembrī, 2017 | BIRKAS: SEZ , osta , atkritumi , Marin Bunker , Kaiju 11/13
Izdrukāt Ziņot
SIA "Marin Bunker" reģistrēta Kaiju ielā 11/13, Liepājā.
SIA "Marin Bunker" reģistrēta Kaiju ielā 11/13, Liepājā.
FOTO: irliepaja.lv

Noslēdzies Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes izsludinātais iepirkums par atkritumu pieņemšanu no kuģiem, kurā uzvarējusi SIA "Marin Bunker".

SEZ valdes sēdē 13.novembrī pieņemts lēmums par līguma slēgšanu ar SIA "Marin Bunker" par atkritumu pieņemšanu no kuģiem par zemāko procentu likmi no Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes aprēķinātajām ostas sanitārajām maksām, preses brīfingā informēja SEZ pārvaldnieks Jānis Lapiņš.

Valdes lēmums saistīts ar Iepirkumu komisijas 1.novembra lēmumu, kas par uzvarētāju iepirkumā atzina SIA "Marin Bunker", kura šo darbu veica arī iepriekšējos trīs gadus. Otrs pretendents, kas bija pieteicies konkursā, ticis noraidīts nodokļu parādu dēļ.

Jau vēstīts, ka SEZ pārvalde bija izsludinājusi iepirkuma konkursu par atkritumu pieņemšanu un aizvešanu uz attīrīšanas iekārtām no kuģiem, par kuriem tiek iekasēta ostas sanitārā maksa.

Atkritumu savākšana jāveic no 59 Liepājas ostas piestātnēm un diviem sausajiem Tosmares dokiem. Pēc savākšanas tie jānogādā uz Liepājas ostas attīrīšanas iekārtām atbilstoši Liepājas ostas noteikumiem.

Pakalpojumi jāsniedz trīs gadus, sākot no 2018.gada 1.janvāra.

Pakalpojuma sniedzējam būs jāveic atkritumu pieņemšana un savākšana visu diennakti visas nedēļas garumā pat sliktos laikapstākļos, kā arī jāpārliecinās par pieņemto atkritumu atbilstību noteikumiem un attīrīšanas iekārtu  prasībām, un jānodod tos SEZ pārvaldes attīrīšanas iekārtām.


Sludinājums

valodiņa
11:59 | 16/11/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Brīnums kā valodas gudrajie nav protestējuši pret šī anglicisma -,,preses brīfinga" lietošanu. Ne tikai šajā rakstā, daudzviet šis vārds tiek lietots. Nav tā mūsu valodiņa tik skopa, ja tik preses ļaudis piedomātu pie tādām niansēm.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki