Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Autostāvlaukuma Baznīcas ielā 7/9 būvprojektu izstrādās SIA "JOE"


atlikušas 250 zīmes


Autostāvlaukuma Baznīcas ielā 7/9 būvprojektu izstrādās SIA "JOE" (4)

Piektdienā, 12. augustā, 2016 | BIRKAS: Baznīcas 7 , Baznīcas 9 , iepirkums , autostāvvieta , JOE , Inženiertehniskie projekti , BM-projekts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: ektornet.lv

Noslēdzies iepirkuma konkurss par tiesībām veikt būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību autostāvlaukuma izbūvei Baznīcas ielā 7/9. Tajā uzvarēja SIA "JOE”.

Iepirkuma konkursā bija pieteikušies trīs pretendenti – SIA "Inženiertehniskie projekti", piedāvājot līgumcenu 26 300 eiro apmērā, SIA "BM-projekts" ar savu piedāvājumu par 21 412 eiro un SIA "JOE”, kas ieguva līguma slēgšanas tiesības par ievērojami lētāku kopējo līgumcenu 10 350 eiro.

Firma SIA "JOE" reģistrēta Jelgavā. Uzvarējusi vairākos iepirkumu konkursos arī ārpus savas pilsētas, piemēram, Valkā, Ogrē, Rīgā, Rēzeknes novadā, Rundālē, Talsos un citās Latvijas pilsētās.

Kopējais līguma izpildes termiņš 144 kalendārās dienas no līguma slēgšanas dienas.

Projektēšanas uzdevums nosaka, ka būvprojektā jāparedz teritorijas apgaismojums, žoga demontāža, apstādījumus, nepieciešams akcentēt Baznīcas ielas 7 un Baznīcas ielas 9 vēsturisko robežu, satiksmes organizācija ar nepieciešamajām ceļa zīmēm un horizontālajiem apzīmējumiem un citi ne mazāk svarīgi darbi.

 


Sludinājums

?:))))
10:07 | 12/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Interesanti, cik sanāk par kvadrātmetru. Droši vien apakšnieki būs Aland un vēl dažs labs pietuvinātais.

Jaunliepāja
18:50 | 12/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nesaprotu ,kā projekti var atšķirties divas reizes? Kas tie vieni projektē zelta žogus,bet otrie vispār bez žoga? Ir taču kaut kādi vispārpieņemtie normatīvi!

Velomāns
21:16 | 12/08/16
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Ja reiz autovadītāji ir tik priviliģēti par pārējiem satiksmes dalībniekiem, tad pieprasu ierīkot apjumtu velonovietni vismaz 30 velosipēdiem tajā stāvlaukumā!

Ne velomāns
20:22 | 13/08/16
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Būs tev novietne,kur gribēsi ,ja nebrauksi virsu cilvēkiem. Nu nevar vairs taču paiet pa ielu. Brauc virsū un vēl nolamā! Jums likumu nav,tāpat kā zvaniņu. 30.gados, un cik atceros padomju laikā, tas bija obligāti.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki