Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Biznesa rītā – par tēla un atpazīstamības veidošanu


atlikušas 250 zīmes


Biznesa rītā – par tēla un atpazīstamības veidošanu

Otrdienā, 17. jūnijā, 2014 | BIRKAS: Biznesa rīti , KBI , SEB banka , Ulrika Gēce , Kārlis Strautiņš , Elīna Štobe
Izdrukāt Ziņot

Kurzemes Biznesa inkubators 19.jūnijā ielūdz uz Biznesa rītu – šoreiz par uzņēmuma tēla un atpazīstamības veidošanu, informē projektu vadītāja Rolita Vaidila.

Aicinam pie kafijas tases izzināt lietas, par kurām daudzi ikdienā nemaz neaizdomājas, bet kuras noteikti ietekmē biznesa attiecības.

Laba reputācija ir garants uzņēmuma priekšrocībām konkurences cīņā, savukārt ar pārdomātu tēlu ir vieglāk attīstīties, tāpēc AS "SEB banka" Liepājas filiāles vadītāja Ulrika Gēce pastāstīs par korporatīvo identitāti un to, kā tā bez vārdiem atklāj un atmiņā saglabā pirmo iespaidu par uzņēmumu. Savukārt Raiņa 6. vidusskolas direktors un dažādu apmācību pasniedzējs Kārlis Strautiņš pastāstīs, kā divās minūtēs efektīvi noprezentēt uzņēmumu biznesa partnerim. Lai gan ir teiciens "neskati vīru pēc cepures", tomēr biznesā pareiza apģērba izvēle ir svarīga. Tāpēc imidža dizainere Elīna Štobe pasākuma laikā sniegs vērtīgus padomus un ieteikumus, lai apģērbs neaizbaidītu biznesa partneri.

Biznesa rīts notiks 19. jūnijā no pulksten 10 līdz 12 viesnīcas "Līva" Amber zālē (Lielā iela 11, Liepāja). Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz 18. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: liga.cerpa@kbi.lv.

Biznesa rīti Liepājā tiek organizēti vienreiz mēnesī par uzņēmējiem aktuālām tēmām. Nākamais biznesa rīts paredzēts septembrī. Biznesa rītus organizē Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar SEB banku, Liepājas Universitāti un Tirdzniecības un rūpniecības kameru.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki