Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien Biznesa rītā runās par iepirkumiem


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien Biznesa rītā runās par iepirkumiem

Trešdienā, 12. martā, 2014 | BIRKAS: iepirkumi , KBI , Biznesa rīti , viesnīca Līva , SEB banka
Izdrukāt Ziņot

Kurzemes Biznesa inkubators ceturtdien, 13.martā, ielūdz uz Biznesa rītu par iepirkumiem. Tiks stāstīts, kā palielināt uzņēmuma peļņu samazinot izmaksas.

Aicinam izmantot iespēju uzklausīt pieredzējušu ekspertu viedokli, kā arī paplašināt kontaktu loku, pie kafijas tases iepazīstoties ar citiem pasākuma dalībniekiem.

Pasākuma laikā pircējiem un pārdevējiem portāla www.iepirkumi.lv vadītājs Kaspars Rozenkopfs stāstīs, kā privātajiem uzņēmumiem samazināt izmaksas un palielināt peļņu. Savukārt SEB bankas Iepirkumu pārvaldes vadītājs Arnolds Kardels stāstīs par to, ka pelņu veido ne tikai ieņēmumi. Pasākuma laikā būs iespējams izzināt iepirkumu ieguvumus, kā arī dzirdēt praktiskus piemērus.

Biznesa rīts notiks 13.martā no pulksten 10 līdz 12 viesnīcas “Līva” Amber zālē, Lielā iela 11. Dalība seminārā: bezmaksas!

Biznesa rīti Liepājā tiek organizēti vienreiz mēnesī par uzņēmējiem aktuālām tēmām. Šoreiz par iepirkumiem, martā – par efektīvas komunikācijas veidošanu ar partneriem un klientiem. Biznesa rītus organizē Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar SEB banku, Liepājas Universitāti un Tirdzniecības un rūpniecības kameru.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki