Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Dzīvokļu tirdzniecība jaunajos projektos vērtējama kā augsta


atlikušas 250 zīmes


Dzīvokļu tirdzniecība jaunajos projektos vērtējama kā augsta

Autors: Kristaps Ruicēns
Otrdienā, 01. martā, 2016 | BIRKAS: nekustamais īpašums , Mēness nams , Ezermalas nams , Rietumkrasta nams , reklāmraksts
Izdrukāt Ziņot
Rietumkrasta nams, Rietumkrasta ielā 4
Rietumkrasta nams, Rietumkrasta ielā 4
Rietumkrasta nams, Rietumkrasta ielā 4 Ezermalas Nams, Daugavas ielā 4 Mēness Nams, Reiņu meža ielā 9 Atsevišķi dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto vai pelēko apdari, lai jaunie saimnieki paši pēc savas gaumes varētu veikt telpu plānojumu Pēc pircēja vēlmēm 2 mēnešu laikā dzīvokļos tiek veikta pilna iekšējā apdare Jauno dzīvokļu projektu teritorijās ir labiekārtotas autosstāvietas un bērnu rotaļu laukumi Avotu nams, Avotu ielā 11 būs viens no objektiem, kur drīzumā tiks uzsākta ekskluzīvu dzīvokļu tirdzniecība

Pagājis teju gads kopš uzsākta dzīvokļu tirdzniecība jaunajos projektos "Rietumkrasta nams", "Ezermalas nams" un "Mēness nams". Šai periodā pārdoti jau 155 dzīvokļi, kas ir 82%. 

Tiek apsvērti ilgtermiņa ieguvumi
Augstie rādītāji un iedzīvotāju aktivitāte iepriekšējā gadā parāda, ka nekustamo īpašumu tirgus aizvien straujāk atkopjas no stagnācijas pēc ekonomiskās krīzes. Dzīvokļu tirgus aktivitāti uzskatāmi demonstrē arī rosība sludinājumu portālos. Augsta aktivitāte ir tieši jaunu dzīvokļu iegādē – acīmredzot, iedzīvotāji nonākuši pie secinājuma, ka, iegādājoties mājokli jaunajā projektā, ilgtermiņā tas atmaksāsies dēļ zemākiem komunālajiem maksājumiem, kā arī dzīvokļa apdares kvalitātes un garantijas. Bez tam ēkas un labiekārtotās teritorijas uzlabotā infrastruktūra padarīs sadzīvi ērtāku, ekonomiskāku un drošāku.

Citi vēlas jau gatavus dzīvokļus, citiem vēlme pašiem projektēt
Dzīvokļu pircēju vēlmes, kādam tieši jābūt dzīvoklim, bijušas dažādas. Tajos projektos, kur dzīvokļi tika piedāvāti arī bez apdares, jaunajiem īpašniekiem bija iespēja pašiem veikt individuālu projektēšanu, kā rezultātā pircējs iegūst tieši tādu dzīvokli, kā vēlas. Tomēr lielākā daļa pircēju izvēlējušies iegādāties jau pilnībā gatavu dzīvokli, kā būtiskus ieguvumus uzsverot iespēju ievākties uzreiz un 2 gadu garantiju visai dzīvokļa apdarei.

Uzticamie finansu partneri – lielākās Latvijas komercbankas
Sadarbībā ar piecām Latvijas lielākajām komercbankām ir sagatavoti individuāli dzīvokļu iegādes kreditēšanas piedāvājumi katram projektam. Jebkurā no bankām ir tieši par katru projektu informēts kredītspeciālists. Tādēļ lēmums par finansējuma piešķiršanu tiek pieņemts visīsākajā laikā un dokumentu noformēšanas procedūra ir ātra. Turklāt, ģimenes ar bērniem hipotekāro kredītu ar atvieglotiem nosacījumiem pirmajai iemaksai var saņemt valsts atbalsta programmas mājokļu iegādei ietvaros.

Top jauni un ekskluzīvi dzīvokļi pilsētas centrā
Vērtējot ražīgo gadu mājokļu iegādē Liepājā, var secināt, ka iedzīvotāji aizvien vairāk izvēlas iegādāties tieši jaunus un mūsdienīgus dzīvokļus ar augstvērtīgu gala apdari, sakārtotu vidi un infrastruktūru. Patlaban top divi jauni dzīvokļu projekti pašā pilsētas centrā – „Dzintara nams”, J. Dubelšteina ielā 7 un „Avotu nams”, Avotu ielā 11. Tuvāko mēnešu laikā šo projektu dzīvokļi tiks piedāvāti tirgū.


Sludinājums