Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ezermalas Namā visi dzīvokļi pārdoti – gaidāmi jauni projekti


atlikušas 250 zīmes


Ezermalas Namā visi dzīvokļi pārdoti – gaidāmi jauni projekti

Izdrukāt Ziņot
"Ezermalas Namā" brīvu dzīvokļu vairs nav!
"Ezermalas Namā" brīvu dzīvokļu vairs nav!

Pērn Liepājas pilsētā tika uzsākta jaunu dzīvokļu tirdzniecība trijos dzīvokļu projektos – „Ezermalas Namā”, „Mēness Namā” un „Rietumkrasta Namā”.

Ņemot vērā, ka no aptuveni 200 jaunajiem dzīvokļiem, kas tika piedāvāti tirgū, jau 160 ir pārdoti un projektā „Ezermalas Nams” pagājušajā nedēļā tika parakstīts pirkuma līgums pēdējam atlikušajam dzīvoklim, var secināt, ka nekustamā īpašuma tirgus sasniedzis samērā lielu aktivitāti. Jo īpaši liela rosība manāma tieši jauno dzīvokļu tirgū, un „Ezermalas Nama” dzīvokļu pilnīga izpārdošana salīdzinoši īsā laika posmā tam kalpo kā neapstrīdams pierādījums.

16 mēnešu laikā Ezermalas namā, Daugavas ielā 4 ir pārdoti visi 89 dzīvokļi

Mēness Namā un Rietumkrasta Namā atlikuši vēl 23 dzīvokļi

Arī abos pārējos jauno dzīvokļu projektos „Mēness Namā”, Reiņu mežu ielā 9 un „Rietumkrasta Namā”, Rietumkrasta ielā 4 no sākotnējiem 86 dzīvokļiem atlikuši kopumā vairs tikai 23 dzīvokļi, attiecīgi pa 12 un 11 dzīvokļiem katrā projektā. „Rietumkrasta Namā” gandrīz visi dzīvokļi ir ar augstvērtīgu iekšējo apdari, izņemot divus ekskluzīvus divstāvu dzīvokļus ar atsevišķu ieeju. Šie dzīvokļi vēl ir projektēšanas stadijā, taču tos ir iespējams apskatīt un vēlamajiem pircējiem pašiem veikt individuālu plānošanu, kas dod iespēju dzīvokli piemērot savām vajadzībām un vēlmēm. Šie dzīvokļi ir gluži kā privātmājas ar platību līdz 137 m². Arī „Mēness Namā” pārdošanā ir jau gatavi dzīvokļi, kā arī dzīvokļi ar balto un pelēko apdari. Šeit pieejami vēl pēdējie divi plašie četristabu dzīvokļi 130 m² ar platībā.

„Rietumkrasta Namā”, Rietumkrasta ielā 4 vēl atlikuši 12 dzīvokļi

„Mēness Namā”, Reiņu meža ielā 9 atlikuši vēl 11 dzīvokļi 

Drīzumā tirdzniecībā būs pieejami divi jauni dzīvokļu projekti

Aptuveni pēc mēneša Liepājas jauno dzīvokļu tirgus tiks papildināts ar diviem jauniem projektiem „Dzintara Namu”, J. Dubelšteina ielā 7 un „Avotu Namu”, Avotu ielā 11. Šajos projektos visi dzīvokļi tiks piedāvāti jau ar pilnu iekšējo apdari. Nozīmīgs faktors ir abu projektu atrašanās vieta- proti, pats pilsētas centrs, kas nodrošinās vēl ērtāku kopējo infrastruktūru. „Dzintara Namā” tiks piedāvāti ērti, gaiši un kvalitatīvi vienistabas, divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi ar platību līdz pat 111 m², savukārt „Avotu Namā” izbūvēti trīsistabu un četristabu dzīvokļi ar teicamu plānojumu, augstvērtīgu apdari un visām nepieciešamajām ērtībām. Abos dzīvokļu projektos šajā vasarā tiks organizētas arī Atvērto durvju dienas.

Dzintara Namā, J. Dubelšteina ielā 7 būs pieejams 27 jauni dzīvokļi

Avotu namā, Avotu ielā 11 pārdošanā būs 8 elitāri trīsistabu un četristabu dzīvokļi

Sludinājums