Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Gada preču zīme Latvijai" laureāts – arī "Blueshockrace"


atlikušas 250 zīmes


"Gada preču zīme Latvijai" laureāts – arī "Blueshockrace" (1)

Autors: Santa Lozda, Patentu valdes Intelektuālā īpašuma informācijas centra Informācijas pakalpojumu nodaļas vadošā referente
Piektdienā, 26. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Blueshockrace , Blue Shock Race , Artis Daugins , balva
Izdrukāt Ziņot
Konkursa laureāti.
Konkursa laureāti.
FOTO: Publicitātes

Konkursa "Gada preču zīme 2018" laureātu vidū ar preču zīmi "Blueshockrace" kategorijā "Gada preču zīme – Latvijai" diploms piešķirts arī liepājniekam Artim Dauginam.

Pasaules intelektuālā īpašuma dienā tika apbalvoti konkursa "Gada preču zīme 2018" laureāti.

Kategorijā "Gada preču zīme – Latvijai" balvu ieguva SIA "Zekants" par preču zīmi "Pupuchi", bet kategorijā "Gada preču zīme – pasaulei" par uzvarētāju tika atzīta AS "Printful Latvia" preču zīme "Printful".

Laureātu diplomus nominācijā "Gada preču zīme – pasaulei" saņēma Ilonas Gibertes preču zīme "Coo Culte" un SIA "Hortimed" preču zīme, bet nominācijā "Gada preču zīme – Latvijai" diplomi piešķirti SIA Wearedots par preču zīmi "dots." un Arta Daugina preču zīme "Blueshockrace".

Sandris Laganovskis, Patentu valdes direktors: "Septiņu gadu laikā konkurss "Gada preču zīme" ir kļuvis par nozīmīgu un gaidītu ikgadēju nozares notikumu. Pozitīvi vērtējam, ka uzņēmēji arvien vairāk apzinās reģistrētas preču zīmes vērtību un tās aizsardzības nepieciešamību, kā arī arvien vairāk saprot, cik svarīgi ir uzņēmējdarbības attīstībai radīt pievilcīgu un viegli atpazīstamu preču zīmi. Konkursā uzvarējušās preču zīmes turpmāk kalpos par uzņēmumu radīto produktu un pakalpojumu galvenajiem mārketinga instrumentiem, veicinot to atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē."

Kopš 2012. gada konkursu "Gada preču zīme" organizē Patentu valde sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK), savukārt 2017. gadā konkursa organizatoru komandai ir pievienojusies arī Latvijas Dizaineru savienība (LDS). Atzīmējot preču zīmes augstu pievienoto vērtību uzņēmuma tēla un tā zīmolvedības stratēģijā, LDS priekšsēdētājs Miks Pētersons norāda, ka preču zīme ir daļa no kopējās uzņēmuma identitātes. No preču zīmes kvalitātes ir ļoti atkarīgs tas - kā tiks uztverts konkrētais uzņēmums ne tikai uzņēmēju, bet arī patērētāju vidū.

Šo gadu laikā konkursā piedalījušās vairāk nekā 630 preču zīmes, kuru vidū ir Latvijas patērētājiem plaši atpazīstami un tīkami produktu un pakalpojumu sniedzēji. Vairums no konkursa "Gada preču zīme" laureātiem ir ražojoši, eksportējoši uzņēmumi, tie attīstās, reģistrē arvien jaunas preču zīmes, kas sniedz ievērojamu pienesumu valsts ekonomikai un nes Latvijas vārdu pasaulē, pārstāvot plašu nozaru spektru – sadzīves ķīmija, farmācija, kokapstrāde, pārtikas ražošana, tekstila izstrādājumu ražošana u. c.

Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs: "Būdams šī gada konkursa "Gada preču zīme 2018" žūrijas komisijas priekšsēdētājs, novēroju, ka līdztekus visiem ļoti labi zināmiem zīmoliem gan Latvijā, gan pasaulē, sacensībā piedalījās arī pagaidām mazāk zināmi uzņēmumi, bet ar augstu attīstības potenciālu. Šogad žūrijas darbs bija daudz grūtāks nekā iepriekš, jo pieteikušies bija ļoti spēcīgi zīmoli no dažādām jomām, tādējādi sacensību padarot vēl spraigāku Šī pozitīvā tendence dod cerību, ka arī nākamgad varēsim lepoties ar vēl spēcīgākiem uzņēmumiem, kuri gatavi ne tikai paši attīstīties, bet arī sniegt būtisku ieguldījumu Latvijas ekonomikas uzplaukumā."

Apbalvošanas pasākuma ietvaros tika pasniegtas arī simpātiju balvas. Nominācijā "Gada preču zīme – pasaulei" Patentu valde pasniedza simpātijas balvu SIA "Shiro" par preču zīmi "Bistro Balts", LTRK atzinīgi novērtēja SIA "YoPlayDo" preču zīmi, savukārt LDS savu simpātiju piešķīra 1. vietas nominantam AS "Printful Latvia" par preču zīmi "Printful". Nominācijā "Gada preču zīme – Latvijai" LDS atzinīgi novērtēja SIA "Plūkt" preču zīmi, LTRK – Mārtiņa un Kārļa Dambergu preču zīmi "Kalnciema ielas tirgus," Patentu valde – SIA "Slyfox" figuratīvo preču zīmi un Starptautiskās intelektuālā īpašuma aizsardzības asociācijas Latvijas Nacionālā grupa par savu simpātiju izraudzījās SIA "AV Energy" preču zīmi "Kiwi divi".

Iepriekšējo gadu konkursa uzvarētāju vidū ir tādi uzņēmumi kā SIA "Labie koki", SIA "Abavas dārzi", Valsts SIA "Latvijas Nacionālā opera un balets", SIA "Rāmkalni", SIA "Manilla", SIA "Marine Insurance Services", SIA "Milzu!", SIA "Latvijas Piens", Jelgavas novada pašvaldība, SIA "Lattelecom", SIA "Enogam", AS "Spodrība".


Sludinājums

Lauren Snel
04:47 | 12/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mans vārds ir Lauren Es iesaku ikvienam sazināties ar Dr.Kumolu pa e-pastu (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) par steidzamu un ātru mīlestības burvestību. Mans vīrs pēc atdalīšanas ir atgriezies mājās ar Dr.Kumola palīdzību. Es esmu tik laimīgs, ka mana ģimene atkal ir laimīga. Es ļoti ieteiktu viņam ikvienam, kuram nepieciešama palīdzība, lai atrisinātu šādu jautājumu:

Vai jums ir nepieciešama augu ārstēšana?
Vai jums ir nepieciešama konsultācija vai palīdzība?
Vai jums ir nepieciešama burvestība, lai saņemtu savu ex-mīļāko?
Vai jums ir nepieciešama burvestība, lai iegūtu bērnu?
Vai jums ir nepieciešama palīdzība, lai saņemtu darbu birojā vai biznesā? e.t.c ..

viņa e-pasts atkal ir (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) paldies.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki