Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gan lidostai, gan Pilotu akadēmijai vajag jaudīgāku ūdensvadu


atlikušas 250 zīmes


Gan lidostai, gan Pilotu akadēmijai vajag jaudīgāku ūdensvadu (9)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 25. oktobrī, 2018 | BIRKAS: lidosta , Liepājas ūdens , Komunālā pārvalde , Attīstības pārvalde , Inženiertehniskie projekti , Cimdenieki , Pilotu akadēmija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Ar domes lēmumu Komunālajai pārvaldei uzdots uzsākt tehniskās dokumentācijas izstrādi inženierkomunikāciju izbūvei no Brīvības ielas līdz lidostai.

Šāds lēmums pamatots ar nepieciešamību attīstīt uzņēmējdarbību lidostas teritorijā. Lidostai ir noslēgti ilgtermiņa nomas līgumi ar komersantiem, kā Pilotu akadēmija un citi, kuri vēlas lidostas teritorijā attīstīt ar aviācijas nozari saistītu uzņēmējdarbību un veikt būvniecību. Līdz ar to nepieciešams nodrošināt inženiertehniskos pieslēgumus ūdens un sadzīves kanalizācijas tīkliem.

Pašreiz lidostā pieejamais ūdens ir nekvalitatīvs, arī tā spiediens nav atbilstošs, piemēram, ugunsdzēsības vajadzībām, tāpat mazjaudīgs ir esošais kanalizācijas tīkls, irliepaja.lv sacīja SIA "Aviasabierība "Liepāja"" valdes loceklis Agris Sprūde.

Pēc viņa sacītā, pēc pieslēguma izbūves ieguvēji būs arī Cimdenieku iedzīvotāji, kuri varēs pieslēgties "Liepājas ūdens" tīkliem un saņemt labākas kvalitātes ūdeni un pakalpojumu.

Pēc tehniskās dokumentācijas izstrādes Attīstības pārvalde sagatavos projektu finansējuma saņemšanai no atbalsta programmas degradēto teritoriju revitalizācijai.

Pagaidām nav zināmas tehniskās dokumentācijas izmaksas, tās noskaidrosies pēc iepirkuma, tāpat kā būvdarbu izmaksas būs skaidras pēc būvprojekta izstrādes.
 


Sludinājums

Vai tiešām
10:19 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(13)
+

Vispirms noasfaltē pēc tam komunikācijas ieguldīs?

"darbs"
20:03 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Bezdarba nav, toties tiks "apgūti x miljoni kā ieguldījumi infrastruktūrā"....Vēl klusa cerība uz JKP, varbūt to ārprātu apturēs?

;)
10:46 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Normāli. Bezdarba nav

Hm
14:33 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tā ir vistīrāka nesaimnieciskuma ideja. Vissaimnieciskāk to pilotu akadēmiku ierīkot Liepājas universitātē. Unens pievads tur ir 3500mm diametrā.

vnnghgh
15:11 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Ko ta šie ar to ūdeni tā darīs ? Tur tagad nav vispār? Var taču piegādāt ja nav ko dzert . Ličenes mazgās? Kas tur par smukiem miljoniem var sarakstīt

PAURUPE
15:46 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

pa taisno no Frica birzs ir tuvak ka no pilsetas

Jeblonskis
21:15 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Cik miljonus tas izmaksās?
Debīlisms. Liepāja ūdeni pumpē no visām malām, un tagad pumpēs pa vienu trubu atpakaļ uz "malu".
Pa to naudu var gan uztaisīt artēzisko urbumu, gan kaukādu aku priekš mauriņa laistīšanas, gan pielikt ģeneratoru (lai lidosta neapstājas dēļ Liepājas ūdens/trubas bojājuma), gan vel noasfaltēt to ielas parodiju no šosejas.

ggbbtbtg
12:14 | 26/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Štruntas ar ūdeni Bet kādu otkatu var paņemt Ka tik Liepājas budzeta apmēra nevar noslaukt

Lasītājs
15:15 | 27/10/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Lasu komentārus, cik mums liepāja bagāta ar plašu profilu speciālistiem. Viņi pārzina gan pilsētas pārvaldi, gan lidostas darbību, gan ūdens kanalizācijas uzņēmuma darbību, gan pilotu akadēmijas mācību procesu un visas citas vajadzības.
Tikai nez kāpēc šie gudrie komentētāju šēz un pirž dīvānā un NEKO nedara pilsētas labā. Es pat pieļauju iespējamību, ka daļa no viņiem pat nodokļus nemaksā, bet gudri runāt , ooo jā, tas pa kruto :)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki