Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Hesburger" Liepājā atver savu trešo restorānu


atlikušas 250 zīmes


"Hesburger" Liepājā atver savu trešo restorānu (3)

Autors: Sintija Priedeslaipa
Piektdienā, 03. maijā, 2019 | BIRKAS: Stendera 18 , Cukurfabrik' , Hesburger , Latvijas 1. rokkafejnīca , Čili pica , Tiamo grupa
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Piektdien Liepājā, Stendera ielā 18, atklāta bijusī rokkafejnīcas ēka, kas jaunajā konceptā apvieno divus ēdināšanas uzņēmumus, naktsklubu un jumta terasi.

Ēkas pirmajā stāvā apvienoti divi ēdināšanas uzņēmumi – ātrās ēdināšanas restorāns "Hesburger" un picērija "Čili Pizza". Otrajā stāvā izveidots naktsklubs "Cukurfabrik’", savukārt trešajā stāvā atklāta "Cukurfabrik’ " jumta terase, informē "Hesburger" attīstības direktore Ieva Salmela.

I.Salmela norāda, ka ēkas īpašnieks ir "Hesburger" un ēkas iegādē un restorāna izveidē kopumā investēti 1,4 miljoni eiro. "Hesburger" restorāna telpu platība ir 135,6 kvadrātmetri, ieskaitot palīgtelpas, savukārt pagrabstāvā ir ierīkotas noliktavas telpas un citas palīgtelpas ar kopējo platību 60,1 kvadrātmetrs. Uzsākot jaunā restorāna darbību, nodrošinātas darba vietas 4 darbiniekiem, bet plānots, ka kolektīvs varētu paplašināties līdz aptuveni 12 darbiniekiem.

"Ņemot vērā ēkas potenciālu un iespējas, esam izveidojuši jaunu atpūtas konceptu, kas spēs uzrunāt liepājniekus un pilsētas viesus, vienuviet piedāvājot plašāku pakalpojumu sortimentu", norāda I.Salmela, uzsverot, ka ilgtermiņā šī var kļūt par iecienītu atpūtas vietu pilsētā.

Līdzās "Hesburger" ēkas pirmajā stāvā atrodas arī "Čili Pizza" picērija. Tāpat kā "Hesburger", arī viesmīlības uzņēmumu grupai "Tiamo" šī ir trešā atklātā "Čili Pizza" picērija Liepājā. Tās kopējā platība ir 115 kvadrātmetri, savukārt pagrabstāvā ir ierīkotas virtuves telpas un citas palīgtelpas ar kopējo platību 90 kvadrātmetri.

Kā norāda uzņēmumu grupas "Tiamo" pārstāvis Toms Zukulis, tad jaunais koncepts ar naktsklubu un āra terasi ēkas 2. un 3.stāvā ir veidots tā, lai radītu metropoles gaisotni. "jaunajā picērijā daļēji saglabāta "Rokkafejnīcas" aura. Lielākās pārvērtības piedzīvojis ēkas otrais stāvs, kļūstot daudz mūsdienīgāks."

"Hesburger" restorāna darba laiks. katru dienu pulksten 9.00 – 23.00,
"Čili pica" – katru dienu pulksten 10.00 – 24.00,
savukārt "Cukurfabrik’ " naktsklubs būs atvērts ceturtdienās pulksten 21.00-4.00, piektdienās un sestdienās pulksten 21.00-6.00.

Par "Hesburger"
"Hesburger" ir lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde Somijā un Baltijā ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi nozarē. Šobrīd "Hesburger" tīklā ir 47 restorāni visā Latvijā, uzņēmuma pārdošanas apjoms 2018. gadā sasniedza 26,1 miljonu eiro, kas ir par 16% vairāk nekā iepriekš. Šogad "Hesburger" atzīmē savu 15 gadu darbību Latvijā.

 


Sludinājums

pārsteidz
10:34 | 04/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Pārsteidz investīcijas 1,4 miljoni...tad jau varēja 2000 m2 māju par 800 Eur/m2 uzcelt par jaunu. Viena skaista naudas norakstīšana, kurai kājas aug no valsts pārvaldes!

7y
14:27 | 07/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Skalo piķi . Liepājā un tādas nauda ieguldīt . PARDON

Anddž
03:27 | 12/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tā tik jums liekas, ka Liepājā neh*jā nav. Esat redzējuši tās rindas, kurās tie dullie cilvēki stāv? Un tur nav lēti! Es dažreiz Rietumu centra picērijai eju garām un brīnos, ku šiem tās nauds tik daudz. Tā kā ir tautai naudas ir uz dārgo čileni iet da i vēl rindās nikt. Da nu na...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki