Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iegūst starptautisku standartu medicīnas produktiem


atlikušas 250 zīmes


Iegūst starptautisku standartu medicīnas produktiem (3)

Piektdienā, 18. janvārī, 2019 | BIRKAS: Lauma Medical , Lauma Fabrics
Izdrukāt Ziņot

"Lauma Fabrics" , kas ir arī  medicīnisko izstrādājumu ražotājs ar brendu "Lauma Medical", ir ieguvusi starptautiski atzītu kvalitātes standartu medicīnas preču ražotājiem ISO 13485:2016.

Esošais standarts apstiprina, ka produkcijas dizains, izstrāde, ražošana, pakoša un pārdošanas process atbilsts noteiktām starptautiskām prasībam.

“Iegūtais Sertifikāts ISO 13485:2016 prezentē Laumu Fabrics kā uzticamu ražotāju medicīnas izstrādājumu nozarē, un es esmu pārliecināts, ka tas palīdzēs atvērt durvis uz jauniem tirgiem Lauma Medical brendam ,” komentē "Lauma Fabrics" ģenerāldirektors Edijs Egliņš.

Kā viens no "Lauma Fabrics" biznesa virzieniem ir medicīnas tekstilizstrādājumu ražošana, kas tiek tirgots ar "Lauma Medical" brendu. "Lauma Medical" ir pazīstams kā austo medicīnas elastīgo saišu, saturošo jostu un kompresijas trikotažas izstrādājumu ražotājs. Tās produkcija tiek tirgota 12 valstīs.

Kā galvenais produkts "Lauma Medical" sortimentā ir austās medicīniskās elastīgās saites. Produktam ir plašs pielietojums sākot ar profilaksi līdz varikozo vēnu arstēšanai pirms un pēc operācijas. Tāpat "Lauma Medical" piedāvā plašu medicīnisko jostu sortimentu gan ar sildošu efektu, gan pēcoperācijas un rehabilitācijas nolūkiem. Tiek ražots arī sortiments jaunajām māmiņam gan pirms gan pēc dzemdībām. "Lauma Medical" produkcijas sastāvā pārsvarā ir kokvilna.

Brends "Lauma Medical"  ir labi atpazīstams Austrumeiropā un regulāri tiek nominēts kā viens labākiem savā segmentā. 2018 gadā beigās "Lauma Medical" austās elastīgās saites tika nomenētas kā otras pardotākās elastīgās saites Krievijas tirgū. Šajā konkursā piedalījās vairāk nekā 1300 ražotāju un 5800 brendu. Papildus informāciju par šo konkursu varat uzzināt šeit.

Uzzināt vairāk par "Lauma Medical" brendu var www.laumamedical.com.


Sludinājums

Dace
13:11 | 20/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kur Liepājā ir šo preču veikals?

Dace
13:11 | 20/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kur Liepājā ir šo preču veikals?

njā
14:55 | 21/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

iepakojums vienkārši iespārda- nekas nav mainījies no 70-tajiem gadiem

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki