Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iepazīstas ar jauno vagonu iepirkuma piedāvājumu


atlikušas 250 zīmes


Iepazīstas ar jauno vagonu iepirkuma piedāvājumu (7)

Otrdienā, 04. septembrī, 2018 | BIRKAS: tramvajs , iepirkums
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no koncar-kev.hr

SIA "Liepājas tramvajs" komisija iepazinās ar piedāvājumiem sarunu procedūrai "Tramvaja vagonu iegāde videi draudzīgas sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstībai Liepājā".

Jau iepriekš ziņots, ka SIA "Liepājas tramvajs" Iepirkumu komisija 25.aprīlī pieņēma lēmumu par sarunu procedūras kandidātu atlases rezultātiem, par atbilstošiem atzīstot uzņēmumus "Končar - Electric Vehicles Inc." un "Modertrans Poznan Sp. z o.o.", informē projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

Abi pretendenti iesnieguši piedāvājumus par sešu tramvaju vagonu piegādi. "Končar - Electric Vehicles Inc." par kopējo summu 8,7 miljoniem eiro, bet "Modertrans Poznan Sp. z o.o." 12,6 miljoniem.eiro.

Gadījumā, ja komisija konstatēs, ka iesniegtie piedāvājumi vai kāds no tiem ir pilnībā atbilstošs Pasūtītāja vajadzībām un iespējām, kā arī iepirkuma procedūras nosacījumiem, organizēs turpmākas sarunas ar pretendentiem, kas iesnieguši piedāvājumus, lai pārrunātu iesniegto piedāvājumu detaļas un atbilstību Pasūtītāja vajadzībām un iespējām, kā arī iepirkuma procedūras nosacījumiem.

Pēc sarunu noslēguma komisija apstiprinās tehniskās specifikācijas, līgumprojekta un citu iepirkuma procedūras dokumentu galīgo versiju. Pēc sarunu procedūras uzvarētāja noteikšanas, piešķirs tiesības slēgt iepirkuma līgumu.

Pamatojoties uz Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu Likuma 57.pantu, Komisija piešķir līguma slēgšanas tiesības saimnieciski visizdevīgākajam piedāvājumam, kuru nosaka, ņemot vērā piedāvāto cenu un ar iepirkuma līguma priekšmetu saistītus kvalitātes kritērijus.


Sludinājums

:)
17:14 | 04/09/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

uz šitā braucamā nevarēs uzlīmēt ātrokredītu reklāmas un tramvajparks tad var nobankrotēt.

xt
22:59 | 04/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Daļēji logus tak var arī aizlīmēt ar reklāmām, tā jau ierasta lieta

lase
18:09 | 04/09/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Nebrīnos ka tiks paceltascenas! Noteikti biļete maksās 1 eiro!

No malas
07:33 | 05/09/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

bet var arī ka Rīgas Satiksme - visu par velti, dotē paši rīdzenieki, tikmēr RS vēl arī ieķīlā vagonus, lai segtu savu lielo apetīti.
Varbūt Jums arī patīk otrais variants, bet labāk godīgi maksāt par pakalpojumu, ja tu to lieto, un ja nelieto-nemaksāt. nekā visiem finansēt visu, ieskaitot algas vadībai, amortizāciju, degvielu un bomžu braucienus.

..
22:15 | 04/09/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

vismaz

Dagoberts
12:05 | 05/09/18
ZIŅOT
(-6)
(0)
+

Palieku pie uzskata, ka Liepājai jaunus tramvajus nemaz nevajag.

es
16:57 | 05/09/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Vajag. Un ne tikai tramvajus.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki