Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iepazīstinās ar jaunu uzņēmējdarbības metodoloģiju


atlikušas 250 zīmes


Iepazīstinās ar jaunu uzņēmējdarbības metodoloģiju

Ceturtdienā, 25. septembrī, 2014 | BIRKAS: seminārs , uzņēmējdarbība , BOSI
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 1.oktobrī, pulksten 13.00 – 15.30 Liepājas domē uzņēmēji tiks iepazīstināti ar jauno Uzņēmēja gēna programmu jeb BOSI metodoloģiju, informē pašvaldība.

Šo metodoloģiju pielieto, lai panāktu strauju un ilgtspējīgu biznesa pieaugumu. Apgrozījuma kāpināšanu 3–10 reizes 5–7 gadu periodā, vienlaicīgi nodrošinot veselīgu uzņēmuma rentabilitāti.

Jānis Skrūzkalns, BOSI Baltijas reģiona vadītājs: "Gadiem ilgi strādājot ar uzņēmumu vadītājiem un uzņēmējiem, uztvēru, ka vienmēr ir vajadzīgs uzņēmēja gēns, bet izrādās – tas nav viens gēns. Ir četri uzņēmēja pamatgēni un tie nav savienoti vienā cilvēkā. Dzīvē ir tā, ka vienam nepatīk un līdz ar to arī nepadodas mārketings, citam nepatīk strādāt ar cilvēkiem. Un mums jāļauj sev būt atšķirīgiem nevis jāmēģina sevi pārlauzt un pārmācīt! To es iemācījos tikai tad, kad iepazinu un izmēģināju BOSI metodoloģiju, kuru vairāku gadu pieredzes un pētījumu rezultātā ir izstrādājuši amerikāņi un kuru esam atveduši un jau izmēģinājuši Latvijā. Seminārā es pastāstīšu arī, kā strādā katrs no uzņēmēja gēniem biznesā, kā atklājumi par savu gēnu maina biznesa struktūru un dod uzrāvienu."

Seminārs ir bezmaksas, to atbalsta Liepājas pilsētas Dome un "Uzņēmēju gēna programmas” partneri: "Swedbank", "Altum", "Lursoft".

Seminārs dos arī papildus zināšanas par to, kā uzņēmumi var lietot mūsdienu bankas risinājumus sava biznesa efektivitātei un izaugsmei ("Swedbank"), par ērtiem un efektīviem risinājumiem biznesa rezultātu uzlabošanai dažādos uzņēmuma procesos ("Lursoft") un kāds finansējums ir pieejams Jūsu biznesa attīstībai ("Altum").


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki