Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iespēja pieteikties dalībai otrajā KBI investīciju sesijā


atlikušas 250 zīmes


Iespēja pieteikties dalībai otrajā KBI investīciju sesijā

Otrdienā, 17. oktobrī, 2017 | BIRKAS: KBI , investīcijas
Izdrukāt Ziņot

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) aicina Kurzemes reģiona jaunuzņēmumus un ideju autorus līdz 17.nobembrim pieteikties rudens investīciju sesijai.

Tas nepieciešams, lai pretedentētu uz privātā finansējuma investīciju produktu izstrādei un komercializēšanai, informē KBI projektu koordinatore Līga Freiberga.

Šī ir jau otrā Kurzemes Biznesa inkubatora izsludinātā investīciju sesija jaunuzņēmumiem un ideju autoriem 2017.gadā. Pavasara sesijas rezultātā Kurzemes Biznesa inkubators kļuva par Start Up uzņēmuma eHarv, kas nodarbojas ar riteņbraucējiem paredzētas tālruņa uzlādes iekārtas ražošanu, pirmo investoru. Kopumā pirmajai investīciju sesijai pieteicās vairāk, kā divdesmit interesenti no Kurzemes reģiona.

Investīcijai iespējams pieteikties izstrādātam vai vēl tikai tapšanas stadijā esošam produktam vai pakalpojumam. Vērtēšanas komisijas izvēlēti kandidāti sadarbojoties ar Kurzemes reģiona biznesa atbalsta organizācijām Business HUB Liepāja, Kuldīgas Darbnīcu, Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri un Ventspils Biznesa atbalsta centru, saņems nepieciešamo atbalstu produkta prototipa izstrādē, nepieciešamo infrastruktūru, konsultācijas biznesa modeļa izstrādē un pilnveidošanā, produkta virzīšanu tirgū, kā arī cita veida atbalstu pēc abpusējas vienošanās.

Tā pat rudens investīciju sesijas labākajām tehnoloģiju nozares idejām tiks nodrošināta iespēja kopā ar Kurzemes Biznesa inkubatora komandu un jaunuzņēmumiem doties uz 7.–9. decembrī Tartū notiekošo festivālu "sTARTUp Day 2017", kas šogad pulcēs vairāk kā 2500 dalībniekus un 80 pasaules līmeņa lektorus.

Projektā var pieteikties fiziskas un juridiskas personas, kuras plāno uzsākt komercdarbību kādā no Kurzemes reģiona pilsētām vai novadiem, kā arī arī jebkurš Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistra komercreģistrā jau reģistrēts komersants, kas reģistrēts kādā no Kurzemes reģiona pilsētām vai novadiem.

Iesniegto ideju vērtēšana notiks divās kārtās. Pretendenti, kuri tiks izvirzīti otrajā kārtā, tiks aicināti savu produktu prezentēt klātienē. Izvirzīšanai vērtēšanas otrajā kārtā priekšroka tiks dota eksportspējīgiem produktiem un pakalpojumiem vismaz prototipa stadijā, kuru nepieciešamo investīciju apjoms nepārsniedz 100 000 eiro.

Dalībai investīciju sesijā iespējams pieteikties aizpildot Kurzemes Biznesa inkubatora mājas lapā atrodamo pieteikuma veidlapu un līdz 2017. gada 17. novembrim nosūtot to uz liga.freiberga@kbi.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki