Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Investē 710 tūkstošus eiro veikala rekonstrukcijā M. Ķempes ielā 9


atlikušas 250 zīmes


Investē 710 tūkstošus eiro veikala rekonstrukcijā M. Ķempes ielā 9 (2)

Ceturtdienā, 07. decembrī, 2017 | BIRKAS: Maxima , Ķempes 9 , rekonstrukcija
Izdrukāt Ziņot

Pēc nedēļas, ceturtdien, 14.decembrī, pulksten 10 "Maxima Latvija" atklās "Maxima X" formāta veikalu Liepājā, M. Ķempes ielā 9, kura rekonstrukcijā investēti 710 tūkstoši eiro.

Šis veikals tika atklāts 2003.gada pavasarī, un līdz šim vērienīgas pārmaiņas tas nebija pieredzējis. Rekonstrukcijas darbi tika uzsākti šajā rudenī. Veikalā nomainīts apgaismojums, plaukti, ledusskapji, saldētavas, kā arī parējās iekārtas. Arī ēkas fasāde ir ieguvusi jaunus akcentus, kā arī iepriekš esošās gāzes apkures vietā veikala telpas tagad pieslēgtas Liepājas centralizētajai siltumapgādei.

"Veikalam bija nepieciešama jauna elpa, jo iepriekš tas bija piedzīvojis tikai nelielus remontdarbus, bet tagad tas ir pilnībā rekonstruēts. Tas ir kļuvis košāks, gaišāks, un iedzīvotājiem iepirkšanās tajā būs vēl patīkamāka un ērtāka. Ņemot vērā klientu paradumu maiņu, šajā veikalā esam paplašinājuši svaigās pārtikas preču sortimentu," norāda "Maxima Latvija" operacionāla vadītāja Kristīne Āboltiņa.

Veikala tirdzniecības zāle pēc rekonstrukcijas ir kļuvusi nedaudz plašāka, un tagad tā būs 612 kvadrātmetri. Tāpat kā iepriekš šajā "Maxima X" veikalā strādās 29 darbinieki, kas rūpēsies, lai iedzīvotāji varētu iegādāties visu nepieciešamo.


Sludinājums

08:35 | 08/12/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Iedomājieties, kāds ir uzcenojums pārtikai, ja vienā veikalā bez bažām var investēt 700 tūkstošus!

cenins
09:41 | 08/12/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Nu iedomājos. Ko tālāk? Citur mazāks uzcenojums?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki