Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Investoriem interese par viesnīcu "Fontaine Royal"


atlikušas 250 zīmes


Investoriem interese par viesnīcu "Fontaine Royal" (5)

Otrdienā, 22. novembrī, 2016 | BIRKAS: Fontaine Royal , Stīns Lorenss , Fontaine ent.
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no www.fontaineroyal.lv

Interesi par viesnīcas "Fontaine Royal Hotel" ēkas iegādi Liepājā, Stūrmaņu ielā 1, iegādi izrādījuši gan vietējie, gan arī ārvalstu potenciālie pircēji.

To aģentūrai LETA sacīja ēkas īpašnieks, uzņēmējs Stēns Lorenss, kurš labāk pazīstams kā Luijs Fonteins.

Viņš teica, ka viesnīcu plāno pārdot, jo ir aizņemts ar citām lietām un nav laika vadīt šo biznesu. "Es nodarbojos ar dažādām lietām savā dzīvē un esmu nolēmis pārdot vienu no vairākām sev piederošajām ēkām. Es pārāk daudz ceļoju un muzicēju. Man nav laika šo biznesu vadīt, kā es to darīju kādreiz. Tas arī ir iemesls šādam lēmumam," teica Fonteins, piebilstot, ka par darījumu ir izrādījuši interesi gan ārvalstu, gan arī vietējie potenciālie pircēji.

Viņš norādīja, ka pagaidām darījums nav noslēgts un ir grūti prognozēt, kad tas notiks. "Ir viena persona, kura ir ļoti ieinteresēta [viesnīcas iegādē], bet viesnīcas pārdošana ir garš process, tas prasa laiku. Taču es nesteidzos, man nav viesnīca jāpārdod rīt, tas nav manos plānos," teica Fonteins, piebilstot, ja būs atbilstošs pircējs, viesnīca tiks pārdota.

Fonteins norādīja, ka aizņemtības dēļ jaunas viesnīcas ne Latvijā, ne Lietuvā pagaidām neplāno pirkt. "Man nav laika vadīt šo biznesu, viesnīcai Liepājā klājas labi, tā ir laba vieta, bizness sokas, bet man nav laika šo biznesu vadīt. Es nevēršu vaļā jaunas viesnīcas," teica Fonteins, piebilstot, ka uzņēmumam joprojām ir pa vienai viesnīcai Āfrikā un Venecuēlā.

LETA jau vēstīja, ka Fonteina sievai piederošais uzņēmums "Fontaine Ent." par diviem miljoniem eiro plāno pārdot viesnīcas "Fontaine Royal Hotel" ēku Liepājā, Stūrmaņu ielā 1. Sludinājums par viesnīcas pārdošanu portālā "ss.lv" ievietots šogad 19.septembrī, un tajā norādīts, ka arī jautājumu par viesnīcas nomu iespējams apspriest. Viesnīcas ēkas kopējā platība ir nepilni 5000 kvadrātmetru, un viesnīcā izvietots SPA centrs, restorāns, bārs, sporta zāle un 52 dažādas klases numuriņi. Viesnīcas pirmajā stāvā ir iznomājamas telpas, kas pārsvarā arī ir iznomātas un ienes regulārus ienākumus.

SIA "Fontaine Ent." dibināta 1996.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro. Kā liecina "Firmas.lv" informācija, savulaik uzņēmuma īpašnieks bija uzņēmējs Luijs Fonteins jeb īstajā vārdā Stīns Lorenss, bet pašlaik vienīgā uzņēmuma īpašniece ir viņa sieva Ivonna Kalita.

Uzņēmums 2014.gadā strādājis ar nepilnu divu miljonu eiro apgrozījumu un 152 399 eiro peļņu. Pagājušā gada pārskatu uzņēmums nav iesniedzis.


Sludinājums

nu bet
16:34 | 22/11/16
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Domājams gan kad interesē, vieta perspektīva un laba !

ja
19:09 | 22/11/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

un nu bet KAD interesē?

Apakšbikse
23:18 | 22/11/16
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Fonķikam nelaimējās tanī Liepājā. Seska valdīšanas laikā nekustāmo īpašumu, tai skaitā viesnīcu un veikalu cenu vērtība krīt. Kam vajadzīga tāda dzelzbetona karkasa māja, bez normālām komunikācijām un ar malkas apkuri. To summu, kuru Fonķiks prasa, normāls cilvēks, nebūdams galīgā narkotikas vielu ietekmē, nekad neprktu. Visdrīzāk viesnīca turpinās vilkt savu dzīvību kamēr Fonķikam tā apniks pavisam.

hai!to apakšbikse
09:56 | 27/11/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tu tikai vari sēdēt un pirst dīvānā... Būtu vairāk tādu uzņēmēju kā Fontēns,es regulāri eju uz SPA,man patīk..

Baiters
11:06 | 05/12/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Labas iespējas biznesa attīstībai Liepajā. uzņēmēj pietiek mīnēt sāc augt! Lieliskas finansējuma iespējas tavam uzņēmumam. www.cityfinances.lv

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki