Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"IT Waffle Meetup" ar virtuālo realitāti un mākslīgo intelektu


atlikušas 250 zīmes


"IT Waffle Meetup" ar virtuālo realitāti un mākslīgo intelektu

Trešdienā, 08. augustā, 2018 | BIRKAS: Coworking Liepaja , IT
Izdrukāt Ziņot

15.augustā IT profesionāļu tīklošanās pasākums "IT Waffle Meetup" sagatavojis ko īpašu cilvēkiem, kas interesējas par IT uzņēmumiem, virtuālo realitāti, kā arī čatbotiem ar mākslīgo intelektu.

Kā informē "IT Waffle Meetup" idejas autore un organizētāja Agate Ambulte, ar galvu reibinošu pieredzes stāstu dalīsies "Giraffe Visual" un "Giraffe360" dibinātājs un vadītājs Mikus Opelts, kurš studiju laikā nodibināja un vadīja savu IT uzņēmumu, kas tagad vērtējams miljonos. Mikus iekļuvis prestižajā Forbes "30 līdz 30" sarakstā, kā arī ieguvis Vācijas Biznesa gada balvu un Zviedrijas Biznesa gada balvu. "Giraffe360" izstrādā un ražo tehnoloģijas, kas ļauj jebkuram cilvēkam skenēt un fotogrāfēt telpu, tādā veidā iegūstot virtuālo tūri, fotogrāfiju un plānojumu.

Par ļoti aktuālu IT tēmu pastāstīs Kārlis Skuja, uzņēmuma "Botwiser" dibinātājs un vadītājs, kurš uz īsu brīdi atgriezies no Belģijas. "Botwiser" piedāvā risinājumus, kas ļauj uzņēmumiem uzlabot un automatizēt komunikāciju ar klientiem, izmantojot Bot-as-a-Service (BaaS) platformu, kas darbojas ar mākslīgā intelekta un čatbotu tehnoloģiju visam pamatā.

Turpinājumā Kristaps Rāvalds nodemonstrēs un pastāstīs par virtuālās realitātes sistēmas izstrādes procesu "Google Cardboard" platformā. Šis būs īpaši interesanti tiem, kas vēlas spert pirmos soļus virtuālajā realitātē. Interesentiem būs iespēja izmēģināt virtuālās realitāti

Tikšanās notiks trešdien, 15.augustā, pulksten 18 "Coworking Liepaja", Vecajā Ostmalā 24, 4.stāvā – jaunas iepazīšanās, sarunas par IT un vafeles garantētas! Aicināti visi interesenti. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki