Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izsludina privāto Investīciju piesaistes rudens etapu


atlikušas 250 zīmes


Izsludina privāto Investīciju piesaistes rudens etapu (2)

Otrdienā, 25. septembrī, 2018 | BIRKAS: KBI , Coworking Liepaja , uzņēmējdarbība , Start Up
Izdrukāt Ziņot

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) aicina Kurzemes reģiona "Start Up " uzņēmumus un ideju autorus pieteikties privāto investīciju piesaistes rudens etapam.

Investīciju piesaistei var pieteikties ideju autori, jaunuzņēmumu komandas, kā arī jau savu darbību veicoši uzņēmumi, lai attīstītu savus projektus piesaistot Kurzemes reģiona biznesa eņģeļu, jeb investoru privāto finansējumu, informē kopstrādes biroja "Coworking Liepaja" vadītāja Jekaterina Jeļisejenko.

Pēc iesniegto projektu pieteikumu izskatīšanas komandas tiks aicinātas uz atlases posmu Liepājā, kam oktobra nogalē sekos perspektīvāko komandu prezentācijas Kurzemes reģiona investoriem kopstrādes biroja "Coworking Liepaja" telpās.

Projektam var pieteikties gan pavisam jaunu ideju autori, gan arī jau izstrādātu produktu un pakalpojumu izstrādātāji.

Investīciju sesijas norisi organizē Kurzemes Biznesa inkubators, kas jau desmito gadu nodarbojas ar uzņēmējdarbības attīstību Kurzemes reģionā, kas sadarbojoties ar  Kurzemes reģiona biznesa eņģeļiem, jeb privātajiem investoriem, kā arī Latvijas un ārvalstu akselerācijas programmām.

Projektam iespējams pieteikties līdz 2018.gada 14.oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu. Vairāk informācijas rakstot uz info@kbi.lv


Sludinājums

stephen williams
23:52 | 01/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

NEKADIET SABIEDRINĀTU FINANŠU PĀRVALDĪBU SAVU SŪTĪJUMU SAISTĪBĀ AR MĒRĶIEM AR IZMANTOTIEM PROCENTIEM 2% (stephenswillsloan@gmail.com).

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku kredītus, biznesa aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, viesnī

gerard lapierre
15:01 | 13/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mūsu whatsapp numurs; +33 7 55 34 05 76

Mēs esam valsts reģistrēta privātās naudas aizdevumu asociācija. Mēs piedāvājam aizdevumus visā pasaulē, lai palīdzētu tiem, kas vēlas uzlabot savu finansiālo stāvokli. Mēs piedāvājam aizdevumus sākot no 5000 eiro - 10 000 000 eiro ar zemu 3% procentu likmi gadā ar atmaksas termiņu kas mainās atkarībā no aizdevuma summas. Mūsu aizdevumi ir droši un uzticami.
lūdzu, sazinieties ar mani, lai saņemtu draudzīgu finansiālās palīdzības komplektu.

E-pasts: gerardlapierre10@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki