Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izstādes "Ražots Liepājā" laikā varēs apmeklēt seminārus


atlikušas 250 zīmes


Izstādes "Ražots Liepājā" laikā varēs apmeklēt seminārus (499)

Trešdienā, 25. februārī, 2015 | BIRKAS: Ražots Liepājā , uzņēmējdarbība , seminārs , LOC
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Arī šogad izstādes "Ražots Liepājā" laikā, 6. un 7.martā, uzņēmējiem un citiem interesentiem būs iespēja apmeklēt vairākus seminārus, paneļdiskusijas un konsultācijas.

Kā informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde, 6.martā uzņēmēji un citi interesenti Liepājas Olimpiskā centra (LOC) Tango zālē bez iepriekšējas pieteikšanās aicināti apmeklēt šādus seminārus:

• pulksten11 – pēdējo 50 gadu viena no veiksmīgākajām biznesa vadības stratēģijām "Lean".
Biznesa efektivitātes asociācijas valdes loceklis Uldis Piekuss iepazīstinās ar biznesa stratēģiju "Lean", kā mērķis ir, izmantojot pēc iespējas mazāk resursu, radīt lielāku vērtību klientam un palielināt savu konkurētspēju. U. Piekuss dos ieskatu "Lean" domāšanas principos, kā arī iepazīstinās, ar kādiem instrumentiem šo stratēģiju var pielietot savā uzņēmumā, un kādi ir ieguvumi to pielietojot.
• pulksten 14 – seminārs "Komunikācijas prasmes".
Radio Skonto programmu direktors ar 25 gadu pieredzi radio un reklāmas jomā Valdis Melderis dalīsies ar savu pieredzi, kādas komunikācijas prasmes palīdz un kas jāievēro, komunicējot ar saviem klientiem.
• pulksten 16 – paneļdiskusija "Izaicinājumi reģiona ekonomikas attīstībai".
Diskusija un pieredzes apmaiņa par tradicionālo tautsaimniecības nozaru konkurētspējas celšanu, perspektīvo nozaru attīstību, investoru piesaisti, nodarbinātību, izglītību, demogrāfiju un ģeopolitisko situāciju. Moderators Valdis Melderis.

Tāpat izstādes pirmajā dienā Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) jaunu ideju autoriem un uzņēmējiem piedāvā apmeklēt astoņu mentoru individuālās konsultācijas, lai no pieredzējušiem nozaru speciālistiem saņemtu padomus par pārdošanu, radošo domāšanu biznesā, finanšu plānošanu un piesaisti, mārketingu, dizainu un vēl citām tēmām.

Ar mentoriem iespējams iepazīties mājaslapas www.kbi.lv sadaļā "Mentorings". Vienas individuālās sesijas laiks ir 30 minūtes. Sesiju skaits ir ierobežots. Pieteikšanās ilgs līdz 28. februārim, rakstot uz e-pastu: info@kbi.lv un iekļaujot īsu idejas vai uzņēmuma aprakstu un izvēlēto mentoru, kā arī īsi aprakstot pārrunājamo jautājumu. KBI organizētās mentoru konsultācijas notiks pulksten 12 – 15 LOC Saules zālē.

Savukārt izstādes otrajā dienā, 7.martā, no pulksten 11 līdz 14 Rožu zālē notiks seminārs "Enerģijas diena Liepājā", kurā tiks runāts par to, kā samazināt izmaksas par apkuri un karsto ūdeni, elektroenerģijas patēriņa samazināšanas iespējām, videi draudzīgu transportu un citiem jautājumiem. Plašāka semināra "Enerģijas diena Liepājā" programma skatāma mājaslapā www.razotsliepaja.lv.

Savukārt no pulksten 13 līdz 14.30 LOC Saules zālē notiks seminārs "BOSI – uzņēmēja gēns". "BOSI" metodes pamatā ir padziļināta uzņēmēju izpratne un atziņa, ka katram uzņēmējam ir savas stiprās un savas vājās puses, kuras atstāj izšķirošu iespaidu uz biznesa attīstību. "BOSI" Baltijas reģiona vadītājs Jānis Skrūzkalns pastāstīs, kas ir uzņēmēja gēns un kā tas var strādāt jūsu interesēs, kā arī ar piemēriem no dzīves par to, kā vislabāk izmantot savu uzņēmēja gēnu.

Ikviena interesenta dalība semināros, paneļdiskusijās un konsultācijās, tāpat kā apmeklētāju ieeja izstādē, būs bez maksas.

Aktuālākajai informācijai sekojiet līdzi izstādes mājaslapā www.razotsliepaja.lv.

Izstādi "Ražots Liepājā" organizē Liepājas pilsētas pašvaldība. Izstādi atbalsta Liepājas Speciālā ekonomiskā zona, Liepājas osta, Liepājas Olimpiskais centrs, Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs un Kurzemes Biznesa inkubators.

Papildu informācija pa tālruni 63404770 vai dome@dome.liepaja.lv.

Kā jau iepriekš ziņots, 6. un 7.martā Liepājas Olimpiskajā centrā jau trešo reizi notiks lielākā vietējo uzņēmēju izstāde "Ražots Liepājā", kuru aicināts apmeklēt ikviens interesents, lai iepazītu vairāk kā 190 Liepājas pilsētas un apkārtējo novadu uzņēmumus, to piedāvāto produkciju un pakalpojumus.


Sludinājums

DO YOU NEED URGENT LOAN OFFER IF YES CONTACT US NO
23:43 | 07/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Instant Personal Loans – There are times when you might need money urgently at a very short notice but are running out of cash. You may wonder as to which lender might sanction a loan at such an occasion! Much to your surprise, you can avail instant personal loans immediately. They are processed very fast, say within 24 hours. You can use these loans for any personal need of yours. You also have the choice to apply for this loan online. Yes, within the comfort of your home, you can apply for this loan and save yourself of all the hassles which you might have to go through otherwise contact us now: email: financebulls247@gmail.com
Whats App Number +917042711238
Call Number +918448223793

Bill Johnson
10:49 | 15/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Likumīga aizdevuma iegūšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Klientiem, kuriem ir finansiālas problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums. Kredīta un nodrošinājuma jautājums ir tāds, ko klienti vienmēr uztraucas, meklējot aizdevumu no likumīga aizdevēja. Bet .. mēs esam veikuši šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mēs varam nodrošināt aizdevumu no $ 5,000.00 līdz $ 500,000.000.00 USD līdz 3% procentu. Lūdzu, nekavējoties atbildiet uz šo e-pasta adresi: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

JOEL
05:36 | 25/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

James IS AN hacker who offer best quality professional hacking services that can’t be matched with other hackers. I am a professional hacker with the most advanced hacking technique to hack Social media, Email accounts, SmartPhone, Website, Database and many more. Also you can request for customized hack. These days hiring a professional hacker is difficult. You might get scammed for wrong hacking services or by fake hackers on the Internet. Don’t get fooled by scammers that advertising false professional hacking services. Some noteable services above that I'm providing 100% gurantee of success. Hit me up through; HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM or text+16692252253

Angela
19:24 | 31/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Good news to the whole world........
Are you looking for money to start your own business? or looking for money to pay your debits or pay all your bills? worry no more. Contact unlimited hackers, they will help you with a BLANK ATM CARD which can withdraw up to $5000 per day and they will also open an online bank account which will be credited with good amount of money. From this online bank account ,you can transfer money to all your loved ones and also you will be given a blank ATM card which you can use to withdraw up to $5000 per day. This account will be opened in your name and all the information to access this account will be given to you.
I just got my account credit with the sum of $300,000 this is real and i have also been able to pay all my bills. Try and register now and get your account opened immediately and receive the blank ATM card and start withdrawing money everyday.
Contact Mr Luis via unlimitedhackersnetwork@gmail.com
or message via whatsapp +1688441582

Ahmed
09:22 | 12/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do you need Personal Loan?
Business Cash Loan?
Unsecured Loan
Fast and Simple Loan?
Quick Application Process?
Approvals within 24-72 Hours?
No Hidden Fees Loan?
Funding in less than 1 Week?
Get unsecured working capital?
Contact Us At : int.cashempowerment@gmail.com
Phone number :+1 516-591-0949 (Whatsapp Only)

LOAN SERVICES AVAILABLE INCLUDE:
================================
*Commercial Loans.
*Personal Loans.
*Business Loans.
*Investments Loans.
*Development Loans.
*Acquisition Loans .
*Construction loans.
*Credit Card Clearance Loan
*Debt Consolidation Loan
*Business Loans And many More:

LOAN APPLICATION FORM:
=================
Full Name:................
Loan Amount Needed:.
Purpose of loan:.......
Loan Duration:..
Gender:.............
Marital status:....
Location:..........
Home Address:..
City:............
Country:......
Phone:..........
Mobile / Cell:....
Occupation:......
Monthly Income:....

Contact Us At : int.cashempowerment@gmail.com
Phone number :+1 516-591-0949 (Whatsap

Walsh Robert
19:12 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

We are authorized Financial consulting firm that work directly with
A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,HSBC bank etc

We provide BG, SBLC,and lots more for clients all over the world.

We are equally ready to work with Brokers and financial
consultants/consulting firms in their respective countries.

Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

We offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. We are RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days

We hope to establish a long term business relationship with you even after this first trial

Regards
WALSH SMITH, ROBERT
email : info.iqfinanceplc@gmail.com
skype: cpt_young1
Tel contact: +447031968934
Registered No: 04374045

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
04:14 | 16/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
04:14 | 16/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
04:14 | 16/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
04:14 | 16/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
04:14 | 16/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
04:14 | 16/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
04:14 | 16/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )

vivian
23:35 | 17/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Haven't you heard about global hacking company blank ATM card and how other people had benefited from it? I am Williams vivian by name, i want to share a blog and forums on how to get real blank ATM card,thank to global hacking company who helped me with an already hacked ATM CARD and i was so poor without funds that i got frustrated. One morning as i was browsing on the internet, i saw different comments of people testifying of how global hacking company helped him from being poor to a rich man through this already hacked ATM CARD. I was skeptical if this was true, i decided to contact him to know if he is real he proved to me beyond all doubts that its was really for real so i urgently receive my blank ATM card. Contact his email globalhackingcompany@gmail.com or WhatsApp +1(929)390-8581 and today am also testifying on how global hacking company helped me. I never believed in it until the card was sent to me, which am using today Contact the company now and become rich. Email: global

amber
13:20 | 24/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

A lot of people have no idea about a working blank ATM card and a lot of people have been scammed in search of the Blank ATM card. It is longer news that global hacking company (email: globalhackingcompany@gmail.com) or whatsApp +1(929)390-8581 is one of the few hacking groups that can provide you with a working Blank ATM card in anywhere around the globe. The programmed Blank ATM card can provide you with up to $5000 daily on any ATM without been caught. Those that require the Blank ATM card should look no further but contact him now and get working Blank ATM card within 24 hours
(email:globalhackingcompany@gmail.com@gmail.com) or WhatsApp him at +1(929)390-8581

DANIEL BRYAN
12:04 | 25/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

`i was lost with no hope for my wife was cheating and had always got away with it because i did not know how or

always too scared to pin anything on her. with the help a friend IN PERSON OFJOHN who recommended me to who help

hack her phone, email, chat, sms and expose her for a cheater she is. I just want to say a big thank you to

HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM . am sure someone out there is looking for how to solve his relationship problems, you

can also contact him for all sorts of hacking job..he is fast and reliable. you could also text +1 669 225 2253

amber
21:10 | 26/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

A lot of people have no idea about a working blank ATM card and a lot of people have been scammed in search of the Blank ATM card. It is longer news that global hacking company (email: globalhackingcompany@gmail.com) or whatsApp +1(929)390-8581 is one of the few hacking groups that can provide you with a working Blank ATM card in anywhere around the globe. The programmed Blank ATM card can provide you with up to $5000 daily on any ATM without been caught. Those that require the Blank ATM card should look no further but contact him now and get working Blank ATM card within 24 hours
(email:globalhackingcompany@gmail.com@gmail.com) or WhatsApp him at +1(929)390-8581

veroweb
01:26 | 27/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Falschgeld online kaufen, Führerschein online kaufen, ielts Prüfungen kaufen,
(fastdocuments4@gmail.com)
(info@fastdocuments.net)
https://www.fastdocuments.net/

Falschgeld online kaufen
Kaufen Sie einen registrierten Reisepass
Kaufen Sie eine registrierte Visa-Datenbank
Diplom- und Diplomurkunde online kaufen
Führerschein online kaufen
Kaufen Sie ein gefälschtes Diplom
Kaufen Sie ein Fake Diploma Certificate
Fake Führerschein online kaufen
Abschlusszeugnis Online
Diplomzertifikat online
Führerschein Führerschein Online
Fake Diploma Certificate Maker Gefälschter Führerscheinhersteller Gefälschter Führerschein online Gefälschter europäischer Führerschein Gefälschter Passhersteller Echter Reisepass zum Verkauf Erhalten Sie ein gefälschtes Diplomzertifikat Online Holen Sie sich einen gefälschten Pass und Visa Online Holen Sie sich einen gefälschten Pass Online Holen Sie sich ein gefälschtes Visum Online Holen Sie sich Ihren Pass Online Visa Online Online Führerschein

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
18:00 | 07/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, SuiteCapitals@gmail.com

BLANK ATM CARD
06:34 | 23/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

We Bring To You Good News From Hennager Blank ATM Cards..

Have you been trying to get a real blank ATM Card and it has been a problem trying to get one? Here is Hennager Blank ATM Card easy and affordable to get and it can be delivered to you waiting 24hrs after you have made your order from me at: hennager4040@gmail.com Or you can as well send me a text messages +1-562-453-0961

We have special cash loaded programmed ATM card for you to meet up with those needs of yours and also start up your own business. Our ATM card can be used to withdraw cash at any ATM or swipe, stores and POS. Our cards has daily withdrawal limit depending on the card balance you order.You can make from $2500 to $50,000.00 In USD And EUR,with our Programmed card. Contact us today for your own order at : hennager4040@gmail.com

BLANK ATM CARD
06:34 | 23/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

We Bring To You Good News From Hennager Blank ATM Cards..

Have you been trying to get a real blank ATM Card and it has been a problem trying to get one? Here is Hennager Blank ATM Card easy and affordable to get and it can be delivered to you waiting 24hrs after you have made your order from me at: hennager4040@gmail.com Or you can as well send me a text messages +1-562-453-0961

We have special cash loaded programmed ATM card for you to meet up with those needs of yours and also start up your own business. Our ATM card can be used to withdraw cash at any ATM or swipe, stores and POS. Our cards has daily withdrawal limit depending on the card balance you order.You can make from $2500 to $50,000.00 In USD And EUR,with our Programmed card. Contact us today for your own order at : hennager4040@gmail.com

jubrin
22:13 | 27/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do you need Personal Finance?
Business Cash Finance?
Unsecured Finance
Fast and Simple Finance?
Quick Application Process?
Finance. Services Rendered include,
*Debt Consolidation Finance
*Business Finance Services
*Personal Finance services Help
Please write back if interested with our interest rate
contact us now: (abubakarloanservice@gmail.com)WhatsApp or call; +91-9818603391

jubrin
22:13 | 27/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Need Personal/Business Loan At 3%? If Yes contact us Whats-app +91-9818603391 urgent loan we offer worldwide loan to who in need of loan the business opportunity you having being looking for is here again: abubakarloanservice@gmail.com

Vanessa
18:40 | 03/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Buenas noticias para todo el mundo.
¿Estás buscando dinero para comenzar tu propio negocio? ¿O busca dinero para pagar sus débitos o pagar todas sus cuentas? preocuparse nomore Póngase en contacto con piratas informáticos ilimitados, ellos lo ayudarán con una TARJETA EN BLANCO DE ATM que puede retirar hasta $ 5000 por día y también abrirán una cuenta bancaria en línea que se acreditará con una buena cantidad de dinero. Desde esta cuenta bancaria en línea, puede transferir dinero a todos sus seres queridos y también se le entregará una tarjeta de cajero automático en blanco que podrá usar para retirar hasta $ 5000 por día. Esta cuenta se abrirá a su nombre y se le proporcionará toda la información para acceder a esta cuenta.
Acabo de recibir el crédito de mi cuenta con la suma de $ 300,000 esto es real y también pude pagar todas mis cuentas. Intente registrarse ahora y abra su cuenta inmediatamente y reciba la tarjeta de cajero automático en blanco y comience a retirar dinero todos los

bullsindia
23:13 | 17/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals-
*Commercial finance
*Personal finance
*Business finance
*Construction finance
*Business finance And many More:
and many more at 2% interest rate;
Contact Us Via Email:bullsindia187@gmail.com

bullsindia
23:13 | 17/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals-
*Commercial finance
*Personal finance
*Business finance
*Construction finance
*Business finance And many More:
and many more at 2% interest rate;
Contact Us Via Email:bullsindia187@gmail.com

Jason williams
17:36 | 24/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Are you interested in any kinds of hacking services?
Feel free to contact TECHNECHHACKS@GMAIL.COM.

For years now we’ve helped so many organizations and companies in hacking services.
TECHNECHHACKS is a team of certified hackers that has their own specialty and they are five star rated hackers.

We give out jobs to hackers (gurus only) to those willing to work, with or without a degree, to speed up the availability of time given to jobs!!

Thus an online binary decoding exam will be set for those who needs employment under the teams establishment.


we deal with the total functioning of sites like,+ SOCIAL MEDIA (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, google hangout etc.)

+ CREDIT CARDS INSTALLATION

+ WESTERN UNION TRANSFER

+ MONEY FLIPPING

+ BANK ACCOUNTS

+ IOS/OS

+ CRIMINAL RECORDS

+ SCHOOL GRADES

+ CREDIT SCORES

+ SPOUSES PHONE

+ BTC RECOVERY

+ BTC MINING


Thus bewere of scammers because most persons are been scammed and they ended up getting all solutions

Jason williams
17:36 | 24/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Are you interested in any kinds of hacking services?
Feel free to contact TECHNECHHACKS@GMAIL.COM.

For years now we’ve helped so many organizations and companies in hacking services.
TECHNECHHACKS is a team of certified hackers that has their own specialty and they are five star rated hackers.

We give out jobs to hackers (gurus only) to those willing to work, with or without a degree, to speed up the availability of time given to jobs!!

Thus an online binary decoding exam will be set for those who needs employment under the teams establishment.


we deal with the total functioning of sites like,+ SOCIAL MEDIA (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, google hangout etc.)

+ CREDIT CARDS INSTALLATION

+ WESTERN UNION TRANSFER

+ MONEY FLIPPING

+ BANK ACCOUNTS

+ IOS/OS

+ CRIMINAL RECORDS

+ SCHOOL GRADES

+ CREDIT SCORES

+ SPOUSES PHONE

+ BTC RECOVERY

+ BTC MINING


Thus bewere of scammers because most persons are been scammed and they ended up getting all solutions

Hennager
12:32 | 08/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

We Bring To You Good News From Hennager Blank ATM Cards..

Have you been trying to get a real blank ATM Card and it has been a problem trying to get one? Here is Hennager Blank ATM Card easy and affordable to get and it can be delivered to you waiting 24hrs after you have made your order from me at: hennager4040@gmail.com Or you can as well send me a text messages +1-702-500-8356

We have special cash loaded programmed ATM card for you to meet up with those needs of yours and also start up your own business. Our ATM card can be used to withdraw cash at any ATM or swipe, stores and POS. Our cards has daily withdrawal limit depending on the card balance you order.You can make from $2500 to $50,000.00 In USD And EUR,with our Programmed card. Contact us today for your own order at : hennager4040@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki