Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jauno tramvaju vagonu piegādē izvēlas Horvātijas firmu


atlikušas 250 zīmes


Jauno tramvaju vagonu piegādē izvēlas Horvātijas firmu (14)

Otrdienā, 06. novembrī, 2018 | BIRKAS: tramvajs , iepirkums
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no koncar-kev.hr

Līguma slēgšanas tiesības tramvaju vagonu piegādei piešķirtas Horvātijas uzņēmuma "Končar - Electric Vehicles Inc", informē SIA "Liepājas tramvajs".

Kā informē SIA "Liepājas tramvajs" projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane, otrdien, 6.novembrī SIA "Liepājas tramvajs" Iepirkumu komisija ir pieņēmusi lēmumu par sarunu procedūras rezultātiem, publicējot dalības uzaicinājumu “Tramvaja vagonu iegāde videi draudzīgas sabiedriskā transporta infrastruktūras attīstībai Liepājā" (LT 2018/1), piešķirot līguma slēgšanas tiesības "Končar - Electric Vehicles Inc" (HR66253945791) par līgumcenu 8 836 800 eiro. Piedāvājuma galīgā cena precizēta sarunu procedūras ietvaros, risinot tramvaju vagonos uzstādīto pasažieru skaitīšanas sistēmas piedāvājumu.

Komisija konstatēja, ka Končar - Electric Vehicles Inc. piedāvājums, saskaņā ar nolikumā izvirzītajām prasībām, ieguvis vislielāko kopējo punktu skaitu 97,00 no 100 maksimāli iespējamiem.

Polijas uzņēmums "Modertrans Poznan Sp. z o o." sarunu procedūrā piedāvāja cenu 12 600 000 eiro, iegūstot kopējo punktu skaitu 68,03.

Kā skaidroja SIA "Liepājas tramvajs" valdes loceklis Aigars Puks, tad tieši piedāvātās līgumcenas apjoms šajā sarunu procedūrā bija noteicošais, kas ļāva saņemt līguma slēgšanas tiesības uzņēmumam "Končar - Electric Vehicles Inc".

Ievērojot Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu  likuma 72.panta otrās daļas 1.punktu, desmit dienu laikā pēc informācijas par iepirkuma procedūras rezultātiem nosūtīšanas, ieinteresētās puses var iesniegt Iepirkumu uzraudzības birojam iesniegumu par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja darbību iepirkuma procedūras norises laikā.

UZZIŅAI: Vagonu iepirkums tiek īstenots Eiropas Savienības fondu līdzfinansēta Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 4.5.1. Specifiskā atbalsta mērķa "Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru" 4.5.1.1. pasākuma "Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (sliežu transporta)" projekta "Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas kompleksa rekonstrukcija" ietvaros.

Minētais projekts paredz gan tramvaju vagonu iegādi, gan Lielās ielas un tramvaja līnijas sakārtošanu, gan Tramvaja tilta paplašināšanu. Plānotās projekta kopējās izmaksas ir 15,35 miljoni eiro, no kuriem Eiropas fonda finansējums paredzēts 13 miljonu eiro apmērā.


Sludinājums

ess
20:56 | 06/11/18
ZIŅOT
(-10)
(7)
+

so vilcienu / tramvaja iepirkumus vajadzetu beidzot identificet, ka augstas korupcijas riska iepirkumus un vienreiz centralizet caur satiksmes ministriju. Lai ari liek parakstu un ja gadijuma nesmukums tad sez kopa ... Tagad aiz aizsega videij draudzigi vai eiropas lidzfinansejums utt. nav neerti uzgriezt summas virs realas vertibas. Diez cik Riga, Dpili, Vilna vai Tallina ir izmaksajis viens sads tramvais, cik izmaksa piemeram Dublina - butu interesanta statistika.

Jaunliepāja
22:45 | 06/11/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Vispār salīdzinoša cena nebūtu par sliktu! Kāpēc? Ir dažādi pirkšanas uzstādījumi. Atšifrēt,cik kas ,kādā pozīcijā maksā! Visu sagāž vienā grāpī un Sveiki Elza: sūti naudu! Te jau rodas neticība uzņēmējiem! Ja viss ir tīrs-atšifrē! Kādas problēmas!

Dagoberts
06:50 | 07/11/18
ZIŅOT
(-5)
(0)
+

Nez vai sabiedriskais medijs ir vieta, kur detalizēti atšifrēt naudas pa pozīcijām. Ja kādu interesē šīs detaļas, gan jau infu var iegūt; neba nu tur kas slēpjams.

Cits jautājums - ņemot vērā pasažieru pārvadājumu tendences, personīgi man nav pārliecības, ka tos jaunos tramvajus vispār Liepājai vajadzēja. Nu labi, Eiropa dod 13 citronus, gan jau, ka tāpēc vien bija jāņem. Šajā ziņā malači, ka paņēma.

!
07:07 | 07/11/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Šādi iepirkumi ir visaugstākais korupcijas risks, jo ir pietuvināti politiķiem!

To Dagoberts
08:33 | 07/11/18
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Ja neesi jaunā māmiņa ar bērnu ratiņiem vai vienkārši vismaz 2 maziem bērniem, ja neesi invalïds, un ja vēl neesi 70 gadus vecs, tad Tev, protams, neko tādu nevajag. Bet Liepājā ir ļoti daudz iedzīvotāju, kam tos zemās grīdas tramvajus vajag. Ir ļoti daudz to, kam tas dos iespēju kaut kur nokļūt.

tahta
10:32 | 07/11/18
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Nevis 70, bet 80 gadu vecs, jo 70 gadīgs to nevar atļauties, bet 80gadīgajam- par brīvu, bet nekur vair nav ne spēka, ne vajadzības braukt...

Dagoberts
10:06 | 07/11/18
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Cik tas ir "ir ļoti daudz to"? Te vajag konkrētus skaitļus.
Varbūt "ļoti daudz tos" vadāt ar takšiem sanāktu lētāk nekā investēt 15 citronus.

Varis
08:56 | 07/11/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

B kategorijas izmaksas un tad jau redzēs kā būs tālāk laikā zemes platība sastāv no divām daļām un kapitālsabiedrībām ar daļējām ērtībām Jaunliepājā Rīgas domes deputāts Jānis Stradiņš ar savu pieredzi un zināšanas par to ka ir arī reizi ceturksnī jāiesniedz Valsts un Eiropas valstu vidū bija tikai divi varianti kā ir iespējams iegādāties biļetes uz festivālu darbinieki pieteikt pa tālruni vai tas būtu iespējams

Visiem
14:16 | 07/11/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Neskaldiet te matus par sīkumiem! Pats galvenais-lai būtu PATS dārgākais iespējamais.Pārējie apsvērumi ir maznozīmīgi.

pampars
14:45 | 07/11/18
ZIŅOT
(-5)
(0)
+

a cik Eiropā ir pilsētas ar apm. 50tūkst. iedzīvotājiem un ar tramvaju....vai tik te galvenais nav otkats?

INFOS
17:01 | 07/11/18
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Steidzami naudas aizdevumi! ! !
Tiem, kas velas sanemt arkartas aizdevumu, es piedavaju pienemamu procentu likmi 3% apmera. Jus esat noraidijis daudzas bankas? Vai jums steidzami ir nepieciešams finansejums paradu konsolidacijai? Vai jums ir nepieciešams finansejums jusu biznesam par katru celu. Tatad, mes esam labakais jusu vajadzibu risinajums. Mes piedavajam aizdevumus ieinteresetajiem klientiem bez sodiem. Ja jus interese, ludzu, sazinieties ar mums, cik driz vien iespejams, un jus busiet priecigi.

e-pastu : infos.kredit700@gmail.com

e-pastu : infos.kredit700@gmail.com

TO INFOS
17:32 | 07/11/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Iebāz savu aizdevumu vienā vietā un nebojā gaisu!

Jeblonskis
17:27 | 08/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu, tādus zaglēnus debīlie latvieteļi iebīdija tajos midzeņos. Kamēr darba ļaudis dzēra brīvību un priecājas par ļaunās savienības sabrukumu - pāris zaglēni visu smuki "norformēja". Tagad dzīvo bagāti un ņirgājas par stulbeņu tauteli.

ess
07:04 | 09/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

varbut bija otradi - ievelejam normalus cilvekus, kurus nauda sabojaja. Iespejas nozagt bija parak lielas un sabiedriba parak naiva (pozitiva si varda nozime) lai sadu varbutibu vispar pielautu. Pagaja laiks un mes visi sapratam to ko zinajam jau sen, kir ir aitas, tur ir ari cirpeji.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki