Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Karostā nojauks būves un uzlabos infrastruktūru


atlikušas 250 zīmes


Karostā nojauks būves un uzlabos infrastruktūru (6)

Trešdienā, 13. novembrī, 2013 | BIRKAS: SEZ , iepirkumi , Virssardzes iela , Zemgales iela , Lazaretes iela , Gundars Vīksna
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Nekustamā īpašuma pārvalde

Karostā plānots nojaukt vairākas būves un sakopt pašvaldībai piederošo teritoriju, kurā atrodas ēkas, kas nav atjaunojamas. Projektu tam izstādās SIA "Arhitekta G.Vīksnas birojs".

Saskaņā ar iepirkuma informāciju, paredzēts sakopt Liepājas SEZ zonas teritorijā esošās būves, kas nav atjaunojamas, bojā pilsētas ainavu un ir bīstamas videi un cilvēkiem. Šādas ēkas atrodas zemesgabalos Virssardzes ielā Nr.1, 6, 8, 9, 12; Zemgales ielā Nr.1, 7, 9, 11, 13, 17; Lazaretes ielā Nr.6, 6A, 8A.

Jau rakstījām, ka augustā divās Liepājas domes pastāvīgajās komitejās – Pilsētas attīstības un Finanšu – deputāti lēma par piecu ēku nojaukšanu Virssardzes ielā un Lazaretes ielā Karostā, kur paredzēts iekārtot industriālo parku. Arī šīs būves iekļautas projektā "Daļēja būvju nojaukšana un teritorijas rekultivācija uzņēmējdarbības teritorijas un tai nepieciešamās publiskās infrastruktūras attīstībai Liepājā".

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne informēja, ka Liepājas pilsētas domes Iepirkuma komisija 2013.gada 8.novembrī nolēma atklāta konkursa rezultātā piešķirt līguma slēgšanas tiesības par tehniskā projekta izstrādi un autoruzraudzību objektam "Daļēja būvju nojaukšana un teritorijas rekultivācija uzņēmējdarbības teritorijas un tai nepieciešamās publiskās infrastruktūras attīstībai Liepājā" SIA "Arhitekta G.Vīksnas birojs" par kopējo līgumcenu 9996,94 lati, neskaitot PVN.

Ja konkursa rezultāti netiks apstrīdēti, 2013.gada 21.novembrī plānots noslēgt projektēšanas līgumu.

Konkursam bija pieteikušās vēl četras firmas: piegādātāju apvienība "Lūsis V un Arhitekts Muižzemnieks", SIA "Baltex Group", SIA "Belss" un SIA "Projekts V".


Sludinājums

1
13:00 | 13/11/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Visu nojaukt- un būs tukšas pļavas un purvi!\

Appetite For Destruction
13:08 | 13/11/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nu skaisti jau mūri, ja nu var neārdīt visu, ja nu piebūvēt kautko interesantāku klāt. Fermas konstrukcijas, tās mēs uzbūvēt makam, visādas halles un lielveikalus, tamdēl, ka, lūk, nauduņu pelnīs.

murgi...
13:57 | 13/11/13
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

DOME, es jūs ienīstu!!! Jūs esat pilnīgi idioti, trūkst vārdu vnk...

rita
14:39 | 13/11/13
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

neatbalstu, kāpēc nevar sakonservēt lai kāds pēc tam var atjaunot, kaut vai kādas par sibolisku maksu dot lai atjauno un dzīvo

ehh
20:53 | 13/11/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Vispirms ļāva izpostīt un izvazāt vērtīgu arhitektūras pieminekli, tagad nolīdzinās līdz ar zemi un nu būs "industriālais parks" - baisā vērtība nākamajām paaudzēm... Skumji...

TempusVernum
21:31 | 13/11/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Pret šo sviestu ir jāprotestē, tas jau ir par daudz. Savukārt portāls IrLiepāja varētu ielikt visu nojaukšanai paredzēto ēku attēlus, lai tauta redz, kādas skaistas cara laiku mājas tie nožēlojamie domes un sez spekulanti plāno iznīcināt.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki