Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

KBI aicina jaunuzņēmumus uz mentoringa sesiju


atlikušas 250 zīmes


KBI aicina jaunuzņēmumus uz mentoringa sesiju (1)

Piektdienā, 28. septembrī, 2018 | BIRKAS: KBI , Coworking Liepaja , uzņēmējdarbība
Izdrukāt Ziņot

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) sadarbībā ar kopstrādes biroju "Coworking Liepaja" aicina jaunuzņēmumus un ideju autorus uz bezmaksas mentoringa sesiju.

Mentoringa sesijai ietvaros seši izvēlēti jaunie uzņēmēji tiks aicināti pārrunāt savus uzņēmējdarbības izaicinājumus un neskaidrības ar sešiem pieredzējušiem uzņēmējiem un savu nozaru vadītājiem, informē "Coworking Liepaja" biroja vadītāja Jekaterina Jeļisejenko.

Pasākumā katram no jaunuzņēmumiem būs iespēja individuālā sarunā aprunāties ar katru no mentoriem. Pēc savstarpējas iepazīšanās un pirmreizējas ideju apmaiņas pasākuma pirmajā daļā,  vakara otrajā daļā jaunuzņēmumu vadītājiem būs iespēja sev tīkamāko mentoru noķert uz garāku sarunu un pieredzes apmaiņu.

Mentoringa sesijā piedalīsies un jaunajiem uzņēmējiem palīdzēt centīsies tādi Kurzemes Biznesa inkubatora mentori, kā "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klastera" starptautisko projektu programmas vadītājs Mārtiņš Vidzenieks, "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras" Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs, "Liepājas Speciālās ekonomikas zonas" biznesa attīstības departamenta vadītājs Gatis Ginters, "Kurzemes Biznesa inkubatora" valdes priekšsēdētājs Salvis Roga, finanšu vadības konsultants un mitro salvešu ražotāja "iCotton" attīstības direktors Dmitrijs Kostojanskis, kā arī uzņēmējs, atpūtas kompleksa "Jūrnieka Ligzda" un sporta kluba "Royal Fitness"  īpašnieks Aigars Laugalis.

Savu dalību Kurzemes Biznesa inkubatora mentoringa sesijai iespējams pieteikt līdz 2018. gada 10. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu.


Sludinājums

stephen williams
23:51 | 01/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

NEKADIET SABIEDRINĀTU FINANŠU PĀRVALDĪBU SAVU SŪTĪJUMU SAISTĪBĀ AR MĒRĶIEM AR IZMANTOTIEM PROCENTIEM 2% (stephenswillsloan@gmail.com).

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku kredītus, biznesa aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, viesnī

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki