Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

KBI sola uzņēmēju iedvesmošanas rītus turpināt


atlikušas 250 zīmes


KBI sola uzņēmēju iedvesmošanas rītus turpināt (2)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 14. februārī, 2014 | BIRKAS: KBI , Biznesa rīti , Promenade Hotel , Andris Lanka , Andris Vanags , Ingus Palapis , Aija Raudiņa , AR Module Factory , SEB banka
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Kurzemes Biznesa inkubatora (KBI) rīkotie ikmēneša Biznesa rīti jaunajiem uzņēmējiem būs arī turpmāk, sola KBI direktors Ingus Palapis

Ceturtdien, 13.februārī, "Promenade Hotel" noritēja jau devītais bezmaksas seminārs jeb Biznesa rīts, kas šoreiz bija veltīts pārdošanas mākslai.

Pieredzē dalījās SIA "Drošas braukšanas skola" valdes loceklis Edmunds Ozolnieks, SIA "Durbes Veltes" īpašniece Evija Kopštāle, SIA „Valodu vēstniecība" īpašnieks Andris Lanka, kā arī būvmateriālu ražošanas kompānijas AS "Sakret Holdings" padomes priekšsēdētājs un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes loceklis Andris Vanags.

„Ļoti patika seminārs, Vanaga pieredze vien ir „miljons”, tāpat iedvesmojošs ir Andris Lanka, kurš savu biznesu sācis virtuvē ar mobilo telefonu, bet tagad ir veiksmīgs uzņēmējs,” atzina semināra dalībniece SIA „AR Module Factory” projektu vadītāja Aija Raudiņa.

Pēc viņas teiktā, seminārs bijis vērtīgs ne tikai, ka ir izglītojošs, ne tikai, ka piedāvā interesantu pieredzes apmaiņu, bet arī tāpēc, ka tā dalībniekiem ir dota iespēja nodibināt jaunus kontaktus, kas uzņēmējiem ir ļoti svarīgi.

"Tas ir tikapt svarīgi, kā pastāvīgi izglītoties – to apliecina gan Andra Vanaga, gan Andra Lanka stāstītais."

Nākamais Biznesa rīts – martā – būs veltīts iepirkumiem, uzsvaru liekot tieši uz komerciepirkumiem, jo ar tiem saskaras ikviens komersants, pastāstīja Palapis. Biznesa rīta viesi martā būs žurnāla un portāla iepirkumi.lv īpašnieks Kaspars Rozenkopfs un SEB bankas iepirkumu pārvaldes vadītājs Arnolds Kardels.

Biznesa rītus organizē Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar SEB banku, Liepājas Universitāti un Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Maijā Biznesa rīti atzīmēs gada jubileju, bet, kā portālam sacīja Palapis, KBI iecerējis seminārus turpināt vismaz līdz gada beigām.


Sludinājums

uzņēmēju vārdā
10:49 | 14/02/14
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Sen nebija apmeklēts tik saturīgs, interesants un noderīgs pasākums. Paldies organizatoriem un tiem, kas dalījās savā pieredzē!:):):)

uzņēmējs
13:41 | 14/02/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Jā, pasākums bija ļoti izdevies! Patika un iedvesmoja!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki