Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Koprades birojs piedāvā "labāko skatu" un vietu darbam


atlikušas 250 zīmes


Koprades birojs piedāvā "labāko skatu" un vietu darbam (11) Vecajā ostmalā 24 durvis ver kopstrādes birojs

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 29. martā, 2018 | BIRKAS: Coworking Liepaja , Intars Zēns , KBI , Biznesa inkubators , Māja , Vecā ostmala 24
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Zaļajā ceturtdienā, 29.martā, bijušā veikala "Māja" 4.stāvā oficiāli darbu sāka pirmais kopstrādes jeb koprades birojs Liepājā "Coworking Liepaja".

Atvērtā tipa birojs Vecajā Ostmalā 24 paredzēts dažādu nozaru mazajiem uzņēmējiem, jaunuzņēmumiem, pašnodarbinātām personām, mobilākajiem lielo uzņēmumu darbiniekiem, arī tūristiem un pilsētas viesiem.
29.marta rīta pusē "Coworking Liepaja" bija aicinājis uz tikšanos dažādus informācijas un komunikācijas nozaru pārstāvjus, kā arī žurnālistus, lai iepazīstinātu ar jauno biroju un pārrunātu iespējamo sadarbību. Savukārt vakara pusē notika biroja oficiāla atklāšana.

irliepaja.lv pastāstīja "Coworking Liepaja" dibinātājs, īpašnieks un vadītājs Intars Zēns, telpas ir lielas – 450 kvadrātmetru, un tajās ir 40 darba vietas.

"Ēka ir fantastiska, man te ļoti patīk – koka sijas, pati būve un labākais skats Liepājā..."

Patlaban vietu rezervējuši 15 interesenti – uzņēmumi un fiziskas personas, kas testa formā izmēģinājušas telpas, bet darbu sāks aprīlī. Interesi izrādījusi Tirdzniecības un rūpniecības kameras nodaļa. Jaunajās telpās vietu jau atradis grāmatu draugu klubs, bet paši pirmie "Coworking Liepaja" iemītnieki ir SIA "Kurzemes biznesa inkubators" (KBI), kas tagad kļuvis par privātu uzņēmumu, Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris, kas izaudzis no KB, un pats "Coworking Liepaja", kas arī ir KBI "produkts". Visi esam draudzīgi, bet juridiski nesaistīti uzņēmumi, saka Zēns, kurš vienlaikus ir "Coworking Liepaja" vadītājs un strādā arī KBI ar jaunajiem uzņēmumiem.

KBI šobrīd darbojoties kā riska kapitāla fonds, kas meklē spējīgus, talantīgus cilvēkus, komandas, uzņēmumus vai produktus, kuros ir gatavs investēt savus vai investoru līdzekļus un kopīgi uzņemties riskus. KBI sadarbības partneris ir arī Liepājas biznesa inkubators, kur jaunie uzņēmumi var saņemt Eiropas atbalstu, bet, ja tur strādā vienlaikus ar piecpadsmit uzņēmumiem, tad KBI – ar diviem, trim, stāsta Zēns.

Kurzemes biznesa inkubators pārcēlies uz Veco Ostmalu 24 no savām iepriekšējām mājām Pļavu ielā 17. Kā irliepaja.lv atzina uzņēmuma grāmatvede Zanda Reine, vecajās mājās telpas nav bijušas tik plašas.

Sabiedrisko attiecību speciālists Dzintars Hmieļevskis, kurš kļuvis par vienu no pirmajiem "Coworking Liepaja" iemītniekiem, iepriekš jau izteicās, ka sācis jaunu interviju sēriju, kas ceturtdienu vakaros tiks translētas "Facebook" video tiešraidē tieši no "Coworking Liepaja" telpām.

Birojs ir aprīkots ar visu nepieciešamo – sākot ar mēbelēm un slēdzamiem dokumentu skapjiem, beidzot ar sapulču telpu un virtuvi. Tajā ir ātrgaitas bezvadu internets, printeris. Pieeja telpām iespējama jebkurā diennakts laikā.

"Coworking Liepaja" vadītājs Intars Zēns, kas savulaik bijis arī Kurzemes biznesa inkubatora vadītājs, atzīst, ka tieši tajā laikā arī dzimusi ideja par koprades telpas izveidi – to rosinājuši paši potenciālie telpu izmantotāji, toreizējie Kurzemes biznesa inkubatora uzņēmumi.

Kaut ko līdzīgu koprades birojam eksperimenta veidā uz vienu nedēļu 2015.gadā Dārza ielā 4/8, tagadējā Liepājas biznesa inkubatora telpās, bija noorganizējis Jānis Ķīnasts, taču "Coworking Liepaja" ir pirmais pastāvīgais koprades birojs, kas paredzēts dažādu nozaru profesionāļiem, uzsver Zēns.

Rīgā šādu biroju skaits jau tuvojas pusotram desmitam.

Koprades biroju telpu nozares pirmsākumi nav precīzi zināmi, taču strauju popularitātes lēcienu ideja piedzīvojusi kopš 2005.gada, kad gadu no gada atvērtā tipa biroju skaits visā pasaulē dubultojies, 2017.gada beigās sasniedzot nepilnus 14 000 biroju visā pasaulē, ko izmanto vairāk kā 1,1 miljons cilvēku, iepriekš informēja "Coworking Liepaja".Attēli:

Sludinājums

Midzenis
22:18 | 29/03/18
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Mēbeles kā no sarkanā krusta palīdzības konteinera. Skumji.

Nepiekrītu
01:12 | 30/03/18
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Žēl, bet šī māja ir vairāk ko pelnijusi. Kāpēc Kesenfelds šo māju neatpirka no benkas, kā citus viņam savulaik banku atņemtos īpašumus?....

Lbb
10:14 | 30/03/18
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Nav nekā nopietna,tikai īrnieku pārvilināšana no citām vietām....

Alfa
10:28 | 30/03/18
ZIŅOT
(-12)
(2)
+

Interesanti zināt.... Ko šie pārgudrie paši ir izveidojuši? Lūdzu- informāciju studijā! Izklausās, ka jūsu lielākais sasniegums ir ar delnu izbraukt starp saviem dibena vaigiem

Informacija studija
14:52 | 01/04/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

diemzel. kauns butu vest uz tadu vietu savus partnerus. diemzel tiem, kuri so koprades telpu atvera, nav ne nojausmas par kvalitativu vidi. nevar samest kaut kadas vecas mebeles un ceret, ka normali uznemeji tur velesies uztureties.

haika
19:53 | 01/04/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Katram savu patversmi !

bertina
09:31 | 06/04/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com

Justin Williams
17:34 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com
Tālr. #: +12542420879

Justin Williams
17:34 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com
Tālr. #: +12542420879

Pauline marois
02:10 | 06/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

After several suicide attempts ,weeks of turmoil and sadness that GToptions brought upon me and my family after I lost GBP110, 000. I was introduced to HackerOne. They are really the best and helped me recover all of my funds without any hassle in no time, I am so happy doing this because I know so many people would benefit immensly from this useful information to get their lives back on track..I have never been this happier in my life.. I was also able to reach him on his mail hackerone.evolution@gmail.com

Globalhacks
12:26 | 20/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

ARE YOU SEARCHING FOR THE LEGIT HACKERS?
AND HAVE YOU LOST YOUR ONLINE EARNINGS TO THE BINARY OPTION SCAM?
Solving a problem for which you know there’s an answer is like climbing a mountain with a guide, along a trail someone else has laid.
welcome to the globalhacks. Were we render proficient services for those in need of help on the internet. We have acquired best legit cybersecurity professionals who individually has acquired enormous exposure in the world of HACKING, trained & skilled in 
▪Social media hacks (facebook, twitter, instagram,snapchat)
▪Email hacks
▪verified PayPal account hacks
▪database hack
▪credit card top up
▪university score upgrade
▪money transfer
▪binary option funds recovery.
Etc.
contact:
globalhacktech at gmail(dot)com.
BinaryOption.recovery at cyberservices(dot)com.
HackerOneLLC 2018.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki