Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"KVV Liepājas metalurgs" par gāzi norēķinājies laikā


atlikušas 250 zīmes


"KVV Liepājas metalurgs" par gāzi norēķinājies laikā

Piektdienā, 19. jūnijā, 2015 | BIRKAS: Liepājas metalurgs , Latvijas gāze
Izdrukāt Ziņot

Uzņēmums "KVV Liepājas metalurgs" par piegādāto dabasgāzi norēķinājusies laikā, aģentūrai LETA sacīja AS "Latvijas Gāze" pārstāvis Vinstents Makaris.

"KVV Liepājas metalurgam" 224 000 eiro lielo parādu par dabasgāzes piegādi bija jāapmaksā četrās daļās līdz šai dienai.

Makaris atzina, ka metalurģijas uzņēmums parādu ir samaksājis laikā.

LETA jau rakstīja, ka "KVV Liepājas metalurgs" ar "Latvijas Gāzi" un AS "Latvenergo" vienojās par patērētās enerģijas samaksas grafiku.

"Latvenergo" pārstāve Ivita Bidere aģentūrai LETA iepriekš stāstīja, ka "KVV Liepājas metalurgs" ir apņēmies līdz jūlijam izpildīt saistības par maijā un jūnijā patērēto elektroenerģiju. Vienošanās grafiks ar "KVV Liepājas metalurgu" paredz regulārus maksājumus ik dienu, no "Latvenergo" puses ļaujot klientam līdz jūnija beigām nosegt savas parādsaistības, regulāri un laikā veicot apmaksu par jūnijā patērēto elektroenerģiju.

Metalurģijas uzņēmuma elektroenerģijas rēķins par maija pēdējā un jūnija pirmajā dekādē patērēto elektroenerģiju ir ap 700 000 eiro. Vienošanās iekļauj arī norēķinus par jūnija otrajā dekādē patērēto elektroenerģiju.

Kā ziņots, AS "KVV Liepājas metalurgs" spiesta sašaurināt ražošanu tēraudkausēšanas cehā, jo produkcijas pašizmaksa nenodrošina konkurētspēju ar līdzīgu metalurģijas uzņēmumu produkciju gan citās valstīs Eiropas Savienībā, gan citos pasaules reģionos, aģentūrai LETA sacīja "KVV Liepājas metalurga" valdes loceklis Igors Kovaļenko.

Maija sākumā "Liepājas metalurgā" strādāja aptuveni 960 darbinieki, taču mēneša beigās uzņēmuma vadība paziņoja, ka pēc ražošanas sašaurināšanas rūpnīcā darbu turpina 700 darbinieku.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki