Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Latvijas gāze" brīdina Metalurgu par gāzes padeves pārtraukšanu


atlikušas 250 zīmes


"Latvijas gāze" brīdina Metalurgu par gāzes padeves pārtraukšanu (3)

Piektdienā, 05. februārī, 2016 | BIRKAS: Latvijas gāze , Liepājas metalurgs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Papildināts. Dabasgāzes apgādes kompānija "Latvijas gāze" ir brīdinājusi metalurģijas uzņēmumu "KVV Liepājas metalurgs" par dabasgāzes padeves pārtraukšanu.

Brīdinājums izteikts, jo "KVV Liepājas metalurgs" ir secīgi nokavējis jau vairākus maksājumu termiņus, aģentūrai BNS pavēstīja "Latvijas gāzes" preses sekretāre Dace Baltābola.

"Šobrīd "KVV Liepājas metalurgam" ir izveidojušies ievērojami parādi par dabasgāzes piegādi, un tas neļauj "Latvijas gāzei" turpināt gāzes piegādi gazificētajam objektam," klāstīja Baltābola.

Viņa arī norādīja, ka dabasgāzes padeve "KVV Liepājas metalurgam" tika pārtraukta, ja viss parāds netiks samaksāts līdz 2016. gada 12. februārim.

"Latvijas Gāzē" aģentūra BNS noskaidroja, ka "KVV Liepājas metalurgs" par dabasgāzes piegādēm ir parādā vairāk nekā pusmiljonu eiro. Liepājas uzņēmums kavējis jau vairākus maksājumu termiņus, piemēram, pērnā gada 10.decembri, šā gada 11.janvāri un 1.februāri.

Savukārt par patērēto elektroenerģiju uzņēmums ir samaksājis, un, tā kā ražošanas ir apturēta, jauni parādi neveidojas, ziņo LETA.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka "KVV Liepājas metalurgs" kavē gan plānoto maksājumu valstij 2,7 miljonu eiro apmērā par maksātnespējīgā "Liepājas metalurga" ražotni, gan maksājumu valsts energokompānijai "Latvenergo" par patērēto elektroenerģiju. Nespējot vienoties ar uzņēmumu, Valsts kase izmantojusi sniegto bankas garantiju, atgūstot vairāk nekā 10 miljonus eiro.

Tostarp par kavētiem maksājumiem "KVV Liepājas metalurgam" pārmetis rūpniecisko gāzu ražotājs "Elme Messer metalurgs", kas prasīja "KVV Liepājas metalurga" maksātnespēju, bet tiesa prasību noraidīja. "Elme Messer metalurgs" spriedumu pārsūdzēja, tomēr Kurzemes apgabaltiesa apelācijas kārtībā lietu neierosināja.

"KVV Liepājas metalurgs" finansiālās problēmas skaidro ar augstajiem elektroenerģijas tarifiem, kā arī problemātisko situāciju metalurģijas nozarē visā Eiropā.

Tāpat ziņots, ka "KVV Liepājas metalurgs" uz laiku apturējis ražošanu. "Pauze ražošanā ir saistīta ar mūsu lēmumu izvairīties no zaudējumiem, kurus februārī zemo cenu dēļ mums varētu radīt metalurģijas produkcijas ražošana. Mēs esam aprēķinājuši, ka tādējādi mums februārī izdosies izvairīties no zaudējumiem aptuveni 600 tūkstošu eiro apmērā," aģentūrai BNS iepriekš skaidroja uzņēmuma valdes loceklis Igors Talanovs.

Pēc viņa teiktā, par ražošanas atsākšanu tiks lemts februāra vidū.

Vēstīts arī, ka 2014.gada 2.oktobrī tika parakstīts līgums par "Liepājas metalurga" pamatražotnes pārdošanu Ukrainas "KVV Group". KVV par "Liepājas metalurga" pamatražotnes iegādi jāmaksā 107 miljonus eiro vairākos maksājumos 10 gadu laikā.

"Latvijas gāze" nodarbojas ar dabasgāzes iegādi, transportēšanu, uzglabāšanu un sadali. Kompānijas akcijas kotē "Nasdaq Riga" biržas otrajā sarakstā.


Sludinājums

HENRIETTA FERNANDO
10:25 | 06/02/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Sveiki,
  Esmu Henrietta Fernando kundze privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Jums ir nepieciešams konsolidācijas vai hipotekāro kredītu? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas.Mēs aizņemties līdzekļus, lai cilvēkiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs piedāvājam uzticamu palīdzību un saņēmēju, un būs gatava piedāvāt jums aizdevumu.

Rakstiet mums uz: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Martens
13:36 | 07/02/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kapec netiek izdzesti nekorekti bezmaksas sludinajumi ? Kads sakars Metalurgam ar kadu alkatigu velmi nopelnit ?

M
13:46 | 11/02/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

oho.....te jau spami paraadaas ....

ADMIN , MOSTIES !!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki